Храните ли през нощта с АМ?

  • 5 380
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Сина ми след изписването почти денонощно спеше! #Crazy
Будила съм го да яде даже,защото хиич не се и сещаше за нищо!Само сън!
Води се по детето,не по лекаря! Peace

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Господи, тия лекари! Давай си му през нощта млекце, чак към втория месец се пробвай да махнеш нощното - води се по детето, няма да мре от глад я! Аз втория месец го махнах нощното хранене - хубаво е да има един интервал от около 6 часа през нощта, през които стомахчето да си почива.

 Peace

# 17
  • Мнения: 493
По съвет на педито от самото начало не го храних по среднощ,сутрин в 06:00-06:30 часа първо ядене през три часа и последното в 01:00 часа.По среднощ се будеше към 3-4 часа,но му давах водичка и си заспиваше отново детето.Така беше горе долу месец и след това престана изобщо да се буди за нощно хранене,но всяко бебе е различно и ти сама ще решиш да ли да го храниш нощно време. Peace

# 18
  • Мнения: 45
Тия лекари много умни бре. като педиатърката на една позната дето й казала да не реже ноктите на бебето до първия месец, защото се възпалявали-после сами щели да паднат Twisted Evil Храни си бебчето щом е гладно. Малката се отказа от нощното хранене когато беше на 3 седмици. Тогава я храних на поискаване. С течение на времето сама си изгради някакъв режим.

# 19
  • BG
  • Мнения: 1 900
Да яде,защото последното й ядене е към 7 часа.

# 20
  • into the blue
  • Мнения: 771
Докато стана на 1 месец му давах,а след това го отвикнах като му давах по малко водичка,след което  въобще не се будеше  Peace

# 21
  • Мнения: 492
Моето дете не го спазваше тоя интервал. Ядеше към 9 или 10 /когато се събуди/ и след това към 1-2 през нощта и после сутрин към 6-7.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Вече втора вечер му давам и в 3 през ноща и си спи като ангелче непробудно. Peace Започна и да качва тегло, а досега и там бяхме на застой.

# 23
  • Мнения: 4 784
Много се радвам, че сте открили нощното спокойствие. Аз също дълго време хранех синът ми през нощта, всъщност, докато той сам не се отказа.

# 24
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
не я храня през нощта отакто беше на 2  месеца и половина , последното ядене е в 9.30 и заспива , а първото за деня е в 6.00

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 576
не я храня през нощта отакто беше на 2  месеца и половина , последното ядене е в 9.30 и заспива , а първото за деня е в 6.00

Е, вие съвсем голяма пауза правите. Ние сме едва на 7 дни и сме далеко от такива паузи. Аз се интересувам за храненето в 3 през ноща.

# 26
  • Мнения: 1 763
Моят съвет е да я храниш през нощта, докато сама се откаже. Моят син е на АМ от раждането си, вода не пиеше нито през деня, нито през нощта, хранех и още храня на поискване. От време на време си изгражда сам някакви режими, но през два дена ги променя. На месец и нещо сам се отказа от нощното хранене.

# 27
  • Мнения: 46 518
Хранех на поискване.
Часовник не съм гледала, но се е случвало и през 1 час да иска, по време на фазите на бърз растеж.
Никой, освен бебето ти не може да каже кога и от колко има нужда тялото му, само го следвай Peace

# 28
  • Мнения: X
Винаги съм се съобразявала с желанието на децата. Голямата ядеше и нощем, при това до доста почтена възраст, докато малката не го прави още от самото начало. Това ми дава основание да считам, че всяко дете има различни нужди. Никога не съм залъгвала с вода.

# 29
  • София
  • Мнения: 23 096
След като детето иска да си хапва, как ще го лишаваш!  Peace
Моята дъщеря никога не е искала мляко през нощта, пие само чай и то рядко, защото в повечето случаи не се буди.

Общи условия

Активация на акаунт