Училища с изобразително изкуство в София?

  • 8 113
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 433
благодаря ви Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 39 775
16 ОУ, Надежда
Паралелката с изобразително изкуство е от 1ви клас.

# 17
  • София
  • Мнения: 752
Много моля, ако има мами, чиито деца учат в някое от тези училища след 7-ми клас или в художествената гимназия, да споделят какви са впечатленията им от училището: преподаватели, подготовка по общообразователните предмети, по специалните, каква е средата и т.н. Интересувам се също и дали има училище, освен художествената гимназия, за което не се държи изпит по математика  ooooh! И също какъв е изпита по рисуване.  Thinking

# 18
  • София
  • Мнения: 16 053
След 7 кл. - 105 също има изобр. изкуство. Живея до 105 - имам добри впечатления от децата. Някак си гледат умно, не като по другите у-ща. Май у-щето е от добрите.
Друго сред 7 кл. с изпит по рисуване и тест е ПГО Мария Луиза - моделиране и дизайн на облеклото на бул. Черни връх. Добро у-ще, с долу-горе свестни преподаватели, учат много рисуване, излизат и с професия децата.
За изпита по рисуване - ще трябва да питаш в у-щето. Дъщеря ми го държа преди 5 г. , сигурно има изменения.

# 19
  • Мнения: 14
2-ро Е.Станев също има профил по изобразително изкуство синът ми учи та в 1клас е имат по 3 на седмица
 

# 20
  • Мнения: 14
2-ро Е.Станев също има профил по изобразително изкуство синът ми учи та в 1клас е имат по 3 на седмица
  

# 21
  • Мнения: 284
В 1 СОУ преди няколко години също имаше паралелка с изобразително изкуство след 7 клас - на една позната дъщерята беше записана там, но как е - нямам никакви впечатления.

Общи условия

Активация на акаунт