Велурени боти с отворени пръсти?

  • 7 684
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 289
Много ми харесват и се изкушавам да си ги поръчам - единствено ме спира, че кракът ми е много тънък и може да ми излиза напред  Thinking
Иначе нямам проблем с ходене на висок ток, тренирана съм  Laughing

# 16
  • Мнения: 3 414
Има и други номера и цветове - мисля, тъмно кафяво, бежово и лилаво. Вижте в магазина на този.
Като цяло има доста модели, които ми хващат окото, само дето ще си счупя краката с тях.
Забелязах те ли,че тока е крив? Shocked Преди време си бях взела сандали,изобщо не бях забелязала,че на единия сандал тока е леко крив #Crazy Така ме беше яд,а навсичкото отгоре бях хвърлила гаранцията Close

# 17
  • Мнения: 619
Е добре де, и мен много ме кефят , ама как ще обуете подобна обувка при нула градуса примерно или 7 8 ?
Иначе са много готини Simple Smile

# 18
  • Мнения: 4 435
Ако някой намери такива лилавки да свирка. Grinning Може и да не са боти,а да са ботушки примерно до средата на прасеца.Токът нямам проблем,аз ходя все на високо.  bouquet
Иначе за Дарис бях във Варненският преди няколко дни Бубе,и нямаше.Провери за всеки случай,може аз да не съм видяла. Hug

# 19
  • Мнения: 5 622
Е добре де, и мен много ме кефят , ама как ще обуете подобна обувка при нула градуса примерно или 7 8 ?
Иначе са много готини Simple Smile

Ще ти кажа как- излизам от къщи скачам в колата, излизам от колата, скачам на закрито  Wink За разходки на открито има и други обувки  Hug

Ще проверя и аз в Дарис, макар да не съм убедена, че точно от там ще купя  Thinking Лошото е, че май няма никъде другаде (то и в Дарис както стана ясно има толкова, поне във Варненския, ама...)

Догодина сигурно ще дойдат на мода в Бг, ама на мен до тогава ще ми е минал меракът  Joy

# 20
  • Мнения: 101
Славче Авче, в този ибейски магазин имаше и лилави, ако по принцип имаш практиката да поръчваш. Sunglasses

# 21
  • Мнения: 1 952
БУБЕ, как догодина ще им дойде модата, та аз имам такива от лятото. Killah са, но аз ги имам за по-летни, въпреки че са кожени.

# 22
  • Мнения: 4 435
Славче Авче, в този ибейски магазин имаше и лилави, ако по принцип имаш практиката да поръчваш. Sunglasses

Нямам проблем да поръчам,ама в обявите на тоя продавач не видях лилави и отворени отпред. Crossing Arms

# 23
# 24
# 25
  • Мнения: 101
Само си нацели номера, щото аз така и не мога да разбера 7 ли съм или 7 и половина, 38 европейско. И плюс това ще чакам с трепет като ги вземеш да се похвалиш да видя как стоят:)

# 26
  • Мнения: 4 435
Само си нацели номера, щото аз така и не мога да разбера 7 ли съм или 7 и половина, 38 европейско. И плюс това ще чакам с трепет като ги вземеш да се похвалиш да видя как стоят:)

Трудно с номерата много. ooooh! Аз съм между 37 и 38,и сега трябва мноооого да помисля,че ако взема 38 и са ми големи,ще изкачат отпред пръстите. Thinking Май няма да стане това с поръчването. Confused

# 27
  • Мнения: 101
И аз така си бях харесала страхотни боти, обаче по нета гледам конверторни таблици, където един път дават 38-ми номер като 7, друг 7.5, трети 8.
А в таблицата на самите боти излизаше, че 7.5 са 39 номер. Аз затова предпочитам британския ибей, щото там знам, че твърдо съм 5. Rolling Eyes
Пък в крайна сметка можеш да пишеш едно съобщение на продавача да го разпиташ за номерацията, кое ще е подходящо за теб.

# 28
  • Мнения: 4 435
Явно ще се разпитваме с него. Laughing Може и да се попазаря за цената за шипинга,че нещо множко е. Crossing Arms Mr. Green Joy

# 29
  • София
  • Мнения: 3 857
Schutz са май бразилски обувки и имат магазин в една пресечка на Витошка.Ако БУБА иска мога да потърся точния адрес и евентуално телефон, но не зная дали има там подобен модел боти!

Общи условия

Активация на акаунт