Заповядайте при нас, спечелете подарък за вас! Prizee - фенове 15!

  • 34 092
  • 797
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 435
Здравейте и в новата тема...Направих си регистраций в новото призе..но не ме кефи... Sad Направих 12 перлички..колкото да го разгледам..не бях влизала около 10 дни.Днес влязох  и  гледам..нямам перлички..къде са... newsm78
И при мен е същото...не бях влизала 10тина дни и сега няма перли  Thinking. Може би нещо не е наред със сайта ...надявам се утре перлите ми да са си на място  Crossing Arms

# 31
  • Мнения: 1 259
A aз какво забелязах за бета-призето... играя една игричка със събирането на цветчета на жабата и гледам имам 7 перли и един опит само, а трябва да напрявя 100 бр. цветя...броя топчетата, но се оказа че немога да ги стигна, и си викам "езък за перлите, загубих"... Цък, последния опит не достигнах 100, жабата зарева, а аз си получих перлите...с тази разлика, че ме връща пак на 1-во ниво...
Същото беше и на тетриса... получих 4 перли и веднага ги сумира при общите...
Но като минеш и 10-те нива няма бонус, както беше +10 бъбса при другото призе.

# 32
# 33
ами на мене като не ми се отваряха игрите - ми даваше линк какво трябва да инсталирам, за да ги отвори- на тебе не ти ли излиза нещо такова?

При мен не се отварят доста от игрите. Дава ми линк какво да изтегля, но и след като го инсталирам пак не тръгват  Thinking
Някой друг има ли проблем с отварянето на игрите? Не знам какво да направя за да тръгнат  newsm78

В зависимост от браузера, които използвате, изтегляте програмата, затваряте всички отворени страници и инсталирате за 3-4 сек това Simple Smile Това е по-стара версия на обновения плайер.
 РЕШЕНИЕ ЗА  Internet EXPLORER
 РЕШЕНИЕ ЗА  Mozila FIREFOX

Това е само временно, до де сайта нагласи игрите да работя с флаш плайер 10 Simple Smile
Предчувствам, че ще имаме проблеми с хака, ако се наложи да променят начина на отваряне...

# 34
  • Мнения: 89
Те игрите толкова лесно се превъртат, че може  и да нямаме нужда от хак Peace

# 35
  • Мнения: 435
 gibel , благодаря за инфото Peace

# 36
gibel , благодаря за инфото Peace

Ако пак се сбърка, инсталирай отново файла. Проблема е, че може да сте разрешили адобе флаш пл. да се обновява автоматично или да му разрешите отново да се обнови..
Програмката Ви връща директно към верися 9, която си бачка с прайз.
Забелязах доста забивания при определени флаш анимации с новата версия и предполагам скоро ще има ъпдейт с по-нова от сайта Simple Smile
=-=-=-=

Те игрите толкова лесно се превъртат, че може  и да нямаме нужда от хак Peace

Радвам се за теб, ако е така Simple Smile
Драснах го, защото помня колко интерес се зареди след статията ми за тях, не е някаква друга цел Wink

На мен ми е трудничко да мина 8 или по-горно ниво в тайната градина, щото толкова голям късмет(тук трябва за да уцелиш точното) нямам през тия  487 дни в прайз...на 14-16 ниво при скачащата жаба, просто не уцелвам всеки стълб, ако не съм си заделил 4-6 бубс за екстрите например Simple Smile ...Veg Attack, като смених процесора си с много бърз, не успявам изобщо да мина 6 ниво... а е превъртах без никакъв проблем... за рибката влакче - просто ме мързи да обикалям по 3-4 минути на горните нива,  особено като знам, че може да приключа нивото за 2 секунди Simple Smile....   ааааа и любимият ми  градински ангел - просто ми харесва как препуска из градинката за 9999999998 секунди време... та за това за момента си ползвам хакчетата, който публикувах преди доста време в 10 тема(мисля че там) Wink Все пак за една година ***-*** бубс... трудно се изкарват без макспакове:)

та наистина се радвам, че тука има по-запалени и истински геймърки Simple Smile
като сменят сайта, аз ще си намеря други за да ми е лесно пък и няма да си губя времето да описвам цяла страница с инструкции за активацията им Simple Smile
Признавам - зле съм  с игрите Simple Smile

Последна редакция: пн, 20 окт 2008, 21:55 от gibel

# 37
  • Мнения: 89



Забелязах доста забивания при определени флаш анимации с новата версия и предполагам скоро ще има ъпдейт с по-нова от сайта Simple Smile
=-=-=-=

Ами аз имах предвид новото призе Party newsm78, ама явно нещо пак не съм недопрочела и недоразбрала..сори Може би заради горното изречение...Помислих за новата версия на призе, а то...

Последна редакция: вт, 21 окт 2008, 11:04 от lullaby

# 38
  • Мнения: 1 259
Ще ми кажете ли къде се намира scratching... и да поизясните... даваш 5 буби, ако не спечелиш, ти връща тези 5 б.
И как да разбера дали може да се играе все още(дали има билетче за мен)?

# 39
  • София
  • Мнения: 44 084
gibel- ти пробва ли изобщо бета призето....то е доста по-бавно и елементарно от старото...в смисъл дори тайната градина се превърта без проблем, дори десето ниво....давайки (например днес толкова) 14 перли....

Иначе в старото - да хака си е улеснение сигурно, но на мен ми е интересно и да играя.....пъкккк....не ми трябва да трупам милиони бъбсове...в крайна сметка видях, че моите подаръци нямат никакво намерение да дойдат (вече са 4 на брой).....

# 40
  • Мнения: 2 425
Ще ми кажете ли къде се намира scratching... и да поизясните... даваш 5 буби, ако не спечелиш, ти връща тези 5 б.
И как да разбера дали може да се играе все още(дали има билетче за мен)?
scratching-като направите 5.00 буби в ковчежето и можете да играете там.На принципа на триещите билетчета.Триете и или губите или печелите.Ако не печелите ви връща бубзчетата в полунощ(по тяхно време).Можете да опитвате късмета си колкото искате.Аз вече спечелих от там ventilator USB.Ако искате такова билетче гледайте да го вземете след полунощ до към обяд,защото пускат определен брой и много бързо свършват.
Копирах го от тук http://4o4ka.blogspot.com/. Хвърли едно око на блога на Чочка, пише много неща.  Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 44 084
Иначе намира се в Гифтс, долу в дясно квадратчето....
Със сини буквички пише Today, there are 15651/64000 Gift Tickets
available today for all players.  Т.е. били са пуснати 64000 билети, остават 15651....когато тази цифра стане 0 - няма повече билети за деня.
В момента има....изобщо на последък почти винаги има.

# 42
  • Мнения: 89
Иначе намира се в Гифтс, долу в дясно квадратчето....
Със сини буквички пише Today, there are 15651/64000 Gift Tickets
available today for all players.  Т.е. били са пуснати 64000 билети, остават 15651....когато тази цифра стане 0 - няма повече билети за деня.
В момента има....изобщо на последък почти винаги има.
E как няма да има, като се изтарикатиха и почнаха да пускат над 60 000 билета на ден. А мога да се обзаложа, че броят на наградите е същият както преди 3 месеца като се джойннах и пускаха по 30 000. Преди сигурно още по-малко е имало. Сега съм търкала и в 18:00.

# 43
  • Мнения: 18
Здравейте, отдавна играя в призето за чек, но сега виждам че са ги махнали и има за някакви магазини.Някой знае ли в кои магазини важат?

# 44

Общи условия

Активация на акаунт