Хората които не ядем месо какво да правим

  • 3 031
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 132
Стани веган  Grinning

Или си намали приема на калории на ден. Махни от менюто си сладките работи, газирано, алкохол, кашкавал, масло и т.н. От млечните яж извара. Недей да ядеш по-късно от 6, спортувай.
Кажи как се храниш за да ти кажем какво да изключиш или заместиш с друго  Grinning

# 16
  • Мнения: 201
Разделното хранене е добър и лесен вариант за вегетарианци струва ми се. Ако пък залиташ по НВХ - има достатъчно немесни храни, богати на белтъчини - соя /особено пък соевото мляко/, печен боб, леща, тофу, и дори мюсли /не прекалявай с него обаче/. Въпреки, че оризът се избягва при диети, кафевият ориз не вреди на снагата. Ако пък не си веган списъкът ти набъбва още с млечни продукти и яйца. Паласките не растат и от зелените зеленчуци - можеш да ядеш сурови, печени или задушени колкото ти душа иска. Аз не съм фен и на изключването на плодовете /без много сладките като банани и грозде/, естествено ако се ядат 20-30 мин. преди другите храни.
Газираното е вредно по принцип, ако не ти е проблем - зарежи го, биричката също или поне  пържената й компания.
За спорта знаеш.

И не съм съгласна, че всички вегетарианци са дебели, само лакомите. Брат ми и повечето му приятели са вегетарианци и са стройни и атлетични, т.к. се хранят здравословно и спортуват.

# 17
  • Мнения: 5 713
Режимът на д-р Ори Хофмеклер - там месото не е задължително Wink.
Точно! Simple Smile
Аз бях на него близо половин година преди да забременея и родя. Много съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт