СОФИЯ-Бул.Ал.Стамболииски ,Эона Б5 и района-4

  • 17 620
  • 292
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 493
Melodiq, как сте, оправихте ли се с Пепи  Hug.
Ние и миналата седмица бяхме болни. Петърко беше и с възпалени уши. Пи антибиотик. Капахме капки в ушетата, в очичките, в нослето. Тази седмица е на ясла, а там имат шарка. Варицела. Но аз предпочетох да го пусна - ако ще я кара да е сега, когато е по-малък Simple Smile.

Пък аз продължавам да съм си болна Laughing.

Хайде вече идва топлото, в неделя е първият пролетен ден Hug.

eli_vivi Виви ходи ли сега на ясла, предвид шарката?

# 271
  • Мнения: 4
 И ние и двете сме болни, даже не знаех яе има шарка в градината, ама дали да не я пусна утре пък да я изкара като по-малка  newsm78.

# 272
  • Мнения: 493
И ние и двете сме болни, даже не знаех яе има шарка в градината, ама дали да не я пусна утре пък да я изкара като по-малка  newsm78.
Ми аз поне така предпочетох. В решението ми помогна това, че съпругът на една позната се разболя от Варицела преди месец и беше много-много тежко. По-добре, ако ще я карат да е сега Peace.

# 273
  • Мнения: 4
и аз ще говоря с моя да го обмислим Simple Smile.

# 274
  • Мнения: 342
Уфф сезонът на шарките дойде. И други мои познати се оплакват,а една моя приятелка ще направи с детето си като Мелодия...,а честито.

# 275
  • Мнения: 789
Ааа, ние сме по-зле. В нашата група има скарлатина..... Днес правиха изследване, от понеделник сутринта не ходи, тогава беше само едно дете, от вчера са две. Дано се размине, че само това ни липсва сега  Confused

# 276
  • Мнения: 789
Отново затишие.
Аз влизам да се похваля, че се разминахме със скарлатината Grinning Резултата е отрицателен и пак я пуснахме да ходи.
Как сте вие? Поздрави и приятна почивка  Hug Работата мен пак ме зове.

# 277
  • Мнения: 493
Tani4ka_04 браво за отрицателния резултат Simple Smile.

Ние сме добре, вчера се възползвахме максимално от хубавото време и си изкарахме много хубаво деня в зоологическата градина Sunglasses. Хвана ни слънцето, а Петърко хвана разтройство Laughing, но вече е добре.

Я кажете къде в района има добър козметичен салон, да сте доволни от коламаската и да правят цял/бразилски триъгълник? И за добър фризьорски салон се интересувам. Ако можете да ми дадете конкретни телефони и имена на козметик и фризьор ще съм много щастлива и благодарна Hug. (А под добър фризьор имам предвид и това - като му кажеш да ти вземе само крайчетата той да направи точно това, а не да отреже 20ина сантиметра Wink)

# 278
  • Мнения: 907
Здравейте! Влизма много набързо само да кажа здрасти, ние сме в процес ан местене и лудницата е голяма. Довечера за сефте ще спим в новия апартамент в Разсадника, поканили сме си гости за по-сигурно, да не размислим Joy

Таничка, браво, че сте се разминали със скарлатината!

Поздрави и прегръдки Hug

# 279
  • Мнения: 789
Ние сме болни  Cry

# 280
  • Мнения: 907
Скарлатина или нещо друго? Дано бързо оздравявате! Praynig

Ние вече 3 дни (2 нощи) сме в новия апартамент, а там все още няма нет, сега за малко дойдохме в стария, та сядам да драсна два реда. Вече поподредих част от нещата, ама ще си поживеем в кашони известно време, защото има още мебели за правене и част от нещата просто няма къде да ги сложим. Поне детската за момента е завършена, да се чувства детето добре. Е, това включва само гадрероб и малка секцийка http://www.malkatakiara.snimka.bg/album.php?album_id=297610&pid=10990096 + детското креватче (все още сме с бебешкото), както и много, мноого играчки Crazy

# 281
  • Мнения: 342
Привет мацки.Ве4е никой не се вясва тук. Къде сте Confused??? Щерката пак беше болна от гнойна ангина та даже и в болница полежахме.Педито ни прати с диагноза пнавмония,понеже не сваляше т 5дни а беше на АБ.Правихме снимка ,ама тя токова нека4ествена 4е...как видя пневмонията незнам.В болницата разбира се разсеяха съмненията и ни направиха вс. изследвания плюс нова снимка и след един ден ни пуснаха. Писна ми ве4е от болести ей... Иначе и ние сме в ремонт,та Гери не си сама на бойното поле Hug. Пак ремонтираме стаята на детето,защото на есен ще е на децата Grinning и така...
Пишете по 4есто.

# 282
  • Мнения: 907
Тони, дано не боледува Кари повече, че и ти сега трябва да се пазиш Simple Smile Иначе ти как се чувстваш? НАдявам се всичко да е ОК и да нямаш много неразположения, характерни за бременността (аз за щастие докато бях бременна с Киара така и не разбрах що е то гадене).

Таничка, оздравяхте ли?

Мелодия, как са нещата при вас? Надявам се скоро не сте имали премеждия с жилището, нито други.

Ние добре се чувстваме тук в Разсадника. Е, почти не излизаме, все има нещо за довършване по апартамента, някой майстор или друго подобно. Иначе парка Боримечката ни е на няма и 5 минути, пред блока също има площадка с пързалка и люлка (от най-старите, ама поне са здрави).
Иначе след Великден ще пускам Киара на ясла (частна, засега) и май месец тръгвам на работа, ако всичко е наред. Само дето все още не съм занесла материал в ХЕИ да изследват Киара, утре мисля д аходя, дано не се бавят много резултатите.
Доста ми е мъчно, че вече няма да съм поцял ден с Киара, въпреки че от друга страна със сигурност имам нужда от това да не съм с нея постоянно Simple Smile Надявам се тя да няма проблеми с адаптирането. Ще ви информирам своевременно Simple Smile

Хубав ден на всички и до скоро!

# 283
  • Мнения: 307
Здравейте мацки. Извинявайте че нахълтвам в темата ви. Аз не живея при вас, но майка ми е там и много често сме в квартала. Искам да ви питам, какви клубчета има в района. Трябва ми някое, което евентуално да става за прощъпулник.
Лек ден, и болните дечица бързо да оздравяват.

# 284
  • Мнения: 789
Ето ни и нас.
Не знам какво беше това, дето ни лепна, но всички се разболяхме. Аз първо си помислих, че е скарлатина - Ива имаше 2 дни много висока Т, гърлото беше много червено и я болеше ужасно няколко дни, та изобщо спря да се храни, появиха се обриви, които се скриха за 2 дни. Правихме изследвания и се оказа, че не е скарлатина, бяха в норма, само имаше повишени левкоцити. После пък мен ме хвана висока Т и гърлобол, ама жесток. Оправих се, мъжо пък се разболя. Общо взето беше доста тежко положението, но за няколко дни всичко мина. Радвам се, че не дадох АБ - удържах фронта срещу мъжо и свеки, които искаха да даваме. Та оцелях и 10 дни със свеки, ама близките месеци нито искам да я чувам, нито да я виждам  Naughty Сега се боря с последствията, които остави в говора на Ива. Много се изнервям, дано скоро да се оправи.
Тони, давате ли нещо на Кари за засилване на имунитета? Аз съм много доволна от нещата, които даваме на Ива. Определено има ефект. Другата седмица мисля пак да идем на чичко доктор да видим как е третата сливица.
gertrudka, направо ти завиждам за бременността  Wink Първите 5 месеца аз се чувствах като ходещ парцал - не ми се гадеше и не повръщах само докато спях. Но пък добре, че с бебето всичко беше наред Simple Smile И внимавайте с парка Боримечката. Ние преди живеехме много близо до него и се разхождахме там, но не е много безопасно.

Весели празници!

Общи условия

Активация на акаунт