Ранна коледна...темичка за подаръци!

  • 49 133
  • 697
  •   1
Отговори
# 75
А при вас СпонджБоб популярен ли е? Защото тук вс са луднали по него. Вики има пантофки, блузка, чадър, та дори самия СподжБоб на играчка. И сега за Коледа писахме писмо да ДК за плакати и костюм, който не знам от къде ще намеря. Добре че има и други желания и няма да плаче ако няма костюм...

# 76
  • Мнения: 6 274
Дааа, Спондж Боб също е на дневен ред у нас, но при баткото.  Peace
За рождения му ден му бяха подарили тениска с него - лелеее, не мога да го накарам да я свали, за да я изпера.  ooooh!
А за Н2О-то - никъде не видях из онлайн магазините да се продава нещо, свързано с тях. Или е още рано ?  Thinking

# 77
  • Мнения: 31
Зависи какви са интересите на детенцето!!!Мисля,че най-добре сама би преценила!!!В Скай сити в Хиполенд има голям избор от играчк!!!Аз купих робот с дистанционно УОЛ.И на моито момченце и той се радва страшно много!!! Grinning

# 78
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
bim_bam ,от къде сте взели тази къща и колко струва.
Много ми се иска да й купя нещо такова.


Оооо, то голяма сага беше с тази къща  Crazy
Купувах, връщах, после пак поръчвах... Ето тук подробно инфо, темата е още от миналата година: Ако харесвате дървени играчки. Но сега не знам дали има поръчки през Елка Тойс и какви са цените.

# 79
  • Мнения: 2 331
Има ли онлайн магазини, от които мога да купя от онези надуваеми, гумени животни за скачане/яздене?В краен случай може и топка с уши за яздене-скачане.Благодаря ви предварително!Дано може някой да ми помогне, че вече два дена ровя из нета и нищо не мога да намеря...

# 80
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 381
Има ли онлайн магазини, от които мога да купя от онези надуваеми, гумени животни за скачане/яздене?В краен случай може и топка с уши за яздене-скачане.Благодаря ви предварително!Дано може някой да ми помогне, че вече два дена ровя из нета и нищо не мога да намеря...

Предполагам, че нещо подобно ти трябва.


Сори, ама късно видях, че май не продават онлайн  newsm78

# 81
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 027
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/advanced_search_r … 0&x=0&y=0

Ето една топка за скачане, но е доста скъпа. Аз взех подобна на дъщеря ми за около 9-10 лв.

Конче:
http://www.vegatoys.com/?area=toys&task=view&id=3370
топки по 10.00 лв.
http://www.vegatoys.com/?area=toys&category=12&page=6&limit=12 - безплатна доставка при това

# 82
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Еееее, неее   Crazy  в сайта с безплатната доставка вижте тази кукла  Laughing
Има и видео за играчката, не го пропускайте! Много се развеселих.

# 83
  • Мнения: 2 331
Благодаря ви!Точно кончето от линка на Miriel  търсех!Не може да си представите колко съм доволна!

# 84
  • Мнения: 23 410

Аз смятам да започна покупките по-раничко тази година,защото истерията в последния момент ми идва в повечко.Та по този повод да попитам:някой имал ли е,виждал ли е този конструктор:
http://www.amazon.com/Melissa-Doug-60-Piece-Standard-Blocks/dp/B … 01675&sr=1-90

Имате ли идеи къде у нас може да се намери нещо подобно?А ако сте поръчвали от чужди сайтове за колко време идва поръчката?

Последна редакция: пн, 10 ное 2008, 11:01 от ДесиХ2

# 85
  • Мнения: 21
 Темата е страхотна,аз вече търся идеи за подарък и не  мисля,че е ранна.Мисля тази година да взема подаръците този месец,защото другия,ще ми е доста натоварен! Grinning

# 86
  • Мнения: 163
страхотна темичка
у дома е вече актулна.Моята щерка даже вече знае какво ще напише- тя си пожела прахосмукачка ,ютия и ... обръч newsm78/веднъж видя едно момиченце на площадката да си играе с него / ама това беше преди 2 месеца /и онзи ден като я попитах какво ще и донесе дядо Коледа тя ми каза това- направо ме втрещи/
А другите ще са изненада / още не съм ги измислила Laughing/ -иска ми се един надуваем фотьойл ама нямаме място за него.....Като знам че всички роднини ще ме питат какво да и купят ,направо трябва да почвам със списъка още от сега

# 87
  • Мнения: 6 274
Момичета, някой да знае откъде мога да купя къщичка за кукли "Bratz" ?
Моята щерка снощи ме хвърли в музиката, като каза, че той, Дядо Коледа ги знаел къщичките, и тя ще му напише в писмото точно коя къщичка има предвид.  ooooh!
Дайте линк, ако вие имате нещо предвид. Поне да ги видя тези къщички, ако са в онлайн магазин, направо да ги поръчвам, че току виж, Дядо Коледа Wink изкупил всичко, аз докато се мотая.  Whistling

# 88
  • София
  • Мнения: 6 293
И аз отдавна умувам върху темата подаръци за Коледа. Решили сме тази година да му купим от тези автомобилчета, които се бутата с крачета (кракомобилчета ги наричам  Embarassed ). Той много припад  по тях. В Джъмбо има много играчки, ние вероятно пак ще го наобиколим, че и бабите ще има да ни питат какво за подарък.

Миналата Коледа беше на 8 м. и му купихме една кутия на Фишер Прайс с кубчета в различна форма, които се пускат през дупки на капака. Не беше неюо особено подаръка, защото той имаше доста неща, постоянно му купуваме, а и постояно му се подаряват, но исках да спазим традицията да има подарък под елхата.

# 89
  • Мнения: 7 821
Момичета, някой да знае откъде мога да купя къщичка за кукли "Bratz" ?
Моята щерка снощи ме хвърли в музиката, като каза, че той, Дядо Коледа ги знаел къщичките, и тя ще му напише в писмото точно коя къщичка има предвид.  ooooh!
Дайте линк, ако вие имате нещо предвид. Поне да ги видя тези къщички, ако са в онлайн магазин, направо да ги поръчвам, че току виж, Дядо Коледа Wink изкупил всичко, аз докато се мотая.  Whistling

Ето и ето.

Общи условия

Активация на акаунт