Тема за една дългоочаквана среща с неочакван край

  • 3 612
  • 79
  •   1
Отговори
# 60
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Леле, Минди, как се радвам за теб честито, мила и лека бременност ти желая. Това е най-невероятната щастлива  история която съм чувала. Дано да имаш и най-невероятното малко бебче на света.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 100
Минди,направо нямам думи Hug
Толкова съм щастлива за тебе и толкова надежда ни даваш..............Първата ми работа беше да изтърча и да кажа на мъжото хубавата новина Grinning
Честито,мила,сълзите ми от радост са на очите ми!!!!

Желая ти всичко,всичко най-хубаво,за което се сетиш-от СЪРЦЕ  bouquet

Заедно бяхме с теб на цветната снимка във Варна,спомням си безкрайния оптимизъм,добро настроение и позитивизъм,които излъчваш-и ето-наградата е налице.

# 62
  • Мнения: 4 700
Леле каква новина.   Grinning

Минди, честито и беzпроблемна бременност ти желая.

Ето оЩе едно докаzателство, че чудеса има.  Hug

# 63
  • Мнения: 2 343
Минди, ЧЕСТИТО!
Първото което си помислих е, че ще се оплачеш от нещо, а то...  bouquet Как няма да се разплаче сестрата и аз се разплаках! Дано да си на късмет на цялата клиника и на целия форум. Такива истории не се случват често!  Hug Hug Hug

# 64
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Ох, разревах се!

Минди, честито и много късмет ти желая  Hug! Аз забременях съвсем неочаквано един месец преди часа ми за доктор Стаменов  Peace! Може той да ни е късмета  Wink!

Чудесна новина  Hug!

# 65
  • София
  • Мнения: 639
Честито Миндиии   bouquet
това е твоята прекрасна приказка, с още по-прекрасен край  Hug

# 66
  • Мнения: 1 768
Минди  слънчице , аз плача от радост, не успях да прочета цялата тема , плача от радост.Толкова се радвам , че нямам думи да изразя всичко което в момента чуствам.Това е една огромна палитра от емоции, и тя в момента се излива върху мен.Обичам те мило , желая ти най-красивата приказка с най- разкошния край.Честита радост мамчо  Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: пн, 20 окт 2008, 23:42 от marinex

# 67
  • Мнения: 1 329
Ехаааааааа,
страхотна новина. Честото Минди, лека и безпроблемна бременност ти пожелавам.

# 68
  • Мнения: 975
Честито Минди HugЖелая ти една прекрасна и лека бременност.Чудеса се случват,радвай се на своето.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 730
Страхотна новина, Минди!
Толкова ме развълнува, прочетох темичката ти на един дъх.

Честито, мамче!
Лека и безоблачна бременност!  bouquet

# 70
  • Мнения: 218
Минди,мила, просто намам думи.........Боже,Минди,  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug  безпроблемна да е , и най красивият, ревящ "вързоп радост"

# 71
  • Мнения: 2 422
Майчице мила Shocked Shocked Shocked
 #Crazy
Направо унимяххх думи нямам настръхнах, насълзиха ми се очите.
Е това се казва новина.
Момичета Чудеса се случват трябва да вярваме Praynig
Минди гушкам теее БЛАГОДАРЯ ТИ
  bouquet Hug  bouquet Hug

# 72
  • Мнения: 3 294
Още един път се убеждавам колко прекрасни хора сме се събрали тук , колко ние най-много заслужаваме да сме майки . Момичета разплакахте ме , трогнахте ме страшно много , без вас нямаше да се справя . Обичам ви  Hug Hug Hug Hug

# 73
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Вчера толкова се вълнувах,че пуснах възможно най-тъпия пост  hahaha
И сега :
ЧЕСТИТООООООООООО  newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 smile3521 newsm53 newsm10
Миличка, ти заслужи своето щастие!Прекрасна бременност и много красив и здрав бебок ти пожелавам от все сърце, много се радвам  Party

# 74
  • София
  • Мнения: 5 566
Минди, честито, миличка!  newsm51  Лека и безпроблемна бременност и живо и здраво бебче на финала!  Hug

Страхотна е твоята история! Много се радвам за вас!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт