"Загъване" на ушите

  • 7 684
  • 56
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 512
Вземи му една синя хубава спортна лента за главата и я слагай преди да заспи, без това сега е по-хладно и няма да го притеснява. Ние така процедирахме, тъй като и мойто бебе си прегъваше ушите непрекъснато   Peace

Добро предложение.Тъкмо няма да се притесняваш да не му щръкнат ушите.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 735
Формата на ушите е генетично предопределена, а не се придобива /освен ако насила не ги деформираш/.
[/quote
Дано си права,но засега твърдението ти е оборено от ушичките на беба. JoyМного искам да си права! Praynig

# 17
  • Мнения: 1 187
Слагах бебешка лента.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 524
Моят син беше същият  hahaha спи, аз му ги оправям, а той надигаше главичка и пак си ги подгъваше и така докато ми писне на мен, на него не му писваше  Laughing
Не съм лепила с нищо, сега са му леко щръкнали, но според баща му са добре, как няма да са, ушите им са еднакви  Joy
само едното ушенце беше при нас. сега е леееекинко по-щръкнало от другото но не мисля че ще остане така. а и д остане, не е болка за умиране и не личи толкова Peace

# 19
  • Русе
  • Мнения: 616
От седмица забелязах, че си подгъва дясното ушенце, т.к. спи на нея страна. Споделих с баща му, а той каза, че нищо му няма и са му добре ушите, в този момент се позагледах и разбрах, че малкото Митаче е взело ушите на баща си  ooooh! няма да го тормозя детето, каквито - такива  Wink

# 20
  • Мнения: 701
Ако на детето му е заложено да бъде със стърчащи уши,каквото и да го правиш все тая според мен.И при нас така беше.Аз оправям,той подгъва и най-накрая изгубих войната.Слагах лепенки,ленти за глава /таткото изпадна в ужас,че слагам на детето женски аксесоар/....все тая.Ушите му не стърчат,макар че и сега си ги подгъва.
Но ако решиш,че можеш да издържиш на тая битка....Успех! Peace  bouquet

# 21
  • Мнения: 8 769
Ако на детето му е заложено да бъде със стърчащи уши,каквото и да го правиш все тая според мен.
Ох, и аз така знам, но пуста суета. Лепях на дъщеря си ушите, за да не щръкнат (защото ми се беше сторило, че ще стърчат, и още повече, че свекърва ми е с адски сътрчащи уши). Е, ушичките й са хубави, но са хубави и на синът ми, който също си ги подгъваше, докато спеша-изпдах в лек ужас, но си казвах, че за мъж поможе да е с такива уши Crazy
Лепенките, които ползвах за дъщеря ми бяха от антибактериален лейкопласт (така ли се казваше?).

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Слагай лепенки

# 23
  • Мнения: 654
Опитвах да ги лепя с лейкопласт .
ти луда ли си!!!! Ако толкова се притесняваш, купи си от Премаман възглавничка- подпирачка и редувай- едната вечер на ляво, другата - на дясно.

# 24
  • Мнения: 790
И наща ги гъне, но не бих я мъчила още по-малко с лекопласт. Виж лента или шапка е добра идея, благодаря ви, ще пробвам.

# 25
  • Мнения: 378
Второто ми дете си подгъваше ушичките, слагах лента.

# 26
  • Мнения: 349
И моят си ги прегьваше,в началото все ги намествах,после видях,че няма смисьл,защото след 2 мин. пак е така.Сега ушите са му прекрасни Mr. Green
Слагай шапчица или лента,както са те посьветвали и други мамаи.Не го мьчи детенцето с тия лепенки Peace

Лента или шапчица, може и лепенки.Което търпи - това. Peace

# 27
  • Мнения: 4 784
Нищо не съм слагала. Не съм си тормозила детето с лепенки. Просто, когато му се подгъне ушенцето, оправям му го и го слагам да легне на неговата страна.

# 28
  • София
  • Мнения: 17 592
Ами... И моето бебе беше своеволно, в резултат едното му ушенце е леко "прищипано". Не стърчат.

# 29
  • Мнения: 302
Моето бебче е сащото.Отначало ги лепих и аз но без резолтатVКазаха ми да пробвам с лента за глава.

Общи условия

Активация на акаунт