Big Brother Епизод 4 - Кавгите продължават...

  • 45 459
  • 2 637
  •   1
Отговори
# 2 565
  • Мнения: 38
Ти гледаш ли денонощно?
не,спя по принцип.а и ако се сещаш незнаех за онлайн излъчването в нета,така че се "задоволявам"само по нова + и то когато имам време
иначе много харесвам да ги гледам-пускам си ги и си върша и аз моите неща и все едно,че сме заедно  Laughing

# 2 566
  • Мнения: 38
Ай какви са гадни Ива и Даниела, какво си човъркат краката пред камерата.

 Sick няма да ги гледам,че ще сядам да вечерям...

# 2 567
  • Мнения: 4 435
Ти гледаш ли денонощно?
не,спя по принцип.а и ако се сещаш незнаех за онлайн излъчването в нета,така че се "задоволявам"само по нова + и то когато имам време
иначе много харесвам да ги гледам-пускам си ги и си върша и аз моите неща и все едно,че сме заедно  Laughing

Мисля че ме разбра,не ти говорих да не спиш,а 24 часа да ги гледаш.Просто исках да попитам,да ми кажеш не,и аз да ти обясня че се къпят сутрин в 8,когато има топла вода,така че ако не гледаш тогава,няма кога.


Да,с бански се къпят.Някои от мъжете голи,но не знам кои,не показват като са голи. Ти гледаш ли денонощно?

Камен се къпе гол.
Да,Камен е ясен,в дейлито го показаха.Ама има и още някои голи,доколкото разбрах. Thinking

# 2 568
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Да не са ги наказали с мълчание?

# 2 569
  • Мнения: 200
Съгласна съм с това, че Лео влезе много по-късно и не изживя мизерията със всичките. Вярно е че и те му се зарадваха и го приеха много добре и той успя лесно да се интегрира между тях.
Умберто в началото също го приеха добре, спомням си разговорите с Петър. Но много бързо истрещя милия. Като хвърли цигарата в огнището много добре ли направи? Аз лично не го одобрявам това, той ги предизвикваше. Сигурно има и моменти с които и другите са го предизвиквали, но как така се получи че 10 човека застанаха срещу него?

# 2 570
  • София
  • Мнения: 1 891
Муцунки неуморни  Heart Eyes , кога днес ще благоволят да пуснат епизода по Нова тв ?
Славче,сменила си стайлинга  Sunglasses Комплименти !
След този "уебник" шестичка донесе ли ?  Laughing  Hug

# 2 571
  • Мнения: 200
в 22,00 часа ще е предаването

# 2 572
  • София
  • Мнения: 1 891
в 22,00 часа ще е предаването
По-бърза си от светлината!   bouquet

# 2 573
  • Мнения: 9 258
тия са егати мизерниците.....ББ им каза много ви е мръсна голямата баня/мъжете дето я ползват/ ББ ще ви глоби 15% от буджета ако не я почистите hahaha

# 2 574
  • София
  • Мнения: 1 891
Да, и познайте кой ще я изчисти?
Пак Марти ще ги отсрами мъжагите.  Wink

# 2 575
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Какъв е проблема между Цецо и Даниела? Сега пускам и я слушам как беснее по негов адрес, настоява ББ да излъчи нещо, което Цецо й е казал, но не разбрах за какво става въпрос newsm78

# 2 576
  • Мнения: 897

Таня 2кг портокали, 1кг шоколад, прясно мляко 1литър,2кис.млека,самобръсначка,нат сок,2кг ябълки

Ей най-накрая ще си обръсне мустака.

# 2 577
  • Мнения: 200
Цецко е още по-отвратителен с тази ризка дето си я е вързал над пъпчето

# 2 578
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394

Таня 2кг портокали, 1кг шоколад, прясно мляко 1литър,2кис.млека,самобръсначка,нат сок,2кг ябълки

Ей най-накрая ще си обръсне мустака.

 newsm48 Лоша Корина!  Joy

# 2 579
  • Мнения: 37
Косьо може да е всякакъв , но знае как да накара някой да се почувства добре /както сега поздрави 'оператора' Умберто/ ,определено е много социален и общителен а и винаги стой над злободневните заяждания а и не се обижда от критика.
Верно има минуси , но идеални хора нема.

Общи условия

Активация на акаунт