Кодове за ЛаРедут 14

  • 52 271
  • 519
  •   1
Отговори
# 15
  • into the blue
  • Мнения: 771
Не е сигурно,но с тази оферта,каквото дойде е добре дошло  Mr. Green

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
момичета, мога ли с нещо да намаля тази прахосмукачка http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=7966792& … ue&ksource=-1

много ви благодаря, предварително  Hug

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Получих к-та с реф.номер 8276757 - плик 140/200 + калъфка за възглавница 63/63 за 6,50?. Ето реална снимка на кьльфката. Плата е много хубав, няма нищо общо сьс Саната, напомня ми за старите хасета.
Ето и два кода от фактури:
77763-40%votre article pret-a-porter prefere, 30% toute votre commande textile
54356-30%tout le textile et la literie

Последна редакция: нд, 19 окт 2008, 23:32 от samimami

# 18
  • София
  • Мнения: 843

  bouquet  bouquet  bouquet и това да е пак, добре!

# 19
# 20
  • Мнения: 196
Момичета, не знам дали въпросът ми е за тази, или за другата тема, но на последната стъпка при поръчка с код за тренча ми изписа нещо с червено и в този момент ми се рестартира компютъра #Cussing out и не можах да го прочета. Как мога да съм сигурна, дали ми е, или не ми е приета поръчката. Сега като се включих, нещата ми стоят в кошницата, но не приема вече същия код. Някой има ли идея Praynig Praynig Praynig
Нямам и нищо в суивито, до колко време след поръчка трябва да са отразени нещата там?

Последна редакция: нд, 19 окт 2008, 23:47 от meliza

# 21
  • тук и там където дойде
  • Мнения: 85
Записче и да не е спам той кода за тренча докато проработи след 3 седмици отдавна няма да е валиден Cry

за фотоапарата сложи още 1 артикул аз го поръчах с едни хавлийки за 2,70Е Peace
meliza кода за тренча с БД е изчерпан затова ти е червения надпис вероятно не можеш да го ползваш избери друг номер или друг код с този няма да стане

  bouquet за автора а за 5те евро като успея да се запиша на 1ва страница  Crazy

Последна редакция: нд, 19 окт 2008, 23:55 от Prima

# 22
  • Мнения: 3 379
Тъй като правя за първи път поръчка, имам може би глупав въпрос - възможно ли е да съм си въвела код за подарък, виждам го дори в кошницата ми, но след това на проверката на поръчката не се вижда? Става въпрос за чувалчето на Снуупи... Също така, на същата тази поръчка, не получих е-мейл с потвърждение на поръчката, но ми седи като поръчана?

# 23
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Я и аз да разкажа набързо преди лягане: пълня си кошницата бавно и систематично аз 3 часа, посветена е тази на мъжа, защото на неговия акаунт дойде кода с тренча и двете евро, пълня - преглеждам, слагам кода, пак пълня, и в един момент като влизам пак в кошницата що да видя: червн надпис : Article indisponible ne peut être livré à l'international ! В 7 часа го имаше, в 11 го няма! ОбезТРЕНЧИХМЕ Франция , ей! Simple Smile

# 24
  • Мнения: 24
Кой беше кода за палатката Снупи и някой има ли идея каква е?

# 25
  • Мнения: 4 156
В миналата тема имаше снимка на палатката. На мен ми хареса.

Цитат
нов подарък: TENT Snoopy
 
-50% По новия каталог  за зимата, -35% отстъпка за всички текстилни изделия, -25% над постелки, мебели и скреж "и" декоративно-, малки уреди и играчки, както и -20% от цените на едро ELECTROMENAGER
 
 
код 68756
 
Доставка такси 5,50 евро



Последна редакция: пн, 20 окт 2008, 01:13 от Stryper

# 26
  • Мнения: 60
И аз да поздравя Змейковица.Чудесна тема и много ти благодарим   bouquet
Аз да кажа ,макар че ми е малко неудобно  Embarassed ,но ако случайно на някой му остане някой от тези готини кодове и е от Пловдив (не ми се ангажирват момичета от други градове) ще съм благодарна да ми поръча някой неща.  Heart Eyes

На последната страница от предната тема едно от момичетата предлага свободен код от тези с доставка 2е,нз дали е от плд,но виж ако искаш  Peace

 bouquet змейковица   bouquet
темата е суперрр !!!

# 27
  • Мнения: 367
Записче и да не е спам той кода за тренча докато проработи след 3 седмици отдавна няма да е валиден Cry

за фотоапарата сложи още 1 артикул аз го поръчах с едни хавлийки за 2,70Е Peace
meliza кода за тренча с БД е изчерпан затова ти е червения надпис вероятно не можеш да го ползваш избери друг номер или друг код с този няма да стане

  bouquet за автора а за 5те евро като успея да се запиша на 1ва страница  Crazy

имам за 60 евро неща не за 2 и не ми работи Sad една приятелка го иска. ние си имаме фото апарат. пробвала съм преди действаше сега какво стана

# 28
  • Мнения: 1 178
Темичката е прекрасна, браво Змейковица!   bouquet Hug

Престрашавате ли се да пускате поръчки под 10 евро с кодовете -15?  newsm78

# 29
  • Мнения: 5 790
Престрашавате ли се да пускате поръчки под 10 евро с кодовете -15?  newsm78

Не, никога досега.
Аз в събота вечер пуснах една мъъъънчика поръчица с последния ми останал код за тренча. И тъкмо ме хвана гузната съвест, че можеше да поизчакам малко, а то какво стана....  "Обезтренчихме Франция"  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт