Пилешки сърца

  • 60 864
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Сигурно за да станат по-меки, нали са мускул и са жилави. И аз не ги варя предварително. Но им се слага малко киселина при готвенето и стават ок  Peace

# 16
  • Мнения: 1 313
Ето един вариант от мен Peace
Пилешки сърца

# 17
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Тези съм ги правила - лесно и разкошно!  Peace

# 18
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Мммма, аз правих тази седмица:   chef
Първо ги сварих. Нарязах на лентички шунка и я хвърлих за малко на тефлоновия тиган. След това в една тавичка сложих масло на дъното, сърцата, шунката, сурови гъби /не от буркан/, един настърган домат, две лъжици доматено пюре, сол, черен пипер и бира. Сложих във фурната докато поизври бирата. След това настъргах кашкавал отгоре и оставих да се запече.


това звучи суперско, непременно ще го пробвам! Мерси!   bouquet

# 19
  • Мнения: 751
Изглеждат много вкусни. Heart Eyes
Ще пробвам рецептичката и ще пиша отзиви. Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 12 554
Аз ги правя в йената с гъби и лук.

Сварявам сърчицата хубаво. След това ги отцеждам от водата. В дълбок тиган задушавам 2-3 глави лук с 500 грама измити и нарязани на ситно гъби. Разбирам 200 грама заквасена сметана с вода и наливам при гъбите. Като клокне 5 минути на тих огън изсипвам всичко при сърцата в йената. Разбърквам хубаво и пека.

Същото го правя и с доматен сос вместо сметана. Просто в тигана слага доматите да изврят и тогава забърквам със сърцата.
Подправки - за сметановия сос - черен пипер и сол
За доматения - черен пипер, сол и чубрица

# 21
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
А как се прави супа със сърца?

# 22
  • Мнения: 1 352
Ми както си се прави пилешка супа. Аз сварявам предварително сърцата и ги нарязвам на две, използвам бульона за супата. Другото си е стандартното.

Общи условия

Активация на акаунт