Срам ме е от теб

  • 5 949
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 103
Ще се справиш смело напред   Peace.

# 16
  • Мнения: 2 005
Това е че през цялото време плаках пред него,може би го направи толкова силен и уверен в себе си.
Да , точно това го е направило да се чувства като най- големия мъж ... newsm78, но знаем ги тия "големите мъже "  Rolling Eyes Не се терзай  Naughty Ясно , че го обичаш , но мислиш ли , че заслужава обичта ти ... newsm78 не мислиш ли , че тази обич би я заслужавал някой друг , който искрено ще те обича и любовта ви ще е взаимна  Hug помисли си само  Thinking Успокой се и гледай само напред , живота е пред теб  Grinning Не се само измъчвай и наранявай . Забрави го ... Излизай и се разсейвай с приятели , така ще ти е по - леко . Един ден любовта ще чукне на вратата ти - повярвай ми  newsm10

# 17
  • Мнения: 525
Я вдигни главата малко, огледай се, виж. Той не те заслужава.
Аз имах подобен случай с гадже преди години и се унижих по същия начин. Плаках, молих, а той като леден принц. Сега вече ме гледа с други очи, разправял на общи приятели, че съжалява че ме е оставил. Аз имам кариера, прекрасен мъж и невероятна дъщеря и не изглеждам зле и най-вече имам "самочувствие". Само като се сетя, че съм му плакала за да е с мен ме е срам от самата себе си.
Не си заслужава да се тормозиш. Покажи му, че можеш и без него и си повече от него. Продължи смело напред. Ще се увериш както каза Ивалина   че един ден любовта ще чукне на вратата ти.
Успех  Hug

# 18
  • Мнения: 109
Щом си епозволил да каже че го е срам от теб не се опитвай да лепиш счупена стомна.Най-добрата ми приятелка се опита и това и костваха още пет години в привидно семейство и обиди зад входната врата.Резултата-развод.По-добре сега отколкото след години с разрушена психика и пълна с комплекси,защото повярвай ми няма да спре да те обижда.

# 19
  • Мнения: 1 289
Здравейте,искам да ви разкажа и моята история.С мъжът ми сме в процес на развод,който е изцяло по негово желание,през изминалото време,което е около 2 мес. аз правих всякакви опити да се съберем,излизахме,говорихме,плаках и т.н.Днес след поредния разговор,той ми каза че вече нямал чувства към мен че го било срам от мен и т.н.Какво да правя като толкова го обичам,как да преживея тия думи,как да спра да мисля за този човек,който категорично ми каза че насила хубост не става,как да продължа напред.

Е как така го е срам, боже, боже, много грубо ooooh!

# 20
  • Мнения: 1 187
Имаш моята подкрепа и продължавай напред!

# 21
  • Мнения: 6 604
Аз пък си мисля, дали не  й е казал,че го е срам от нея,защото са били на обществено място newsm78? В смисъл седнали са на кафе да разискват проблема и тя е започнала да се тръшка и да плаче. Не знам какъв е техния случай,но на мен определено не би ми било приятно да правим шоу на хората. Май малко объркано го обясних,но дано ме разбрахте Embarassed.

# 22
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
А теб срам ли те е от себе си?
Обичаш го. Той теб не. - Случва се на много хора.
Страдаш, плачеш - нормално.
Това не те прави по-малко човек.
Хубаво е да си направиш услугата да се гордееш със себе си и да се обичаш, да се усмихнеш от едното до другото ухо, защото някой някъде мечтае да се потопи в усмивката ти и ще бъде горд да застане до теб.
Пусни мъжа си по пътя му. И пред теб има път.
И аз бях така, но ми мина и сега съм щастливо разведена жена . Въобще не се сещам за тоз михлюз!!Бъди смела !!!Всичко минава! Мъже под път и над път!
Когато губиш нещо, не се знае какво печелиш!!! Peace

# 23
  • Мнения: 668
ХЕЙ поплачи си у вас!Плачи колкото можеш,но не му показвай вече сълзите си!Едва ли ще можеш да се вдигнеш веднага,но помни,че няма жена която да не се е оправила.Покажи пред себе си ,че той трябва да се срамува от факта,че е оставил такава жена!!!Ние сме с теб Peace

# 24
  • Мнения: 168
Мила, нищо лично, ама като прочета поредната тема-тя какво ли не прави за него, а той я унижава както си иска, и се питам какво ви става, бе момичета. Нямате ли си достойнство и гордост, що се подлагате на това.
Пускай го тоя хубостник да пасе.
Свекър ми издрънка някаква нелепица, че жените в Бг стрували колкото спанака и аз подскочих до небето от ярост, ама като ги чета тук теми от тоя вид, то май май идва прав дядката.
Аааа, я да се стягате и да ги сложите на мястото им тия мъжеподобни Naughty

# 25
  • Мнения: 5 710
Опитай се да стоиш с вдигната глава.
В такива моменти е важно да си дадеш сметка коя си и да продължиш стегнато напред.
Знам много добре какво е несподелената любов, няма по-тежко нещо.
Но, повярвай ( не мога да повярвам, че го казвам), че с времето нещата избледняват, а ти ще излезеш по-силна
от цялата история. Има човек, който те обича безусловно. И ще се появи, ако си силна.
Ако си слаба, самосъжалителна, депресирана , неуверена няма да го видиш просто.
Прилючвай с развода и си давай шансове, това е моя съвет.
Искрено ти съчувствам, и ти пожелавам всичко най-хубаво!

# 26
  • Мнения: 10
Да знаеш че не те заслужава човек който се срамува от теб! НЕ те заслужава човек, който те кара да плачеш и да си тъжна! Късай синджира и продължавай напред, бъди силна и със самочувствие!

# 27
  • Мнения: 4 784
Какво толкова си направила, че да го е срам от теб? Струва ми се, че ни спестяваш подробности. Не че искам да ги знам, просто така ми се струва. Не ми е понятно за един рев, такива думи да ти натресе. Ако е така, бърши сълзите, вдигай главата, събери всичките си сили и продължи смело напред. Ще го преживееш, че и после ще съжаляваш, че си ревала за един него.

# 28
  • Мнения: 10
Здравейте,искам да ви разкажа и моята история.С мъжът ми сме в процес на развод,който е изцяло по негово желание,през изминалото време,което е около 2 мес. аз правих всякакви опити да се съберем,излизахме,говорихме,плаках и т.н.Днес след поредния разговор,той ми каза че вече нямал чувства към мен че го било срам от мен и т.н.Какво да правя като толкова го обичам,как да преживея тия думи,как да спра да мисля за този човек,който категорично ми каза че насила хубост не става,как да продължа напред.

Мисля си... това е толкова типично ... и жалко от негова страна ...
Моят мъничък съвет е да сведеш говоренето и мисленето за тоя човек до минимум. Трябва да си силна и спирането да говориш е първата стъпка... Може да си помислиш в този момент, че така проблемът ще се задълбочи като не го отстраняваш, а мълчиш, но напротив така просто ще отмине , лекичко и спокойно. Забрани на съзнанието си да го мисли... То си е твое, точно, за да може да го ръководиш. Няма да стане от раз, но много помага ...

# 29
  • Мнения: 3 423
Значи си е съвсем в реда на неЩата да се разведете.
Не губи кураж, има нов тираж.

Общи условия

Активация на акаунт