Обичаме се,а целият свят е срещу нас!

  • 5 574
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 556
Да, оправданието на една моя приятелка е: "Така или иначе ако не съм аз, ще е някоя друга", на което аз винаги й отговарям, че 100 пъти по-добре да е някоя друга тогава Naughty

# 16
  • Мнения: 589
Две влюбени в женен дотук-и двете "гости" на форума,и двете без капчица гузна съвест,тц,тц,тц...

# 17
Е, щом ти е наел квартира в столицата, значи те обича...
От мен  - щом го обичаш, обичаш, обичаш давай напред.  Така или иначе, не изглеждаш човек, който ще се спре пред нещо, за да е щастлив. Не мога да изръкопляскам пред любовта ти. На 34 съм.
Аз ако разбра, че мъжът ми плаща квартира на някоя мома в столицата ( с което ощетява по всяка вероятност мен и децата ми от шопинг, например) едно, че ще го обера до шушка и ще го изгоня, и второ ще я намеря и ще я влача известно време за косата по трамвайната линия влюбената мома, за да съм сигурна, че ще ме запомни и физически. После разбира се, ще се разведа, като преди това се уверя, че го изпращам само с дрехите на гърба му. 
Никой не може да ме убеди, че една жена, знаейки че един мъж е женен не може да се контролира. Никой.
Влюбването не е никакво оправдание в случая. Само знак за нисък морал. Сори. Не мога да кажа нищо добро по темата за борбите ви. Струват ми се жалки и себични.  В този смисъл сигурно ще ти е лесно да си щастлива и изолирана.

"Никой не може да ме убеди, че една жена, знаейки че един мъж е женен не може да се контролира". - това значи ли че след като мъжът ти един ден каже че не иска да е с теб, не е щастлив и иска да си тръгне, следващата след теб ще яде бой или ще е виновна за това че той не иска да е с теб??? И какво значи да се контролира, май мъжът трябва да се контролира. Той трябва да мисли за това че има жена и деца, а не любовницата му.

# 18
  • Мнения: 5 710
О, ако сме разведени може да ходи където си иска, както и аз  Wink 
Но докато сме женени сме само двамата. И никой никъде не може да ходи.
Трето лице ( любовница)  докато сме женени,  означава разправа от моя стана -  и с него, и с нея.
Сега стана ли ясно?

ПС: Мъжът ми току що каза, че и той е на моето мнение - ако си намеря любовник, ще го бие на почивки, а на мен ще ми разреши да си взема само якето, като излизам, че иде зима.  Много еднакво мислим, да му мислят любовниците  Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 18 679
Е, щом ти е наел квартира в столицата, значи те обича...
И аз същото си помислих Mr. Green
Поне да ти беше купил апартамент, нямаше да те помисля за тъпа, ама... ooooh!

# 20
  • София
  • Мнения: 787



Е, щом ти е наел квартира в столицата, значи те обича...
От мен  - щом го обичаш, обичаш, обичаш давай напред.  Така или иначе, не изглеждаш човек, който ще се спре пред нещо, за да е щастлив. Не мога да изръкопляскам пред любовта ти. На 34 съм.
Аз ако разбра, че мъжът ми плаща квартира на някоя мома в столицата ( с което ощетява по всяка вероятност мен и децата ми от шопинг, например) едно, че ще го обера до шушка и ще го изгоня, и второ ще я намеря и ще я влача известно време за косата по трамвайната линия влюбената мома, за да съм сигурна, че ще ме запомни и физически. После разбира се, ще се разведа, като преди това се уверя, че го изпращам само с дрехите на гърба му. 
Никой не може да ме убеди, че една жена, знаейки че един мъж е женен не може да се контролира. Никой.
Влюбването не е никакво оправдание в случая. Само знак за нисък морал. Сори. Не мога да кажа нищо добро по темата за борбите ви. Струват ми се жалки и себични.  В този смисъл сигурно ще ти е лесно да си щастлива и изолирана.

"Никой не може да ме убеди, че една жена, знаейки че един мъж е женен не може да се контролира". - това значи ли че след като мъжът ти един ден каже че не иска да е с теб, не е щастлив и иска да си тръгне, следващата след теб ще яде бой или ще е виновна за това че той не иска да е с теб??? И какво значи да се контролира, май мъжът трябва да се контролира. Той трябва да мисли за това че има жена и деца, а не любовницата му.

Айде още един гост без съвест  Joy

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Уф, все третите лица виновни! Много е плоско и лесно като обяснение.
Той (мъжът в случая) не му дреме за семейството,не прави опити да се сближи с жена си, не работи по никакъв начин, за да съхрани това, което има, обаче тя (любовницата) е длъжна да помисли за тези неща, така ли? Тя носи отговорността и вината, той чиста вода ненапита. ooooh!
Да ви имам логиката, честно!
Какво правят хората със собствените си семейства, си е единствено и само тяхна грижа!

# 22
  • Мнения: 52
Виновна си, че си спомогнала това семейство да се разпадне, присъствайки.
 [/quote]

Предварително се извинявам за квалификацията, но по-голяма глупост отдавна не бях чела!

Да, тя е виновна, че е присъствала! Не е истина...Мисля че момичето търсеше някаква утеха относно това, дали всички ще ги изолират и плюят. Не мисля.  А как ще се развият нещата зависи от конкретния случай - ако наистина става дума за обич - нищо не може да ви спре. И обикновено, по мо емнение, третият в семейството е следствие от разпадането на брака,а не причина.

# 23
  • Мнения: 39
И аз съм в твоето положение...и аз не мога да разбеара защо и в какво ни обвиняват. Той си е зарязал семейството после ние виновни. Той дойде при мен да живее, не аз в неговата къща, защото там е жена му и детето му. След като там не му е хубаво, какво съм виновна аз???

Виновна си, че си спомогнала това семейство да се разпадне, присъствайки.
Това е. Да нещата може би не са вървяли добре в това семейство, но винаги има как да се спаси един брак.
Вероятността двете страни да пожелаят промяна към запазване на семейството е в пъти по-голяма, когато няма трето лице в картинката. Тук е твоето участие. Можела си да изчакаш да се разведат, мъжът да е свободен и тогава да започнеш връзка на чисто. Както и настоящата влюбена.
Дразнят ме тези глупости " ама , те не се обичаха". Хайде на бас, че ако не се беше появила ти, може би щеше да го има това семейство и досега. С проблеми, кретащо или в/у ново начало - съществуващо и борещо се.
Проблемът е, че девойките в общия случай приемат " Аз не я обичам вече", като зелена светлина и неволно/ или волно стават необходимата патерица да се вземе най-лесното решение.  Като не я обича вече да се разведе и после да ме покани на вечеря. Слагате каруцата пред коня. Това ви е вината.


Подкрепям мнението ти с две ръце и съм съгласна изцяло с теб
Не бих могла да съм щастлива за сметка на щастието на някой друг  особено ако има и намесени деца

при положение че вече е разведен да (то по хората ходи ) обаче така не

# 24
  • Мнения: 251
10cent's    Написано точно и ясно!

 newsm10   smile3501
Само, където не бих се занимавала с любовницата!
От опит знам, че не си заслужава!!!!!!!

# 25
О, ако сме разведени може да ходи където си иска, както и аз  Wink 
Но докато сме женени сме само двамата. И никой никъде не може да ходи.
Трето лице ( любовница)  докато сме женени,  означава разправа от моя стана -  и с него, и с нея.
Сега стана ли ясно?

ПС: Мъжът ми току що каза, че и той е на моето мнение - ако си намеря любовник, ще го бие на почивки, а на мен ще ми разреши да си взема само якето, като излизам, че иде зима.  Много еднакво мислим, да му мислят любовниците  Mr. Green
С това ти изказване съм абсолютно съгласна!!!

# 26
  • Мнения: 5 710
Виновна си, че си спомогнала това семейство да се разпадне, присъствайки.
 

Предварително се извинявам за квалификацията, но по-голяма глупост отдавна не бях чела!

[/quote]ь


Съжалявам, аз наистина не блестя с особен ум, но в случая ( освен ако госта не е един и същ) не говорех на авторката. Авторката ще бъде щаслива и изолирана, защото знае какво иска.

Наистина мисля, че присъствието на трето лице в една връзка добавя доволно за разрушаването й.
Разбира се добавя означава, че проблемите вече могат да са налице ( в повечето случаи бракът да не е ширнал се прав път напред във времето), хората минават през различни фази в живота.  Появата обаче  на любовница/любовник в една разпадаща се връзка не й дава почти никакъв шанс. Това е, 3ти път го обяснявам.

# 27
  • Мнения: 4 784
То на мъжа му се хойка, две не вижда, сега момичето ви виновно, че присъствало!!!
Ама и момичето добре са го изолирали - айде марш в големия град на далечко, да не си пречите двете с жена ми докато ви оправям и докато реша с коя да съм в крайна сметка.
Да била съм в ситуация, когато целия свят е бил срещу любовта ни, но имах до себе си Мъж с главно М, който така им затвори устите на всички, че не след дълго ги беше срам от приказките им.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 268
10cent's в повечето случаи, третото лице не се  появява, а го намират. Има разлика и не е само в нюанса.  Peace
Имала съм подобна случка, в положение на т.н. потърпевша страна. Бях на същата позиция както сега, казвам го с ръка на сърцето. Не бих могла да държа никого отговорен за отношенията в семейството ми.

# 29
  • Мнения: 5 710
Северина, 'третото лице' предполагаемо има глава на раменете.
Не мога да му се възхитя, ако бидейки потърсено тутакси се е отзовало.
Това е нюанса. Аз никога не бих се отзовала, никога. Първо ми е под нивото да се крия по квартири и мотели, искам да живея една връзка без усложнения и трето, не случвам неща за някой, които не искам да се случат на мен.
И съм напълно съгласна, че третото лице не е причина, а удобен повод, лесното решение. На адски много мъже им е лесно, затова има толкова мъже с любовници. Жените сме много по-склонни на компромиси, решения и борба.
Но, това е моето мнение, не претендирам за меродавност.

Общи условия

Активация на акаунт