на ясла,на градина,или вкъщи е ЛЮЛИНСКАТА дружина

  • 20 089
  • 275
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 747
Аз миналата година водих Камен,нямаше проблеми,беше на година и два месеца Peace

# 211
  • Мнения: 9 973
ами сигурно и ние ще отидем,но първо ще питам други майки дали ще дойдат,те нямат компютри и т.н.


ПП:Често виждам едни майчета редовно да преглеждат темата.Искам да им кажа(да не споменавам поименно):драсвайте по някой друг ред Grinning

Последна редакция: пт, 07 ное 2008, 09:27 от `Деси`

# 212
  • Мнения: 1 027
Добро утро  Hug
Петък е  Party
Аз може да дойда, но ще кажа допълнително  Wink Ще кажа и на мои приятелки от квартала, които не четат темата и едва ли знаят.

# 213
  • София
  • Мнения: 2 530
Ето я темата за карнавала на майките- http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=338219.0;topicseen. Миналата година ми беше за първи път и мога да кажа, че си изкарахме невероятно.

# 214
  • София
  • Мнения: 2 438
Привет и от мен! Мерси от кафето имам нужда, че нещо не се спа много тази нощ от хремата и кашлицата на малкия. За карнавала още не мога да кажа нищо, но ми се ще. Предполагам ще дойдем. Ще кажа и аз на други мами от градинката. Аз също гледах снимките на децата - големи сладури са HugМитко пак ме дърпа до после.

# 215
  • София
  • Мнения: 2 530
Да кажа, детксия карнавал не е само за децата на форума, тъй като е с благотворителна цел,  колкото повече  деца дойдат, толкова повече парички ще съберем за домовете. За това казвайте на всеки, който има желание е добре дошъл. За тези от вас, който  не знаят, с доня Коприва даваме отчет на всеки разход и приход. А подаръците за всички деца са книжки на изд. "Фют", които всяка година са съпричасни към карнавала и ни дават големи отстъпки и подаръци за децата. Естествено книжките са съобразени с възрастта на децата. А всяко дете поименно ще бъде извикано от дядо Коледа на сцената, за да получи подаръка си.

# 216
  • Мнения: 2 994
тази ми е първа тема,за следващата ще се постарая доста преди да я пусна Heart Eyes

Деси, тя темата е супер оформена и става все по-хубава.   bouquet
А децата, че са ни хубави, спор няма. Laughing
За карнавала, бих искала да дойдем, дано сме здрави. Само че се чудя, на нея ще й е интересно с малките, но часът ни е малко неудобен откъм режим, тъй като тя спи до по-късно следобяд, обикновено докъм 17. До тогава има време и възможност да го променя към по-ранен, така че ще видим. Със сигурност ще кажа на други мами, които не са във форума за карнавала, за да се съберем повече. Да питам, записването е за детето, в смисъл само един родител ли може да е с него или и двамата?
Мислех да я водя в неделя на "Червената шапчица", но сме с хрема от вчера. Ако не се оправи ще пропуснем.

# 217
  • София
  • Мнения: 2 530
По принцип няма ограничения за родителите, но е хубаво все пак да има места за децата.

# 218
  • Мнения: 434
Здравейте мами,
Предварително се извинявам, че нахлувам в темата ви..  Embarassed
Имам едно запитване. Майка ми обмисля идеята да отвори детски кът в Люлин и всеки съвет би бил от полза. От посещавалите вече такива места моля да кажете какво ви харесва и какво не, как вървят цените. Още веднъж се извинявам и ако съм не на място просто ме игнорирайте Blush

# 219
  • Мнения: 1 931
Здравейте. Тамън Йони се оправи итази нощ не спахме с Маринка , повръща. Вече не знам, винаги някой от тях си е болен. Какво да правя вече? Започнах да им давам нещо за имунната система от 3 дни, дано нещо да има ефект. Каквото и да има около нас веднага го лепват моите деца и отново болни.
Иначе миналата година беше хуаво на карнавала и тази само да са здрави мислим да дойдем, само да обмислим кога, че наистина за малките този час 16 часа е много неудобен.

# 220
  • София
  • Мнения: 747
Добре де,аз ли нещо правя неправилно?Оги не спи през деня,ама Камен,както и Оги,като беше малък, спят от 12:30-13:00 до 15:00ч примерно.Вечер,в 20:30ч най-късно са си легнали.Ако стават в 16:00ч вашите деца в колко си лягат вечер?
blagovesta,това с повръщането е пак вирус,доколкото разбрах,единия е с повръщане,а другия с разстройство,нашият  е от трети вид явно,само сополи и лека кашлица,дано не става по-зле baby_neutral

# 221
  • София
  • Мнения: 154
Може ли да се запишем и ние в темичката, малко закъснели..... Embarassed
Влади е роден на 01.07.2008 и мама Дани на 09.11

# 222
  • София
  • Мнения: 211
Аз също веднъж само се "разписах" Simple Smile бременна съм 5ти месец, чакаме нашата принцеса Март месец, живот и здраве! И съм от Люлин 5. Има ли други мамита или бъдещи такива от 5ти или около 5ти и къде се виждате? Знам, че има подходящо кафенце в 4ти, зад мебелната къща? Hug
 

# 223
  • София
  • Мнения: 2 530
Здравейте мами,
Предварително се извинявам, че нахлувам в темата ви..  Embarassed
Имам едно запитване. Майка ми обмисля идеята да отвори детски кът в Люлин и всеки съвет би бил от полза. От посещавалите вече такива места моля да кажете какво ви харесва и какво не, как вървят цените. Още веднъж се извинявам и ако съм не на място просто ме игнорирайте Blush

В Люлин има няколко детски клуба, от които само един ми допада на мен лично и това е Калпазани. " Мечо Пух" стартира много добре, но за жалост вече запада. " Щуроландия" е под всякаква критика, имах неблагоразумието там да направя РД на детето, пълно разочарование. Може би има нужда от клуб за по- големи деца, над 6 год., и програма съобразена с възрастта им. Менюто, което се предлага в клубовете също е много скъпо и малко като грамаж. Аз бих наблегнала на него. По- големи количества, но на нормални цени. Друго не се сещам, но ако се присетя пак ще пиша. Успех на майка ти и дано и потръгне. Дръж ни в течение.

# 224
  • София
  • Мнения: 154
Роси , това кафе вече не ни побира Confused

Общи условия

Активация на акаунт