Синьо мънисто против уроки

  • 14 758
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
Синьото манисто е турски талисман ! Българският е чевнения конец !!!
И на мен ми помага само червеният конец! PeaceКато се опитвах да си сложа синьо мънисто и  винаги ме заболяваше главата.За съжаление,като се опитвам да си сложа кръстче,също ме заболява веднага,нищо че е осветено. Confused

Или всичко е самовнушение  Whistling

# 16
  • Мнения: 2 199
Такива ли търсиш(аз съм им фенка  Laughing )

# 17
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 958
Синьото манисто е турски талисман ! Българският е чевнения конец !!!
И на мен ми помага само червеният конец! PeaceКато се опитвах да си сложа синьо мънисто и  винаги ме заболяваше главата.За съжаление,като се опитвам да си сложа кръстче,също ме заболява веднага,нищо че е осветено. Confused

Или всичко е самовнушение  Whistling
Не съм сигурна,че е самовнушение на мен ми става зле след като си измия очите със светена вода.

# 18
  • Мнения: 123
Сини мъниста продават тротоарните търговци срещу църквата Александър Невски,аз
си купих от там Peace

# 19
  • Мнения: 1 941
Неотдавна направих гривни с такова мънисто на всичките си близки и приятели в едно магазинче, което е недалеч от Мотто. Тоест пада се почти на ъгъла на "Аксаков" и "Шишман". Момичетата вътре са доста креативни и ги направиха много оригинални.

# 20
  • Мнения: 3 695
виждала съм на много места  Peace аз си нося една гривничка с оченца от Турция, да не вземе да ме урочаса някой  Rolling Eyes  Laughing

# 21
  • Мнения: 2 478
Защо ги носите тези сини мъниста?Толкова са отвратителни.
Червения конец има същата функция.

# 22
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
А защо не става синьото мънисто с оченцето?

Между другото забелязвате ли напоследък колко български публични личности носят червен конец на ръката си /Анна Цолова, Мира Добрева, една манекенка на Дичо беше гадже Милена Попова ли - абе май бъркам името/
Скоро видях в едно списание Мадона и жената на Том Круз и те са с червени конци.

# 23
  • София
  • Мнения: 708
И споре мен всичко е самовнушение, но след като това помага на някой да се почувства по-добре- лошо няма!  Peace

# 24
  • Мнения: 3 314
Синьото манисто е турски талисман ! Българският е чевнения конец !!!
     Peace

# 25
  • Мнения: 1 259
По скоро в някоя сергия в подлезите... на халите например!

# 26
  • Мнения: 1 259
Синьото манисто е турски талисман ! Българският е чевнения конец !!!
     Peace

А моя колежка носи на червен конец синьо манисто Laughing

# 27
Molia a niakoi da kaje kato se vrazva konetca triabvali da se bae nesho ili kajat niakakvi dumi

# 28
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Синьото манисто е турски талисман ! Българският е чевнения конец !!!
     Peace

А моя колежка носи на червен конец синьо манисто Laughing

двойна защита казваш  е направила колежката Laughing Whistling

# 29
  • София
  • Мнения: 3 789
Аз съм си слагала и червено конче, а на едно миниатюрно портмоненце на ципа съм си сложила синьо топченце (с оченце)
Според мен това са по-скоро суеверия, знам ли Thinking, но съм им податлива Embarassed
Иначе за такива синкави мъниста- мисля че в кинкалериите ги продават, в Халите има един щанд, където продават всякакви камъни - провери там

Общи условия

Активация на акаунт