Разликата

  • 2 414
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Успех, каквото и да решите!   bouquet

# 16
  • Мнения: 826
Щом и двамата го искате -това е супер Grinning Давай! Ти като чели вече си решила  newsm63  Grinning Grinning Grinning

# 17
  • Мнения: 493
Щом го желаете няма нищо по прекрасно от това.Може би малко ще ти е трудничко с грижите,но и това минава.Успех  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 367
Възхищавам се на куража ти!Аз лично не бих се решила на такава стъпка,но се радвам на хора,които го правят.Щом ти и съпругът ти имате сили и желание да създадете трето дете,няма начин да не се справиш!Успех и дано скоро да се похвалиш с двете чертички!  bouquet

# 19
  • Мнения: 1 364
Възхищавам се на куража ти!Аз лично не бих се решила на такава стъпка,но се радвам на хора,които го правят.Щом ти и съпругът ти имате сили и желание да създадете трето дете,няма начин да не се справиш!Успех и дано скоро да се похвалиш с двете чертички!  bouquet


Успех   bouquet

# 20
  • Мнения: 2 803
Успех! Много хора познавам с три деца, всяко ти носи сила и енергия. Браво!  bouquet

# 21
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
Щом го искате,не се колебайте   bouquet

# 22
  • Мнения: 1 187
Детето е голяма отговорност, но и голямо щастие. Щом това искате, късмет!

# 23
  • Мнения: 4 514
Ами справяме се.  Grinning То имаме ли избор?  Laughing
Браво за решението да си имате и трето детенце, пожелавам ти успех!

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Много ме радват такива мами!Браво!
Щом си готова,давай смело!  bouquet

# 25
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Браво за решението Ви.  Ще се справиш!!  Hug

# 26
  • Мнения: 514
Поздравления за решението!
Ние също ще имаме породени дечица /живот и здраве/ЧЕсно казано смятам че ще се справим!
Ти също ! Peace Peace Peace
Успех!

# 27
  • Мнения: 961
Щом си готова и двамата го искате, действайте. Децата са най-голямото щастие на земята.

# 28
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Щом се чустваш готова действайте. Все пак си минала по този път и знаеш какво те очаква.
И аз си мислих, когато малкия стане на 7-8м да започваме да се трудим за 2-ро, но нещо се чуствам в момента на прага на силите си и затова ще изчакаме да стане на 1.5г
Поздравление за решението Hug

# 29
  • Мнения: 1 428
Щом сте го решили давайте  Peace.Успех ви желая   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт