Към омъжените за чужденци- защо избрахте тях?

  • 18 133
  • 121
  •   1
Отговори
# 15
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 645
Омъжих се за него, защото имаше видеокасета на филма "THX1138"Laughing Той пък ми предложи, защото съм единствената жена, която беше срещал, която знаеше кой е "THX1138".  Laughing
Това, че е чужденец беше подробност Simple Smile. Българин да беше, пак щях да го взема.
Благодарна съм, че успях да разпозная правилния човек в правилния момент.

# 16
  • Мнения: 515
......не съм омъжена за чужденец, но  моя повече от половината си живот е прекарал извън БГ. придобил е навиците и порядките на чужденец. дори понякога не може да говори на бг. намирам огромна разлика между българина и чужденеца. понякога са скучни, понякога по-толерантни. никога няма да направи панаири , че няма сготвено или че не е изчистено. не се срамува да хвърли боклука или да простира. абе много зависи от човека, но определено има значение къде е расал. определено не са комплексари като бг момчетата Simple Smile, сори, не искам да обидя някого  Embarassed , но много често срещано явление . да не говорим, че родителите не ти се бъркат в семейния живот и родата не дава акъли, как и какво да правим. има преимущества, но пък непрекъснатото патуване.....не е работа. 2 пъти в годината до бг....си е голямо наказание..... 
Струва ми се, че влагаш смисъл "западняк" с думата "чужденец". Дали същите размисли важат за чужденец - суданец, сомалиец, иранец, либиец...?

# 17
  • Мнения: 3 423
Пее чудесно, готви чудесно, но и
има невероятно стегнат задник.
По стечение на обстоятелствата
не е българин, но можеше и да е.

Темата е абсурдна, да прощаваш.

# 18
  • Мнения: 2 907
Що? Че да има да се хваля, затова!
(Бел. ред. "Ожени ме мамо надалече, че да се хваля повече" )

# 19
  • Мнения: 52
4ужденец или българин все тая ако няма любов.
За българина бях жена за вси4ко и се разведох.
За 4ужденеца бях най най най оби4ана,хубава,привлекателна,единствена.... сега му мина любовта,не ме оби4ал ве4е  и сега се разделяме....
Няма ве4но ,всеки се променя.  Peace

# 20
  • Мнения: 3 804
......не съм омъжена за чужденец, но  моя повече от половината си живот е прекарал извън БГ. придобил е навиците и порядките на чужденец. дори понякога не може да говори на бг. намирам огромна разлика между българина и чужденеца. понякога са скучни, понякога по-толерантни. никога няма да направи панаири , че няма сготвено или че не е изчистено. не се срамува да хвърли боклука или да простира. абе много зависи от човека, но определено има значение къде е расал. определено не са комплексари като бг момчетата Simple Smile, сори, не искам да обидя някого  Embarassed , но много често срещано явление . да не говорим, че родителите не ти се бъркат в семейния живот и родата не дава акъли, как и какво да правим. има преимущества, но пък непрекъснатото патуване.....не е работа. 2 пъти в годината до бг....си е голямо наказание..... 
Струва ми се, че влагаш смисъл "западняк" с думата "чужденец". Дали същите размисли важат за чужденец - суданец, сомалиец, иранец, либиец...?

не знам какъв смисъл е влагала тя,но в горните постинги са писали мом4ета омъжени за араби в това 4исло и аз-това поне ще ти разкрие нашата гледна то4ка Peace

# 21
  • Мнения: 3 988
Темата е абсурдна, да прощаваш.

Според мен е комплексарска.  Tired

Сори за спама, но какво значение има какъв е - пимбян, залян, засмян и каква му е националността.  newsm78
Отговорът е един-единствен: Омъжих се за НЕГО, защото го обичам и искам да остареем заедно.
Всичко друго е комплексарщина и сметкаджийство.

# 22
  • Мнения: 515
dtti не искам да обидя никоя мама, женена в арабският свят. Но поне от това, което съм чула и видяла повечето арабски мъже (както и повечето български) са по патриархално настроени. И тук виждам мъже, които простират (вкл. моя), но бродиращи мъже само в Норвегия съм виждала!  Grinning
 
 

# 23
  • на езерото
  • Мнения: 263
  За бродиращите  мъже само в Норвегия  Naughtyне съм съгласна има и в БГ такива, първи братовчед на баща ми шие много хубаво гоблени, в същото време е отличен автомонтьор.
  Извинете че ще спамна темата, омъжена съм за Българин баща ми също е Българин, но и двамата не се срамуват да чистят прозорци, изхвърлят боклук , простират и тн.Смятам , че националността не е определяща Naughty Живея във Франция на моят съпруг колега има бебе на 7 месеца и никак не му пречи да митка сам по кръчмите ,а съпругата му да стой сама с бебето, изводите може да си ги направите сами...

# 24
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
но бродиращи мъже само в Норвегия съм виждала!  Grinning
уау! колко възбуждащо.  Crazy
предпочитам да го виждам как му виси сополЯ над поялника.

# 25
  • Мнения: 467
Аз се омъжих за чужденец, просто защото такъв беше човекът, който напълно и във всичко ми пасна. Различен е от средностатистическият българин, да ! Но и от средностатистическият французин също ! Значи всичко си е до човека и как жената си го научи, разбира се  Grinning Та моят мъж е домошар, мнооого грижовен тате, много бъзра да помага в домакинството, от страх да не го зарежа  hahaha изобщо на челото мога да му лепна "образцов", пу-пу, все така да е  Flutter Хайде, стига го хвалих...

# 26
  • Мнения: 126
За разликата между арабския  и българския мъж  мога много да пиша-имам нужния опит....
но всичко може да се сведе в крайна сметка до една дума....Любов.Мисля  че ако  е няма и живота с принц би ти загорчал...Важно е за мен и отношението към децата-дали са радост,гордост или просто нужно житейско попълнение за отчитане на спечелена точка. На моменти в България усещам точно това у мъжете...-да си продължат рода и свеки да е доволна.Това не е най-важното обаче у западния мъж- децата са дар,а не самоцел в брака с чужденец.....

Аз се събрах с чужденец защото се влюбих-за добро или за зло-така ми било писано!  bouquet

# 27
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Понякога когато ме провокират с такъв сорт въпроси, отговарям : "Заради зелената карта!"  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 3 988
Понякога когато ме провокират с такъв сорт въпроси, отговарям : "Заради зелената карта!"  Mr. Green

Хи-хи.  Mr. Green
Ние с мъжа ми сме се шегували, че аз за пари, а той за зелена карта сме взели решението. Най-страшното е, че хора, които знаят от колко безбройни години живеем заедно, са се хващали.  #Crazy

# 29
  • Мнения: 3 804
dtti не искам да обидя никоя мама, женена в арабският свят. Но поне от това, което съм чула и видяла повечето арабски мъже (както и повечето български) са по патриархално настроени. И тук виждам мъже, които простират (вкл. моя), но бродиращи мъже само в Норвегия съм виждала!  Grinning


виж това с бродирането е уникално,не отри4ам 4е когато съм в къщи аз домакинствам-но през това време мъжо е поел децата-аз общо взето не оби4ам някой да ми се меси в работата-така 4е и не съм се старала да го нау4а,но с децата е уникален-наследил го е от свекъра-когато следвах и мъжо беше на работа идваше той ,а не свеки за по 4ас 2 на ден да се занимава с големите за да мога аз да у4а

Общи условия

Активация на акаунт