Отговори
# 15
  • на езерото
  • Мнения: 263
 Повръщах до началото на 4 месец после всичко спря.
После ми прилошавашеми само ако бях гладна и ако хапнех малко минаваше!
Най-много повръщах когато отлагах закуската заради иследвания (нали кръв взимаха на гладно),тогава по цял ден беше Sick

# 16
  • Мнения: 7 106
Ох и аз бях от много повръщащите. три месеца карах само на обикновени бисквити, нищо друго не можех да сложа в устата си, даже и вода Sick. Към края на четвъртия месец вече не издържах и казах на гинеколога ми, че ако не направи нещо, ще се стопя нкой хубав ден (отслабнах с около 4-5 килограма). Приеха ме в болница за три дни, като ходех само сутрин да ми включат по три банки с Церукал и някакви витамини и след третият ден се почувствах нов човек. Имаше още няколко инцидента, но от ден на ден се чувствах все по-добре. Остана си леко гадене почти до края на бременноста, но щом като успях да се ошишкам след това с 16 кг., значи не е било много страшно Wink Laughing.
Затова, ако наистина си много зле и неможеш да се храниш, непременно сподели с наблюдаващият те лекар, има начини за облекчаване на положението. Стискам палци много скоро да свърши този кошмар и да се наслаждаваш на растящото коремче Grinning

Общи условия

Активация на акаунт