Хотели в Троян

  • 2 419
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 695
аз съм много доволна от странноприемницата в с.Орешак - много е близо до Троянския манастир  Peace

# 16
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
аз съм много доволна от странноприемницата в с.Орешак - много е близо до Троянския манастир  Peace

аз също!
Вчера се прибрахме от там.
Обожавам го този хотел и механата...мммм  Heart Eyes
НО този път малко се изложиха - не се бяха разбрали, че имаме 2 резервирани стаи и както си лежахме следобеда, едната девойка от рецепцията си отключи най-спокойно стаята ни и връхлетя вътре  Shocked не е нужна да обяснявам как ни завари.... ooooh!

# 17
  • Мнения: 3 695
НО този път малко се изложиха - не се бяха разбрали, че имаме 2 резервирани стаи и както си лежахме следобеда, едната девойка от рецепцията си отключи най-спокойно стаята ни и връхлетя вътре  Shocked не е нужна да обяснявам как ни завари.... ooooh!
ужас   Shocked  ooooh!

# 18
  • Мнения: 703
Току що се обадих да резервирам за Парк Хотела за около 20.12. На сайта им всичко изглежда много добре, дано не се разочароваме, цената е около 70лв за двойна стая.
Само че разбрах че басейна не бил минерален, има ли хотел наоколо, който да е на същата цена и да е с минерален басейн, ако може да ми препоръчате?

Общи условия

Активация на акаунт