С какви препарати по4иствате дома си?

  • 1 341
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 554
Основно с Мистър Пропър, много съм доволна.

# 16
  • Мнения: 503
Ама ,защо да е реклама?Когато си попаднал на препарат със сравнително ниска цена,но си доволен от почистващите му качества /и най- важното нямаш финансови възможности да си купуваш скъпи препарати/не виждам причина да не го споделиш!

Защото потребителката се е регистрирала специално, за да сподели тази информация.
Нищо подобно!!! Naughty

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
А ти откъде си сигурна? Видя ли кога е регистрирана въпросната потребителка??
Или не разбираш всъщност за какво става въпрос в темата?

# 18
  • Мнения: 3 830
Ама ,защо да е реклама?Когато си попаднал на препарат със сравнително ниска цена,но си доволен от почистващите му качества /и най- важното нямаш финансови възможности да си купуваш скъпи препарати/не виждам причина да не го споделиш!

Защото потребителката се е регистрирала специално, за да сподели тази информация.
Нищо подобно!!! Naughty

Ива, рекламата е очевадна и сега ще ти разясня нагледно защо.

1. Потребителката се е регистрирала специално, за да напише този пост, който е рекламен.
2. Освен този пост, друг няма нито преди това, нито след това.
3. Написаното е така живописно разказано, че имаш чувството, че е изследвала съставките на препарата. Знае какъв е препаратът, как почиства, какво съдържа и т.н.

Повярвай ми, Ива, това си беше чиста реклама. Peace
Чудя се къде са модераторите. Thinking

# 19
  • Мнения: 8 999
Някак се почувствах длъжна да противодействам на тази реклама - по-неефективни препарати от Дионис не съм използвала досега. Може и да са изключително екологични и щадящи околната среда, но пък ...... хм, не почистват!
Аз използвам предимно Меглио-обезмаслител и Циф-абразивна паста.

# 20
  • Враца
  • Мнения: 876
Може би аз да не съм от просветените за тези препарати Дионис, но нищо не ми говори тази марка  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed така че трудно ми е да споделя мнение за тях...

но да кажа аз почиствам изключително и само с Мегльо...по- универсален препарат просто не съм срещала...става перфектно за фугите и тоалетната в банята, за кухня и за съдовете в нея...та дори и прозорци...като допълнение периодично си използвам и белина гел на Доместос за тоалетната или пода в коридора и кухнята за дезинфекция...но за съжаление и с двете доста внимателно трябва де се ползват и препоръчително с ръкавици (особено за Мегльото когато се борави продължително време) Peace

Общи условия

Активация на акаунт