Колко броя лакове имате?

  • 5 592
  • 126
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 462
около 20, но естествено не ползвам всички и така ще си г изхвърля почти нови

# 16
  • София
  • Мнения: 227
имам 9-10 лака включително в тази бройка заздравител, изсушител и топ лак.Редовно ходя на маникюр, защото не съм от най-сръчните и там експериментирам с различни цветове.

# 17
  • Мнения: 438
Ужас, аз мислех, че съм трагична с мойте 35 лака... а то имало и по-големи колекционери  Embarassed Сега ще покажа темата и на мойто мрънкяло и ще види, че всички жени са така и да не ми се кара  Grinning Grinning Grinning Полезна темичка  Hug
Ти си си добре  Laughing , точно затова спорихме с мъжа ми защото моите са над 100 и си мислех че е нормално, а той ми вика че съм маниачка  Mr. Green Явно е прав  Laughing

# 18
# 19
  • Мнения: 3 830

Това предполагам, че трябва да значи N на брой... Laughing Joy

# 20
# 21
  • Мнения: 2 498
Ходих да ги броя-точно 39 са....

# 22
  • Мнения: 3 830

Другите тогава какво се излагат с някакви бройки от по 60 и нещо си. Я се засрамете, ей! hahaha Joy hahaha

# 23
  • Мнения: 3 695
имам само един безцветен лак  Embarassed не мога да се лакирам сама и затова не си купувам  Tired

# 24
  • Мнения: 102
И аз имам N на брой лакове 

# 25
  • Мнения: 759
Моите са шест.

# 26
  • Мнения: 983
Моите към 30

# 27
  • Мнения: 852
Имам 4 лака обикновенни,12 за рисуване и 1 заздравител.

# 28
  • София
  • Мнения: 213
44 без малките за рисуване Grinning

# 29
  • София
  • Мнения: 2 428
Вие сигурно сте много сръчни... Аз напоследък имам 4 лака - една основа, един топ лак и два червени с малка разлика в оттенъка. Ползвам ги само кагато ми се случи нещо на лака, сложен от маникюристката. Но пък аз съм от късметлиите, на които лакът им издържа средно по 7-10 дни, така че си позволявам да ходя за смяна на лак.
Веднъж смятах от финансова гледна точка - купуването на един лак от OPI ми струва към 5 смени на лака, което са към два месеца, но пък всеки път сложен като хората и в различни цветове (не че ползвам нещо различно от червено, но пък то има тооолкова нюанси  Embarassed) Не обичам рисунки и апликации... т.е. ако реша да си купувам различни цветове къде ще му излезе краят  Joy



Общи условия

Активация на акаунт