Ужасно съм потресена от едни кукли!

  • 27 563
  • 413
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 405
Видях такива в един руски сайт, най-различни по цвят и всичките като истински бебета. Не съм се потрисала, но предпочитам куклите да изглеждат по различно.

# 226
  • Мнения: 642
На синът ми не му хареса, отначало трудно го убедих, че това е кукла, после каза, че няма да му е хубаво сестра му да си играе с такава кукла защото ще я подхвърля из въздуха и ще пада на земята, а куклата била като истинско бебе...

# 227
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 255
Видях такива в един руски сайт, най-различни по цвят и всичките като истински бебета. Не съм се потрисала, но предпочитам куклите да изглеждат по различно.

Отначало се възхитих на имитацията, но през цялото време си мислех, че е гадно и нередно. Така е, гадно е и е нередно. Браво на момченцето, което не иска сестричката му да играе с такава кукла. newsm61

# 228
  • София
  • Мнения: 492
Не става въпрос даже за харесване, на мен не ми харесват, просто не виждам причина за ужасен потрес. Ако бяха истински, препарирани бебета - тогава щях да се потреса.
Аз пък не виждам причина за да се харесват тези кукли.... Whistling....аз лично не се потрисам толкова , колкото ме отблъскват...

Последна редакция: пн, 20 окт 2008, 10:11 от kamelita

# 229
  • София
  • Мнения: 38 661
Зловещичко е. Малката има едно бебе, което не е и наполовина толкова реалистично, и пак ми е някак кофти да го гледам понякога - правя си разни мои си асоциации.
Представете си колко мега гадно би било да подариш такова на някоя жена, която иска, а не може да има дете. Close

# 230
  • Мнения: 4 195
бах колко пари струват ooooh! ooooh!

# 231
  • Мнения: 4 965
Покрай тази тема, моите деца се сетиха да извлекат от шкафа с играчките Моньо - моята кукла, коят навремето дядо ми (лека му пръст) ми беше донесъл от незнам-коя-си чужбина - беше платил сума пари, за да го внесе през митница - много истински е този Моньо (почти като тези кукли - в реален размер, силиконови глава и крайници, дунапренено тяло - на пипане като живо бебе, истински бебшки дрешки, храни се с биберон и пишка, има истинска рижава косица и огромни сини очи с истински мигли). Навремето го обожавах - преобличах го, гушках го, сменях му гащите, носех го по разходки и редовно разни бабета тичаха да предупреждават майка ми, че съм помъкнала нанякъде "бебето". Сигурно затова сега харесвам тези кукли...

Иначе, показах ги на шефката и на колежката - шефката се изкефи колко са истински, а колежката каза, че очите им са страшни и не би искала да спи в една стая с такова "бебе".

# 232
  • Мнения: 22 473
На мен категорично не ми харесват тези кукли - те са си просто като истинско бебе (само че не диша). Никога не бих купила подобно нещо, за да си играе дъщеря ми с него.
За това хората са ги нарекли кукли, а не мъртви копия на бебета, или деца.

# 233
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
"Кукла на верига" ... хубава книга, една от любимите ми. Хубав филм (по-старичките от нас може би са го гледали, може би си го спомнат... Mr. Green)

# 234
  • Мнения: 335
Покрай тази тема, моите деца...

А пък моят братчед рече да те поздравя с "една велика българска песен"  Laughing:

http://vbox7.com/play:10cc31e9


Последна редакция: пн, 20 окт 2008, 12:06 от Холограма

# 235
  • Мнения: 677
На мен категорично не ми харесват тези кукли - те са си просто като истинско бебе (само че не диша). Никога не бих купила подобно нещо, за да си играе дъщеря ми с него.
За това хората са ги нарекли кукли, а не мъртви копия на бебета, или деца.

Абе, колко пъти трябва да ви се каже, че ТЕЗИ КУКЛИ НЕ СЕ КУПУВАТ ЗА ДА ИГРАЯТ ДЕЦА, А СА ЗА КОЛЕКЦИОНЕРИ??!!
Айде зачетете се в някой колекционерски форум, за да видите какви хора ги купуват и защо, и тогава давайте "безценно компетентните" си мнения!

Бездетни, малоумни, депресирани  ги купували (правели).... толкова глупости рядко ми се е случвало да изчета в една тема за последните години!
Сигурна съм, че ако се обяви една без пари, ще прочета имената на всички дето се потрисат сега!

# 236
  • Мнения: 335
Ама, AG, напрегнала си се нещо.
Колко пъти вече беше обяснено, че "потресените" отговарят на тези "непотресени", дето обясняват защо им харесват да си ги купят на децата си.


# 237
  • Мнения: 677
Ама, AG, напрегнала си се нещо.
Колко пъти вече беше обяснено, че "потресените" отговарят на тези "непотресени", дето обясняват защо им харесват да си ги купят на децата си.

Признавам си, че любопитството ми ще се напрегне, ако в темата пишеше колекционер или такъв, който ги прави!
Това е и причината да съм в тази тема, а не да ви гледам сеира! Laughing

# 238
  • Мнения: 335
AG, когато хората си говорят, не всички са в състояние да се напрегнат с цел задоволяване на твоето любопитство.

# 239
  • София
  • Мнения: 38 661
Съжалявам за сравнението, ама човек, който колекционира такива кукли е точно толкова у ред, колкото човек, който би си купил REAL DOLLS. Mr. Green
http://www.realdoll.com/

Общи условия

Активация на акаунт