Косата ми пада

  • 2 071
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 512
Докато бях бременна и косъм не падна от косата ми, но след като родих към 3 месец стана нещо страшно

И при мен беше така, пих витамини, купувах специални шампоани и маски, но без особен ефект! Всичко си мина от само себе си след 3-4 месеца.  Peace

# 16
  • Мнения: 304
при мен започна на втората седмица след раждането и продължи около 6-7 месеца-спря от самосебе си,но косата ми доста оредя ooooh!

# 17
  • Мнения: 4 335
Пада ми косат през бременността,след като родих не е падала.При мен явно нещо на обратно Mr. Green

# 18
  • by the sea
  • Мнения: 98
Болна тема.....изминаха  вече 9 месеца от раждането, а косата ми не спира да се ''ръси''. Направо ме е страх  да се сресвам. Ползвах шампоани с/у косопад, втривах ампули разни в корените, витамини...все още нищо не е дало резултат. Все по сериозно се замислям да и тегля ножиците, ако не друго, то поне няма да се налага да обирам ежедневно къдели ''вълна'', че голям бяс ме обзема  newsm61

# 19
  • Мнения: 4 433
Ами след като родих започна да пада до към 5тия месец.
Сега пак започна и си купих шампоан за косопад Tired

# 20
  • Мнения: 382
Здравейте, мами! Знам, че е нормално след раждането косата да започне да пада, но си мислех, че започва от по-рано този процес. Понеже моята коса започна да пада едва преди седмица, се притеснявам дали косопада е свързан с раждането или нещо друго се случва с мен!? newsm78  Моля ви да споделите колко време след като родихте започна да ви пада косата. Благодаря предварително на отзовалите се!   bouquet

И моята коса почна да капе- не мога да кажа, че са цели кичури, но е доста. Маги вече е на 3 мес. и 23 дни.Но си мисля, че не само причината е раждането, а и сезонът - аз винаги наесен имам косопад /явно съм като широколистните дървета/

# 21
  • Мнения: 27 524
Нормално е, да. Моята пада интензивно и силно докрая на 6-ти месец след раждането. После се оправя. Ако продължи повече от 6 месеца, иди на лекар. Дотогава е ок. Кофти, но факт и няма лек - не се лъжи да купуваш маски, балсами, ампули, хапчета... - падането е на хормонална основа и не се повлиява от тези неща  Peace

# 22
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Ох и мойта падаааааааааа.......Не  по ммного но си пада и се притеснявам да не се усили Weary А пак по корема обратното - как  ми поникна една козина там.........дано тя сощо да опада щото много грозно така

# 23
  • Мнения: 45
И при мен започна около 3 месеца след раждането, но не беше толкова интензивен. Просто бях отвикнала да пада Simple Smile Ако ти е дълга косата, това допълнително създава чувството, че пада повече, от колкото е в същност. Но ако всичко е наред, няма да падне повече, от колкото е трябвало да падне през 9те месеца на бременността.
Все пак допълнителни грижи не са излишни  newsm10

# 24
  • Мнения: 654
Аз занах да се скубя като мачарок няколко дни след като спрях да кърмя и така 5-6 месеца, докато постепенно спря.

# 25
  • Мнения: 518
И при мен започна около 3 месеца след раждането, но не беше толкова интензивен. Просто бях отвикнала да пада Simple Smile Ако ти е дълга косата, това допълнително създава чувството, че пада повече, от колкото е в същност. Но ако всичко е наред, няма да падне повече, от колкото е трябвало да падне през 9те месеца на бременността.
Все пак допълнителни грижи не са излишни  newsm10
Да, дълга ми е косата. Направо ме е страх да се среша - четката се задръства! А и бебето е непрекъснато в косми! Confused
Благодаря на всички момичета, които са се включили!  bouquet Аз наистина не знаех кога започва този досаден косопад - мислех, че трябва да е почти веднага след раждането и тъкмо бях решила, че ми се е разминало! #Cussing out Сега поне съм наясно, че не оплешивявам по други причини. Дано поне не ми лъсне скалпа!  newsm17

# 26
  • София
  • Мнения: 12 554
Според моята фризьорка пролет и есен е напълно нормално да има малко по-засилен косопад. В комбинация с предхождаща бременност и раждане вероятно косопадът е по-силен. Използвай маска за изтощена коса, има ампули и други козметични средства. Иначе съм чувала бирена мая да се пие.

# 27
  • Мнения: 493
6 месеца,след като родих започна страшно много да ми пада косата #Crazy,два месеца съм се видяла в чудо.Използвах маски,ампули,но няма резултат,все още си продължава,но явно трябва да се мине през този период.

# 28
  • Germany
  • Мнения: 1 581
Ох, дано мине скоро, и при мен се появи от скоро и е нещо страшно, а на детето ръчичките са пълни с косми, като се хване за косата ми  Whistling, много е неприятно.

# 29
  • Мнения: 2 660
Не се притеснявай, и моята тъкмо започна да пада и то на какви кичури... ooooh! Ще спре, няма къде да бяга.

Общи условия

Активация на акаунт