МОЛЯ ЗА МАЛКО ИНФО ЗА ОТОПЛЕНИЕ С КОНВЕКТОРИ ADAX-GLAMOX

  • 91 004
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Здравейте
Аз днес си купих ADAX със стойка, защото няма как да се закачи за стената вкъщи. Само че ме притеснява, че кабела минава под стойката и се нагрява  NeWS78. Може ли някой който има такъв да погледне дали и при вас е така. Не можах да се обадя във фирмата защото беше много късно, а до понеделник ме е страх да не се стопи кабела.
На родителите ми е по същия начин и вече 3-та година няма проблем  Peace

# 16
  • Мнения: 2
Мерси за отговора! Надявам се и при мен да е така  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 005
И ние си купихме Аdax, много сме доволни  Peace бързо се стоплят стаите и са икономични  Hug
Но в по - студените дни смятаме да се отопляме на локално парно , защото купихме апартамента с монтирано такова парно  Thinking

# 18
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 695
Казват че Адакса са наи-добрите от конверторите.
Питането ми е дали някои има такъв в банята и дали е доволен от него?
Аз имам навсякъде такива, включително и в банята. Много съм доволна, препоръчвам ги.

# 19
  • Мнения: 1 848
Къде се намира представителният магазин на АДАКС в София? Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 1 237
Ние съща от миналата година сме с Адакс в спалнята.Затопля бързо,поддържа желаната Т,много тънки и красиви.Доволни сме,нашия е 1700 W.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 301
Да се включа и аз . Искам да сложа Adax- и в спалнята 14,5 кв.м и в трапезария +бокс - малко по-голяма квадратура. Вчера в магазина ми препоръчаха 2000 вата. Притесненията ми са относно трапезарията, тъй като има 2 външни стени (тухла и половина), дограмата е стара дървена, но двойна и не знам дали мога да разчитам на прилична температура или да мисля нещо друго.
Иначе след дълго проучване стигнах до извода, че това е най-добрият вариант за нас, климатиците не ми харесват като отоплителни уреди.

# 22
  • Мнения: 174
Ние имаме от скоро Adax-Glamox. Първият който купихме се оказа с дефекти. Сменяше си сам температурата, изписваше някакви луди цифри 87 градуса, 88 и подобни  Shocked Когато го включвах на 20 не искаше да светва индикацията за загряване, а като внигнех градусите на 21 не искаше да изключва термостата  Crazy
След като го сменихме, пак се замислям дали работи нормално. В стаята е 14 градуса, включвам радиатора на 24 и термостата започва да включва и изключва, все едно е достигнал температурата. След около половин час започва да свети продължително индикацията за загряване и чак тогава започва да достига жената температура. Според вас нормално ли е това? Вашите така ли работят?

Последна редакция: нд, 16 ное 2008, 12:34 от Ив@

# 23
# 24
  • София
  • Мнения: 4 041
Кажете откъде могат да се купят в София и на какви цени са горе-долу? Примерно за 1500вата колко струват?

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 97
Ние от 5 години се отопляме с ADAX - топло е.
радиаторите са по 2000 вата идеални за отопляне на стая от 16 квадрата.
 newsm10 newsm10 newsm10

# 26
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 695
Кажете откъде могат да се купят в София и на какви цени са горе-долу? Примерно за 1500вата колко струват?
Заповядай http://www.bergbg.com/adax.php
Струват средно между 180 и 230 лв за бройка, в зависимост от вида и мощността им.

# 27
  • София
  • Мнения: 4 041
Благодаря!  Hug Дали имат на склад или трябва да се поръчват? В смисъл-поддържат ли поне някакви складови наличности?

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 97
Да се включа и аз . Искам да сложа Adax- и в спалнята 14,5 кв.м и в трапезария +бокс - малко по-голяма квадратура. Вчера в магазина ми препоръчаха 2000 вата. Притесненията ми са относно трапезарията, тъй като има 2 външни стени (тухла и половина), дограмата е стара дървена, но двойна и не знам дали мога да разчитам на прилична температура или да мисля нещо друго.
Иначе след дълго проучване стигнах до извода, че това е най-добрият вариант за нас, климатиците не ми харесват като отоплителни уреди.
Ние също взехме и за хола и кухнята - те са едно помещение от общо 36 кв. Взехме 2 по 2000 вата. Също имаме външни стени, и не можа да го отопли.От магазина ни препоръчаха поне 3 радиатора за тези 36 кв. ама нали са скъпи, решихме да спестим единия.
Сега  в хола и кухнята се отопляваме с климатик, а радиаторите ги разхвърлихме в другите стаи. Те са 16 кв. и с тях става баня.

# 29
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 695
Благодаря!  Hug Дали имат на склад или трябва да се поръчват? В смисъл-поддържат ли поне някакви складови наличности?
Имат наличности винаги. Аз моите ги купих от представителството им на ул. „Йоаким Кърчовски” 8 ( до хотел „Родина” ), там на място те консултират относно това, какви мощности ще ти трябват за съответното помещение, плащаш и си ги вземаш веднага Peace

Общи условия

Активация на акаунт