ВкарАл съм се в некъф филм...(а вие в кои филми играете?)

  • 2 132
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 070
Нямат ли край творческите ти напъни?
Предлагам да ти направят спешно секцио.
"Доктор Хаус"

# 16
  • Мнения: 3 371
в такъв филм съм се вкарала, че не е истина направо. ще е хубаво да издрапам от него цяла....
"mamma mia'.

# 17
  • Мнения: 152
аз с удоволствие ще съм Джак Никълсън... с три маци... коя от коя по-хубави!  Crazy
За филма говоря... нямам  идея кои са кляФките! Wink

# 18
  • Мнения: 166
Аз съм в реклама.

# 19
  • Мнения: 516
Да, на теб ти личи.

# 20
# 21
  • Мнения: 511
 newsm62   АЗ ДОКАТО ЧЕТЯХ , БЯХ В АБСОЛЮТНО СЪЩАТА СЪЩАТА ПОЗА.КОГАТО СТИГНАХ ДО ОПИСАНИЕТО НА ПРЪСТЧЕТА И Т.Н. ТЪКМО СИ БЯХ НАМИСЛИЛА ДА СМЕНЯМ РЪКАТА.ДОСТА СЕ ПОХИЛИХ САМА.ИНАЧЕ СЪМ В " ЧЕНГЕ В ДЕТСКАТА ГРАДИНА" И "ОФИС ТРЕСКА" ИЛИ "ПИЧ КЪДЕ МИ Е ЧОРАПА"В РОЛЯТА НА ПИЧА -АЗ, В РОЛЯТА НА ДРУГИЯ ПИЧ-МЪЖОТО.А СЕГА КАТО СЕ ЗАМИСЛЯ МОЖЕ И НЕЩО ПО-ТАКА-ЛАРА КРОФТ ИЛИ АФЕРАТА ТОМАС КРАУН-НЕЩО ПО-РАЗДВИЖЕНО Laughing Laughing Laughing

# 22
  • Мнения: 3
хм, готина тема  Grinning
ами искам да съм в Градът на Бог (Cidade de Deus) и да съм фотографа Buscapé. Иначе от време на време играя оная мулатка дето правеше онова нещо с банана (пак от там)
http://bg.dtrailer.com/movies/watch/cidade-de-deus

Последна редакция: пт, 17 окт 2008, 14:37 от TulipMania

# 23
  • Мнения: 742
ОТ сутринта съм в епизодични скечове, в зависимост от дозата лудост се редуват Бени Хил и Мистър Бийн.

Излизам от входа и настъпвам кучешко ако. Връщам се да се позачистя и ме среща съсед, който сбърчва дискретно, но видимо нос. Подминавам с крива усмивка, а на вратата детето отсъжда "Мама има ако!"  Много е схватливо, от малко. Поплясквам го по темето и след дезинфекцията отново тръгвам на работа.

Тоя път прескачам размазания геврек пред входа, отбелязвам мимоходом, че ако нашето куче е направило това, трябва като се прибирам да купя кило ориз и да проверя във форума за рецепта. Кучешкото кисне ли се в марината преди готвене?

В автобуса, благодарение на притъпения ми от сутринта нос, почти не усещам аромати. Късметлийка. Но все още чувам, затова няма как да пропусна задушевния разговор на мах, който се води на задната седалка. Мъжа на едната е мухльо, а другата й завижда, че изобщо има мъж. Обръщам се да погледна и мигом съжалявам - тая с мухльото се е гримирала без огледало, а дружката й ме изпепелява с поглед "каквосиврешносавчуждиразговори".  Де да беше носа.  Контрольорката, най-вероятно поради липса на пи си, не е влизала тук и не знае колко е лошо да си недоклатен, затова си ходи недоклатена и се старае да не оставя сред жалките пътници никакво съмнение в това. Поне не се притеснявам, че ако я уволнят, ще остане без работа. Панталони тип брич, увесени на него белезници, дебела връзка с ключове и фуражка с кокарда ще й бъдат връчени веднага.

На работа съм, Боби гледа с типичния си поглед, от който и кактус би повяхнал, а шефа най-вероятно е женен за кондукторката, поради което ми иде да му пусна, белким кротне малко. Тъпкано му го връщам, като вися в темата на Селтакис и не върша нищо, хак да са му е дневния ми надник.

На чорапогащника ми има бримка. Ще взема да си нося резервен на резервния, така има шанс до пет да остана в спретнат вид. С молива пробивам още една дупка , в другия чорап и почвам да врънкам Боби да отиде да ми купи нов чорапогащник. Той ме поглежда като великомъченик и с въздишката на онеправдан и походката на болен от ишиас изтича от стаята. Не разбрах дали отива за чорапи или просто дезертира.

А няма още три.

# 24
  • Мнения: 2 448
В Матрицата съм. Не съм главната героиня, но една от многото отказали синьото хапче.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 306
ellyst, Боби има ли представа в какъв легендарен литературен герой се е превърнал?  Grinning

# 26
  • Мнения: 742
Не, Даф, много се надявам докато се ожени и жена му пропише тук да еволюира дотолкова, че и тя да не го познае  Laughing

# 27
  • Мнения: 5 940
Нещо средно между "С деца на море",  "Синьо лято" и "Малки деца".
някакви такива епизоди от снощи
- Докато водолействам в банята, чувам засилващ се рев. От косата ми се стича шампоан, оставям мокро по пода, та да си осигуря добър завършек в "Матрицата" на деня с парцалено въоръжение.  Заварвам двама с по метър разлика във височината в сцена от  "Изгубени в превода". Дребният, пробуден от очевидната липса на аурата ми в стаята му, търси отчаяно "ко" /коса/ по главата на баща си. Дърпането на коса е изпитан метод за приспиване.  Да, ама главата на тати е малко свидлива в това отношение. Той пък  му обяснява, че вече е пил мляко /то пак е "ко"/ и от още щял да стане дебел.
- Опитвам се да кача три хлапета на една ограда едновременно. Оттам по-добре се виждал някакъв "влак" според представите им . Влакът е автобус "Икарус", там имало "каки" /средната възраст на пътуващите по това време на деня е 50-60 години/.
-Стоя на една пейка с  още пет майки. На масата пакети с овесени трици, кисело мляко "Култура", от най-нискомасленото, и разговор за сантиметрите до миналогодишните ни дънки. Децата ръфат бисквити, потенциални "дюканчета" с линийки под аватарчета.
-Пети неуспешен опит да сложа русокосото дяволче в количката. Съчувствени погледи. В едната ръка торби, в другата дете и количка. Поглеждам към най-скъпоценния товар и изненада - фас от синьо "Виктори" в устата.

# 28
  • Мнения: 1 072
Eли, твоят филм е касов.  Grinning
Мисля, че можеш да се бориш в категориите за сценарист, главна женска и поддържаща мъжка роля.

# 29
  • Мнения: 3 423
Темата е четена в момента от бач Кико.
Гледали сме филма му. Аплодисменти.

Общи условия

Активация на акаунт