(Д)райфайзен са мошенници-внимавайте

  • 9 581
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
От всички банки най-много оплаквания има към тях

# 16
  • Мнения: 46 518
... Съшо така  срещу определена сума може и да изчезне от архивите им без да си го изплатил ...

И кой после ги вади тези пари от джоба си? Кредитния инспектор ли?
Ясно е, че си ядосан, но не се връзвай на приказки ...

# 17
  • Мнения: 25 621
ето я смотлата -http://img.data.bg/i.php?show=1202460&ctrl_id=tr5ww6#img

Хм, тази снимка ти ли я прави?  Thinking

# 18
  • Мнения: 3 621
Аз пък нямам никакви забележки към Райфайзенбанк - поне в Бургас, определено съм доволна  от обслужването им.

# 19
  • Мнения: 1 771
нашите кумове имаха подобни проблеми с тази банка...

# 20
  • София
  • Мнения: 2 437
Не мисля, че един-двама служители правят облика на една банка. Навсякъде има кадърни и некадърни хора, за да се правят такива генерални изводи! Подай си жалбата щом смяташ, че имаш право и усрех.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 042
Задължително подай жалба и до шефовете на самата банка! Те трябва да знаят какви некадърници работят за тях.

# 22
  • Мнения: 248
Ще разкажа една от една от най-потресаващите истории на мъжа ми, която не е единствената.
Ако той списваше тук - със сигурност щеше да изпише повече от автора на темата.

Сметките на фирмата му бяха в тази банка.
При една сделка, фирмата трябваше да преведе на друга фирма близо 200.000 евро.
Отишла счетоводителката да прехвърли паричките, написала платежното нареждане, показала си пълномощното, те прилежно го огледали, установили че отговаря на изискванията им и направили превода .... без да й поискат документ за самоличност, за да се уверят, че наистина тя е упълномощеното лице  Shocked

Клонът е във Варна, под Валентина.





# 23
Писах и до управителния съвет на банката,екипа на милена кунева.Ако знаете кам кой да пиша в БНБ дайте мейл.

# 24
  • Мнения: 498
мъжа ми преди доста години кандидатстваше при тях за работа. питали го това ли е работата на живота му и как така не е лудо влюбен в банката им  Shocked отказали му защото им казал че това не е работата на живота му  Joy за справка мъжа ми си намери работа в друга фирма и взима 4 пъти повече отколкото искаха да му дадат в въпросната банка. явно служителите са им най евтино платените и доста некомпетентни. е сигурно има и изключения де. ние работим само с Първа инвестиционна банка засега за 5 години нямаме никакви проблеми с нея, а и да сме имали е бил веднага уреждан.

# 25
 Сега видях че имам отговор и ще направят проверка.Нека всеки който е имал проблем с райфайзен банк да им пише да видят че не сме малко измамените от тях.Колкото повече хора им пишат толкова по добре .

# 26
  • Варна
  • Мнения: 276
ядосан, аз съм адвокат,
пиши ми на лс, ако мога да помогна с нещо.
Иначе съм във Варна, но с каквото мога да ти помогна от разстояние, съм насреща!
Държа да подчертая - безплатно - защото често на нашата гилдия й се носи лоши слава в това отношение ......
Търси си правата и Успех!

# 27
  • София
  • Мнения: 397
Сега видях че имам отговор и ще направят проверка.Нека всеки който е имал проблем с райфайзен банк да им пише да видят че не сме малко измамените от тях.Колкото повече хора им пишат толкова по добре .
Изпрати им линк към тази темичка. Mr. Green

# 28
  • В моята приказка
  • Мнения: 45
Аз пък съм доволна от този клон на Райфайзенбанк.Работят много бързо, точно и в срокове, поне при нас всичко става за броени дни. Служителите са изключително приятни, бързи и коректни, но в случай на нередности, като този(оказва се, че не е жилище, а офис) или пък имаш кредити на няколко места  е нормално да ти откажат кредит. 

Последна редакция: пн, 20 окт 2008, 14:29 от TTsvetySS

# 29
  • Мнения: 71
За съжаление, не само тази банка е проблемна. Що нерви ми съсипаха на мен Прокредит и Пощенска - не ми се коментира. Аман от некомпетентни служители.
Ще ви дам прост пример.
Преди месец се прибрах от Канада - там пазарувах с кредитни карти  Американ експрес - издадена от Пощенска в Бг. и кредитна карта от Канада Трйъст Банк.
Плащах основно с канадската карта - още на втората транзакция в един и същи ден ми се обадиха от банката, питаха на какъв език искаме да говорим , ако не говориш англ. ти намират преводач, питат те да не са ти откраднали кр.карта, защото в рамките на 2 часа са похарчени над примерно 600 долара. .......
От амекса ми теглих над 5000 долара за около месец и забележете - НИКОЙ -  абсолютно никой не ми се обади да ме попита - дали картата ми не е открадната. Обаче са ме цакнали хубаво при превалутирането от долар - към евро - към лева.
Въобще - живеем в някаква измисмена държавица със служители - големи мижитурки.

Общи условия

Активация на акаунт