Вятърко жълти листа разпилява, Габровче вкъщи не се заседява

  • 14 516
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Ще сменят времето на 26.10.

# 16
  • Мнения: 11 004
Още една седмица ще е голям деня. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 252
И аз си позволям по едно кафенце сутрин, но пък аз вече кърмя само сутрин и вечер, не мисля ,че му се отрязява на Криси. Започнах около  6-7 месец да си пия, че мног ме болеше глава от недоспиване, очи и ниско кръвно.
На мен също ще ми липсва близоста от кърменето, толкова ми е хубав като се сгуши и суче, като новородено бебенце. Това си мислех дори преди малко когато Криси си вземаше вечерната доза от мама. 

# 18
  • Мнения: 141
Аз така като ви чета,се моля да имам достатъчно дълго кърма.Много ми се иска да минем годината с моето момче!

# 19
  • Мнения: 11 004
Najda, не се притеснявай. Много е важно да си спокойна и уверена във възможността да кърмиш толкова дълго, колкото ти се иска. Peace Пък ако има нещо, тук сме се събрали много бивши и настоящи кърмачки, ще помагаме. Wink

# 20
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
И на мен ми липсва близостта при кърменето. Моменти само за нас двамата. Аз не веднъж съм споделяла, че в началото имах проблем с кърменето и всеки ден кърмене беше истински успех. Сега- около 40 дена след отбиването хормоните ми горе-долу се понаместиха.
Айде да не досаждам!
Радвам се, че ви има  Hug

# 21
  • Мнения: 55


Ето поздравче от мен и Калин, като сме се разчувствали на тема кърмене.

 Blush

# 22
  • Мнения: 196
А може ли вече бившите мами кърмачки да споделят с нас настоящите какво точно се случва  с женския организъм след отбиването и съответно "понаместването" на хормоните? Hug

# 23
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Ами аз така се изразих Joy
Значи при мен как беше- първото понаместване на хормоните в посока истинско сексуално желание беше 8 месеца след раждането, тогава ми дойде. Сега като отбих първо бях супер нещастна и затворена, нещо ми липсваше, после пък изведнъж силен сексуален глад и сега мисля, че нещата се нормализираха и съм си същата аз Дени, отпреди да забременея. Тоест аз виждах в мен някаква промяна с раждането и кърменето, усещах я де, но сега мисля, че съм си пак същата. Май много смешно стана Crazy Hug

# 24
  • Мнения: 0
Ето ни и нас в новата темичка!Благодарим ти Linofrina Пък като сте се заприказвали за кърмене и аз да си кажа. Анджи суче по пет пъти на ден и изобщо не  я интересува,че трябва да намаляме храненията. PeaceАз ставам доста дебеличка и незнам защото не ми идва ли е или просто ще си надебелея?!Но дори да е от кърменето не ме интересува дори да стана 100кг пак ще си кърмя докато може. Ако някой знае защо става така нека ми пише,зощото чета тук-там,но са все противоречиви неща.Хайде лека нощ от мен,че е малко късничко и дано да поспя тази нощ поне мъничко(сигурно я  мъчат зъбки и се буди през час две вичери по ред)  smile3524

# 25
  • Мнения: 141
Аз си знам,че мога да разчитам на вас за помощ.но дай Боже да не се налага.Да ви кажа от самото начало си бях уверена ,че ще мога да кърмя и така и се получи,понеже родих със секцио по ред причини.Бях чувала филми от рода ,че няма да мога да кърмя,трудно се научавали след секцио и т.н.няма да изброявам.....Просто като ми го дадоха и го гушнах:все едно само беше сукало детето нямахме никакви проблеми.Справих се с някой друг запушен канал ,ама това са бели кахъри Grinning.Дано продължим и така занапред без проблеми в кърменето!Но ми е много мило и сладко да си го кърмя! baby

# 26
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Добро утро и по едно кафе за старт в новата седмица:



Много се радвам, че все повече мами кърмят, незавасимо какъв срок. Всеки един ден кърма е важен за детето. С това не искам пък да обидя майки, които по ред причини не са кърмили.  Peace

Хайде весели разходки, чувам в България сега е по- хубаво времето. Тук денем стига до 14-15 градуса и се радваме Joy

# 27
  • Мнения: 252
Боже аз пък сигурно съм най-лошата майка - кърмих ема 6 месеца и мога да си призная че това беше голям тромоз за мен.кърмих я защото знам че е полезно и я отбих понеже вече не и стигаше, но честно ви казвам досадно си ми беше  Mr. Green луда работа  #Crazy

Последна редакция: пн, 20 окт 2008, 10:43 от ralid

# 28
  • Мнения: 14
Здравейте и от мен в новата тема Simple Smile
Поздравления за Linofrina   bouquet

Темата за кърменето ми е много интересна, много ми се иска и аз да кърмя, дано да имам кърма Praynig

Лек и усмихнат ден на всички Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 196
Najda все едно ми четеш мислите Mr. GreenИ аз също като теб месеци преди да родя знаех,че ще мога да кърмя,просто бях убедена в това.Така и стана Heart Eyes
Angi08 ти и така си си много готина,не се притеснявай за качените килограми Hug

Общи условия

Активация на акаунт