подходящи щори за кухня ???

  • 9 713
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Разбирам, за това са ти казали 30см отстояние. В крайна сметка, хоризонталните щори дори и недолюбвани са доста практични и универсални.

Намерих 2 адреса, не знам дали са актуални:
Камакс, ЕООД
Раздел: Щори и тенти
Адрес: Варна, ул. Селиолу 11
Телефон: 601927

Офис: 10
Град: Варна 9000
Адрес: ул. Дрин 13
тел./факс 052/63 18 23
Мобилен: 089/997 44 47
E-mail:

# 16
  • София
  • Мнения: 12 554
a как точно ги почистваш ?
и май ПВЦ не съм срещала, имаш предвид хоризонтални само,че не алуминий, а ПВЦ така ли?

Откачам и с подвижния душ. Другият вариант е с гъбичка. Да, хоризонтални са и са ПВЦ, не алуминиеви.

# 17
  • Мнения: 5 178
nana77 , кажи на коя фирма са.. охх дано да имат офис във Варна


Ментолка, благодаря за адресите на Камакс, по обяд ще видя на Селиолу дали има нещо? Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 4 202
Пред същата дилема съм, имам един кухненски прозорец дето от години седи без нищо, защото не мога да реша какво да му сложа.
Всъщност той така без нищо си е супер, но вечер всички комшии са ни в кухнята  Blush

Аз за сега съм се спряла на руло щора, гумирана, която уж не задържа много мръсотия и се пере, пък и нашия прозорец е малък и ако чак толкова се изцапа след няколко години - хвърлям я и поръчвам нова, няма да излезе повече от 50 лв.

# 19
  • Мнения: 5 178
айде сега пълен, червената обувчица да каже от къде таз гумирана руло щора Simple Smile

# 20
  • Мнения: 4 202
айде сега пълен, червената обувчица да каже от къде таз гумирана руло щора Simple Smile


От тази фирма ги поръчвам. Вече сложих едни такива за спалнята и като се пуснат става абсолютен мрак  Mr. Green
Има вградени:




Моите са по-обикновени, захванати за стената.
Нещо като тези, но без фърфаличките отдолу  Blush


# 21
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Ще следя темата и на мен този въпрос ми стои нерешен.
...И при мен е така момичета...така и неможах да го измисля ...ще следя темата

# 22
# 23
  • Мнения: 4
a za tezi kakvo shte kajete???

# 24

Общи условия

Активация на акаунт