Ранна коледна...темичка за подаръци!

  • 49 119
  • 697
  •   1
Отговори
# 630
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 381
Някой да знае този палячо дали е интересен и за каква възраст става? Пише 3+, но все пак да попитам, че понякога не е баш така.  Thinking
А каква е цената на автобуса с отварящите се врати?

Ние го имаме. Мерака по него мина точно за два дена. Става за малки деца, няма какво да се случи, мисля, че дори и да хапне от пластилина  Mr. Green, няма проблем, няма дребни части. Не знам, според мен не е кой знае какво, но и на въпрозната зъболекарска глава не виждам какво й е интересното.

# 631
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
bim_bam, в понеделник главата я имаше в Метро Люлин. Аз поръчвах на Мартин от този сайт: http://www.eontoys.com/Product_DRDRILLANDFILLrefresh ...

И в Метро вече я няма, преди малко ми звънна майка ми, ходила и до там.
А в сайта не е в наличност.
Здраве да е, поне за РДен един от подаръците знам какъв ще бъде  Wink


.... Не, че аз нямах неприятни изненади от Хиполенд, ....всички цени са ми маркирани като редовни, ....

И на мен ми се е случвало в Хиполенд, ама се запънах на касата. Не заради парите, а заради принципа  Crossing Arms Най - накрая викнаха и управителя на магазина, та нещата се решиха. Сори за офф-а, ама и аз не можах да се сдържа.

# 632
  • Мнения: 6 274
Защото и автобусът от каталога е друг  Wink 

Да, ама пък този, който е купил мъжът ми е по - хубав от този в каталога...  Party

# 633
  • Мнения: 482
Знам, нали ги видях и двата в Хиполенд. Със здраве да си го ползвате!

# 634
  • Мнения: 6 274
Знам, нали ги видях и двата в Хиполенд. Със здраве да си го ползвате!
Благодаря ти...  Hug
Весели празници !!!

# 635
  • Мнения: 212
Голям зор е да харесам нещо за нашия мъник. Той е на  година и 8 месеца и все още сам не си казва така, че аз трябва да реша, а ми е доста трудно. Гледах тези музикалните активни маси с многото джаджи, но се чудя дали си струват цената. Има ли някой, който има опит с тях. Заслужават ли си парите, защото на тази цена може да се купят много други неща. Доста закъсняхме с подаръците и трябва тези дни да пазарим вече. Embarassed
Помагайте мами. Hug

# 636
  • Мнения: 6 274
Голям зор е да харесам нещо за нашия мъник. Той е на  година и 8 месеца и все още сам не си казва така, че аз трябва да реша, а ми е доста трудно. Гледах тези музикалните активни маси с многото джаджи, но се чудя дали си струват цената. Има ли някой, който има опит с тях. Заслужават ли си парите, защото на тази цена може да се купят много други неща. Доста закъсняхме с подаръците и трябва тези дни да пазарим вече. Embarassed
Помагайте мами. Hug
Ако говориш за играчката на VI TECH, ние купихме уолкъра, който е с почти същите "джиджавки" като масата, и искам да ти кажа, че е страхотен...
На мен много ми харесва...
Вярно, че играчките им са малко по - скъпи, но пък са хубави...

# 637
  • Мнения: 6 446
Голям зор е да харесам нещо за нашия мъник. Той е на  година и 8 месеца и все още сам не си казва така, че аз трябва да реша, а ми е доста трудно. Гледах тези музикалните активни маси с многото джаджи, но се чудя дали си струват цената. Има ли някой, който има опит с тях. Заслужават ли си парите, защото на тази цена може да се купят много други неща. Доста закъсняхме с подаръците и трябва тези дни да пазарим вече. Embarassed
Помагайте мами. Hug
Синът ми е точно толкова и реших да му взема влак.Но той си е луд фен на влаковете.

# 638
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Ние приключихме с покупките,най на края ooooh! ето какво взехме  http://www.toysrus.es/SiteFrontend/catalogue/ProductPage.aspx?se … =1&skn=859249   http://www.toysrus.es/SiteFrontend/catalogue/ProductPage.aspx?se … =1&skn=561819  http://www.toysrus.es/SiteFrontend/catalogue/ProductPage.aspx?se … =1&skn=366242  и една книжка с меки корици и мн хубави илюстрации

# 639
  • Мнения: 6 274
Не знам кой ме питаше за влакче по - напред в темата, и аз бях обещала, ако нашето е същото ще споделя впечатления...
Не, нашето не е същото...
Чак снощи успях да го видя, но е различно...
С 3.5м. линия е, с няколко вагончета и гара...
Много е готино и не е от тези пластмасовите, които ми изглеждат много фалшиво...

# 640
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Тамън идвам от Бонжура на Славейков,
има ги и двете барбита- с машинката за плитки и с цветните кучури.
Взех и двете и с това изпълних целия списък.. Wink

# 641
  • Мнения: 637
И в Пазарджик успях да намеря само уреда за плитки, който не ми изглежда много
надежден, но все пак е нещо. В магазин Бонжур - Пловдив се обаждах - свърши ли,
в сайта , дето ги открих - свърши ли..........а до София няма как сега да се телепортирам Simple Smile

Дано се зарадва и на това, което успях да намеря!!!

Ама тука само тема за подаръците на хлапетата ли е.... а за полувинките ???

# 642
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Само за хлапетата е.. Wink имаше и за половините някъде,ама не се сещам къде я гледах,
да не би в "На пазар".. Thinking

# 643
  • Мнения: 1 983
Както винаги, в последния момент купихме подаръците.
По-миналата седмица, мъжо ме отсвири да пазаруваме, а миналия уикенд бях на работа, та чак днес стигнахме до Джъмбо.
Беше ужас, все си мислех, че повече обичам да пазарувам, обаче беше страшна лудница, изнервих се, не можах добре да разгледам. Crossing Arms Иначе изпълнихме списъкът, за съкровище купихме някаква кутия, която ще напълним с разни нещица, комплект гумени акули, нямаше плюшена, "разни" джунджурии за кухнята, доста голям комплект е, ще й хареса ,и вълшебна пръчка.
Доста не интересни ми се сториха желанията й, ама тя си ги искаше и това е. Тази година се устисках да не купувам допълнителни подаръци, освен поръчаните. И без това няма вече наистина къде да ги слагам.

# 644
  • Мнения: 368
Браво на вас вие приключихте аз аз още не съм започнала за първи път ще купувам в последният момент.Помогнете немога да избера подарък на сина ми на 7.5 и направо незнам какво да му купя дайте идеи ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт