Мери Кей вече е в България!!!

  • 9 121
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 418
    Не е откритие това,че грижите трябва да са комплексни и подбрани според типа на кожата.
    Не е откритие и това,да пробваш продуктите,преди да ги купиш.Коя уважаваща себе си марка не го предлага?
     Rolling Eyes
    Както и да е,ще чакам и аз отзиви за Мери Кей,може пък и  добри да са! Peace

# 16
  • Мнения: 116
Преди 5 години ляля ми от Канада беше ми подарила фон дьо тен на тази марка и бях очарована от него.

# 17
  • Мнения: 196
 newsm03 и аз чакам за повече инфо...харесах си разни неща Crazy

# 18
  • София
  • Мнения: 194
аз мога да ви споделя кой са любимите ми продукти :
кадифени ръце - страхотен комплект за ръце - ползва се 1 седмично - цялата система и ежедневно крема за ръце.


и микродерма - също веднъж или два пъти седмично. пилинга който прави е много добър  и не дразни кожата, след като се измие се нанася успокояващ, подхранващ серум.

 

а защитните кремове са с много нюанси - и за различен тип кожа. има такъв и с SPF20 - аз съм доволна от него

# 19
  • Мнения: 196
е хайде дайте координати на дистрибутор де...само се фукате тука с разни мазилца newsm53

# 20
  • Мнения: 101
И аз имах едни продукти преди години на Мери Кей, и особено от едни сенки бях очарована. Ще се радвам, ако отново има възможност да бъдат закупени тук.

# 21
  • Мнения: 196
ох вчера ги сънувах тези мазилца които гледах в сайта им 4470,гледах и едни клипчета на някакво момиче -гримираше се с техни продукти... Crazy 

# 22
  • Мнения: 3 835
Мери Кей отдавна е в България!  Sunglasses
Още преди 4 години съм си купувала от Мария - http://marykay.hit.bg/

# 23
  • Мнения: 196
влюбих се в тази чантичка за гримове http://www.youtube.com/watch?v=bPQSWYwCyqA , Ardeco има кутии с магнитно дъно и може да комбинираш всякакви цветове сенки и руж..тези на мери кей май са на същия принцип Crazy

Последна редакция: чт, 23 окт 2008, 15:54 от iana_palanska

# 24
  • София
  • Мнения: 194
Момичета, можем да посетим семинар на Мери Кей в неделя 2/11  Peace

ето : www.marykay.hit.bg

Обикновено има възможност и за пробване на продукцията, мисля че и сега ще е така.

# 25
Супер!!! Аз ползвах тази козметика докато живях в US. Мога само да кажа, че е супер. Всички техни продукти страшно много ми харесват. Много съм доволна от тях. Крайно време беше да започне да се предлага и в България. Имат страхотни серии за лице и ръце, неща, който не съм срещала в друга марка.

# 26
  • Мнения: 3 835
Чак пък да са уникални ...
Ти от какво си толкова доволна?

# 27
Ами например имат серия за ръце. Ръцете стават уникално меки. Не съм срещала на друга марка нещо такова. Или например имат един комплект за почистване на лице. Казва се микродерма и ефекта е моментален след него. Аз лично не знам на други марки подобни продукти. Обикновените кремчета не правят една марка уникална,а такива продукти, които усещаш веднага а не след 2-3-4 седмици или никога.

# 28
  • Мнения: 274
Това кремче колко струва, някой знае ли  Thinking  http://marykay.hit.bg/html/news_TVEvenComplection.htm

# 29
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета! Съжалявам за забавянето в отговора! Аз съм консултант на компания Мери Кей от 2 месеца и съм много доволна от тази продукция, затова искам да я предложа и на Вас. Компания Мери Кей работи на принципа: "Пробвай преди да си купиш", аз ще Ви покажа продукцията, и Ви ще можете да я пробвате, ще си поговорим за вашите индивидуални потребности и нуждите на вашата кожа. Ако искате да се срещнем във Варна, моят тел.: 0898/853558, skype: bishir-stancheva, ICQ: 388147632. За съжаление, в България все още няма офис, но да се надяваме, че скоро ще открият офис. Аз съм представител на Молдовския бранш на компанията, можете да разгледате продукцията на:
www.marykay.ru
www.marykay.md
на руски език, имам каталози на руски език засега. Надяваме се, че каталозите скоро ще се появят и на български език. Но като се видим, аз подробно ще Ви обясня за всеки продукт и неговата цена както и за промоциите и подаръците, които предлага компанията.

Общи условия

Активация на акаунт