След секцио

  • 14 841
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Не съм имала проблеми и двата пъти, да не би още да си приеснена и напрегната....консултирай се с лекаря си, шоколадчетата на мен не ми действат. Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 4 111
Аз не съм чувала за тези шоколадчета, ползвах Дуфалак.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Шоколадът се казва "Комфорт" и е презназначен по принцип за диабетици. Дуфалакът също върши чудеса. Друг е въпросът, че  всеки организъм е различен и при всеки действа по един или друг начин.

# 18
  • Мнения: 194
Ми болеше ме, но като си отидох вкъщи вече проблем с честотата нямах. В болницата моят проблем беше от психическо естество, не обичам да си върша тази работа на чужди места.  Embarassed


и аз съм така Peace

# 19
  • Мнения: 46 520
И аз не съм имала проблеми. Но всичко си зависи от перисталтиката.
И майка ми си купува от тези шоколадчета, казва, че има ефект Peace

# 20
  • Мнения: 45
В АГ-то даваха Дуфалакт ако не се изходиш до третия ден. Но и фрешовете от портокал много помагат Grinning. Само че ако кърмиш ефекта може да го има и при бебчо Sick

# 21
  • Мнения: 1 629
Мне в болницата ме питаха дали ходя и ми пробутаха някакво хапче, което аз не изпих и си се изходих нормално на другия ден newsm78внимавай с тея шоколадчета, че понякога ефекта е УАУ както след клизмата приерно Whistling

# 22
  • Мнения: 290
В АГ-то ми дадоха Бизалакс. Обаче такова разстройство получих от него, че почти час тичах до WC,а бебето точно тогава плачеше.
Като се прибрах само веднъж пих Дуфалак, защото 5 дена не бях ходила. Всеки ден изяждах по една активия с киви. За щастие два месеца след раждането нямам никакъв проблем с това.

# 23
  • Мнения: 2 478
Мисля,че почти всички раждали със секцио имат този проблем.
Ядях повече разхлабващи плодове(круши,сини сливи),овесени ядки и с течение на времето се оправих.

# 24
  • Мнения: 1 554
пиех дуфалак Mr. Green

# 25
  • Мнения: 66
Когото ме изписваха от болницата ми препоръчаха да си взема Дуфалак. Така и не се наложи да го използвам.

# 26
  • София
  • Мнения: 5 758
Не помня да съм имала такъв проблем, а хем по прицип съм склонна  Rolling Eyes
Ти изобщо ли не си ходила на WC? Ако ходиш рядко не мисля, че е проблем, но ако изобщо не си ходила от раждането, трябва да се консултираш с лекар  Hug
Peace

# 27
  • Мнения: 2 448
Изобщо не съм имала такъв проблем след секциото, при все , че през цялата бременност страдах от запек и се притеснявах какво ще е след операцията. Не са ми давали рициново масло в болницата. Всичко си стана от само себе си.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 524
Не съм имала проблеми и двата пъти, да не би още да си приеснена и напрегната....консултирай се с лекаря си, шоколадчетата на мен не ми действат. Rolling Eyes
и при мен така.
но си мисля че ако продължаваш да имаш този проблем консултацията с лекар е задължителна Peace

# 29
  • Мнения: 2 334
Не съм имала този проблем.Яж повече плодове и пий повече вода  Peace

Общи условия

Активация на акаунт