За завърналите се в България: Липсва ли ви шопинга в чужбина?

  • 6 337
  • 102
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 489
Едва ли ще ми липсва като се преместим, защото повечето марки вече ги има в България, както и сезонните разпродажби. Да не говорим, че има по-хубави обувки и малки номера дрехи. Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 1 878
МНОГО МИ ЛИПСВА!!!!! Целият този ритуал на шопинга!
С приятелките ми се уговаряхме, обикаляхме , търсихме намаления, разпродажби, после задължително по едно кафе,клюки,млюки! Беше си цяло забавление.
Тук, в София, подобен шопинг може да се прави може би само в Моловете и по Витошка.
Иначе: малки магазинчета, където не знаеш, дали продавачката на кеф ли е днес или не, може ли да пипаш стоките, съвсем малък избор, в 5 поредни магазина, едни и същи неща, ако въобще има намаления, то са супер смешни и т.н.

# 17
  • Мнения: 3 423
sorry, явно не ме разбрахте, искам да кажа че ми липсват именно магазините за обикновените хора, където има всичко за всеки, излиза ти в пъти по-евтино отколкото в България и има размери дори и за 70кг хора като мен Simple Smile това тук още не съм го намерила Sad

Радвай се, бе, маце, ако имаше размери за
дебелани, щеше ли да си толкова богата?

# 18
  • Мнения: 7 837
"Глутница кучета" или форумки, пазаруващи в близките до нас аутлети, цели 130 на едно място. Такава картинка си представям аз.

# 19
  • Мнения: 1 008
Липсват ми чужбинските намаления, особенно зимните.

# 20
  • София
  • Мнения: 12 140
Единственото, което ми липсва по темата е пазаруването в книжарница на четири етажа, в която можеш да пиеш кафе и цял ден да избираш книги подредени прилежно и красиво по теми и автори. Да мога да си купя и книга излязла преди 5 години без да се налага да я търся втора ръка на Славейков. Да знам, че по темата, която ме интересува в момента има прекалено много литература. Липсва ми лукса да чета нещо свястно в оригинал без да се налага да ходя по посолства и културни центрове и да поръчвам и след това да чакам нещо, което дори не съм сигурна, че все още ми се чете.
Колкото до пазаруването на дрехи- вече е въпрос само на пари, а който ги има и му отеснее пазара в София може да гепи самолета/автобуса/влака/колата и да му удари един безразборен шопинг където си пожелае. А ако няма толкова пари, но пак му е тясно има интернет- за справка На пазар в същия този форум.
А и, без да адвокатствам на авторката, много хора след като  поживеят на едно или повече други места стигат до фазата, в която където и да се намират все нещо им липсва.

# 21
  • Мнения: 147
Единственото, което ми липсва по темата е пазаруването в книжарница на четири етажа, в която можеш да пиеш кафе и цял ден да избираш книги подредени прилежно и красиво по теми и автори.
сега съвсем се затъжих  Cry

# 22
  • Мнения: 3 423
Единственото, което ми липсва по темата е пазаруването в книжарница на четири етажа, в която можеш да пиеш кафе и цял ден да избираш книги подредени прилежно и красиво по теми и автори.

Или да си лежиш на червените дивани
в книжарниците и да си четеш, ако са
заети тапицираните в червена кожа
люлки до прозореца. И аз го обожавам.

# 23
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
на мен ми липсва пазаруването в такива магазини

 Mr. Green

# 24
  • Мнения: 12 666
Не съм живяла в чужбина, но ми липсва. В България Маркс&Спенсър е бутик.

# 25
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Липсва ми, разбира се! Живея си в България, но винаги , когато пътувам зад граница, отделям време за пазар. За мене - рядко  Mr. Green, за детето, за мъжО...
Обичам да пазарувам на намаления. Обикновено погледът ми попада на единствената дреха от новата колекция, висяща между намалените  Mr. Green

Как да не ми липсва ... на последното намаление, което  улучих в Зара памучните пуловери с дълъг ръкав за дъщеря ми ми струваха по 2.90 (евро)

# 26
  • Мнения: X
На мен пък като бях извън БГ ми липсваха точно онези магазинчета, големи колкото телефонна кабина, кажи-речи, от които по всяко време на деня можеш да си купиш примерно една дъвка, пакетче носни кърпички, топче кенефна хартия и са ти точно на две крачки от къщата. Много ми лиспваха, не ги прежалих и се върнах Hug

# 27
  • Мнения: 980
ЛИПСВА МИ!

Това е нещото, което някак си не преодолявам. И откакто съм се върнала дрешките от бг-магазини се броят на пръсти. А най-много ми липсва шопингуването по цял ден с приятелка- закуска с кафе в хубаво заведение, шопингобиколка, обяд при италианците, продължава шопингът, бира или кафе с торта за следобедна отморка, шопинг за последно и после цяла вечер се наслаждаваш на тръпнещите ти крака и ровиш в разните там торбички и кутийки.  Mr. Green

Сега веднъж годишно планирам да прескачам и зад граница и задължително да има такива мероприятия. И не само заради пазара, а и заради усещането, тръпката.  Peace

# 28
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Искам да кажа, че УЖАСНО ми липсва шопингът в чужбина.
То не се търпи.

# 29
  • Мнения: 5 647
Не съм живяла в чужбина, но пътувам често. Определено  БГ не става за какъвто и да е шопинг. Цените са надути, продавачките ги мързи да гледат.

Общи условия

Активация на акаунт