Big Brother Епизод 4 - Кавгите продължават...

  • 45 392
  • 2 637
  •   1
Отговори
# 60
  • Paris
  • Мнения: 1 727
На нея й харесва да бъде използвана. Колкото повече, толкова по-добре.

# 61
  • София
  • Мнения: 15 486
Мен пък ми се струва, че ББ се опитва да ни манипулира нас. Прехвърчали искри между Коцето и Таня?! Че той Коцето се държи така с повечето жени. Изкуствено създават интриги. Показват определени моменти, като ги вкарват в определен контекст и за тези, които гледат само по Нова, нещата придобиват друг смисъл. Колкото и да не понасях Ирена, според мен тя беше права, че ББ показва нещата по друг начин.
Че манипулират - манипулират, но не мога да кажа ,че те са и сложили думите в устата на Ирена.Гледам предаванията на нова, само за да видя как ще изкривят това, което вече съм видяла с очите си.

# 62
  • София
  • Мнения: 11 125

За женската спалня май няма да стигнат два часа да я оправят! Confused
Все едно ураган е минал!

 Joy
Аз оправена не съм я виждала

# 63
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Емилия ме дразни. Ама много. Даже повече от Цецо.

# 64
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Емилия ме дразни. Ама много. Даже повече от Цецо.
Защо? С какво?  Thinking

# 65
  • Мнения: 10
Тоя дъртия Иван с нищо не помага в чистенето. Ходи по пижама от едната стая в другата, хапва, пийва и от всичко разбира. И във всичко се меси.
Това е спортния му екип,аз се чудя как така е махнал зелените гащи,три дни май си ходи с тях.
Може и да ги изпире newsm78

# 66
  • София
  • Мнения: 15 486
Ще ми се Емилия да остане, въпреки, че ме дразни просташкия и глас.Искам да гледам Таня как се гърчи  от ревност. Злобно е, но тя си го търси.

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 384
Колкото и да не понасях Ирена, според мен тя беше права, че ББ показва нещата по друг начин.

ааа НЕ...за Иренчето не съм съгласна Mr. Green тая си беше хитра лисица

# 68
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ще ми се Емилия да остане, въпреки, че ме дразни просташкия и глас.Искам да гледам Таня как се гърчи  от ревност. Злобно е, но тя си го търси.
Е тя не си го е избирала сама гласа...........  Sad

Колкото и да не понасях Ирена, според мен тя беше права, че ББ показва нещата по друг начин.

ааа НЕ...за Иренчето не съм съгласна Mr. Green тая си беше хитра лисица
Абсолютно! От най-хитрите, с тоя лисичи поглед..........  Peace

# 69
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Косьо пее: "Бомба, бомба, паднала е бомба, руса мацка, нова секси бомба".

Много бързо обърна на народно обаче.

# 70
  • София
  • Мнения: 15 486
Ще ми се Емилия да остане, въпреки, че ме дразни просташкия и глас.Искам да гледам Таня как се гърчи  от ревност. Злобно е, но тя си го търси.
Е тя не си го е избирала сама гласа...........  Sad
Знам, че не си го е избирала и ,че сигурно не знае как звучи гласа и отстрани, но това не пречи да ме дразни.На Жени гласа също е много дразнещ.

# 71
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ще ми се Емилия да остане, въпреки, че ме дразни просташкия и глас.Искам да гледам Таня как се гърчи  от ревност. Злобно е, но тя си го търси.
Е тя не си го е избирала сама гласа...........  Sad
Знам, че не си го е избирала и ,че сигурно не знае как звучи гласа и отстрани, но това не пречи да ме дразни.
Нали? Laughing

# 72
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
И аз си мисля, че на МИла й е рано за номинация, страх ги е все още да я номинират

Подкрепям те напълно Grinning
Обаче ми се иска да я номинират и да я гоним по-бързичко, че много се задържа Mr. Green Rolling Eyes

Довечера искам да излезе Емилия, тя също ми е голям дразнител и мисля, че вече няма какво да покаже Grinning

# 73
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
..............
Довечера искам да излезе Емилия, тя също ми е голям дразнител и мисля, че вече няма какво да покаже Grinning
Що бе? Laughing Може с Жорката да заформят нещо........  Rolling Eyes

# 74
  • Мнения: 2 759
Тоя дъртия Иван с нищо не помага в чистенето. Ходи по пижама от едната стая в другата, хапва, пийва и от всичко разбира. И във всичко се меси.
                       И придиря, да ми викат 'Бат Иван'... Ох, старост-нерадост  Twisted Evil...
                       Към настоящия момент фаворити са ми Марти и Таня... След тях са Жоро, Иванина. Накрая Наталия... Никой друг не ми харесва... Самие ми е ок, но не мога да си представя да спечели...

Общи условия

Активация на акаунт