писна ми хораааааа

  • 5 177
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
o ти маи си поредната рибка ,а ако правописа ти пре4и мога и на по високо ниво да Ви пиша г-жо,много
ме заболя от това дето казахте.А така се надявах да станем приятели. ooooh!
мога и на анг и на немски да ти пиша ако искаш
много болна тема за Вас  Grinning

# 31
  • Мнения: 2 448
Има само един болен в тази тема и той крещи.  Wink

# 32
  • out of space
  • Мнения: 8 576
не не ни стана,има един на4ин дето ми става добре.
не е идеята да се караме тук а да помислите и за другата страна,ама ви е доста трудно нали
а тоя пи4 дето ви за6титава маи иска някои да му вдигне само4увствието,или това е на4ин да саблазни някоя от вас.
няма по големи риби от някои в този саит.леко са4увствие и оп работата стана
аиде лек ви ден

О, моля те! Не моя мъж реве по женски форуми какъв е неразбран хахаха
Само се замисли- мрънкаш пред сума ти народ, в женски форум как жена ти тва, жена ти онова...
Не мислиш ли, че си жалък?  Thinking
Аз лично бих умряла от срам ако разбера, че моят циври като ***** в нета  Laughing

# 33
хаха просто оби4ам да ви дразня
а знаете ли 4е ние ва6ата работа можем да я вар6им по добре от вас ама вие на6ата трудноооооооо
в този саи влизам рядко гледам жената ви 4ете глупостите,и благодарение на луди кат вас има депресии разни
4ете ви простотиите и мале верно има не6то и тн
а гледам колко си гледате децата 100000 теми има ,браво бре.
и знае6 ли какво ,кога мажа ти те е водил на венеция за сабота и неделя ,кога ти е правил ве4ера ,кога ти е купил вип карта за спа центара,кога е взимал детето за цел ден да се глези6 ти,кога е бил винаги до теб като е бягал от работа,именно тази работа дето носи хляба в ка6тата и дава така нужната сигорност.
ПРЕДИ ДА САДИТЕ 6ТО НЕ ПИТАТЕ
ЗМИИ4ЕТА
А МИ Е НАИ ЛЕСНО ДА СТАНА КАТО ДРУГИТЕ НАЛИ ,Я СИ ... И ДА СИ ПРАВА КВО ИСКАМ

# 34
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Никого не съдя, забавлявам се.  Laughing
Но ако моя мъж имаше такова отношение към жените като теб- и аз щях да съм в депресия.
Слава Богу, че съм си отваряла добре очите на времето.

Ще пищиш ли още?  Crazy Laughing

# 35
a tи 6те саска6 ли о6те
а повярваи ми дале4 си от това да си 6тастлива сас мажа до теб,но времето 6те покаже
дано гре6а де, Mr. Green

# 36
  • Мнения: 2 448
не не ни стана,има един на4ин дето ми става добре.

Предлагам ти този начин дето ти става по добре да се захванеш с него, не знам при теб дясната или лявата ръка върши работата, но е време да престанеш да се излагаш.  Laughing
Не, че иначе пак няма да престанеш, но няма да е доброволно.

# 37
  • Мнения: 46 656
хаха просто оби4ам да ви дразня ...

А дали това не е прчината жена ти да е такава? Thinking дъщеря ми е на 4 г. и мрънка по-малко от теб, не искам и да си представям такова чудо в къщата Tired

Иначе в тази тема друг раздразнен освен теб и ivan, не виждам Laughing

Не разбрах само коя е нашата и коя вашата работа?
Защото майчинството е един кратък период, после цял живот жената опъва наравно с мъжа. Друг е въпросът, че майчинстнвото въобще не го усетих като почивка, сега ми е 100 пъти по-лесно.

# 38
о мило аз такива не6та не права ама знае6 ли какво такива като теб о6те немога да ги разкарам от входна врата
не искат да си ходат
хеи а знаете ли какво дове4ера има шампионска лига по бтв
за6то не хванете да се сцепите от яд а?
90% от мажете са пред тв
а 10% 6те плетат с вас и 6те си говорят за това колко ви оби4ат а през деня 6те са били с други
е успех мацко и не го приемаи толко наватре де това е само форум и то за татковците маи newsm78
ама ако ти си таткото у вас няма проблем
целувкииии

# 39
  • Мнения: 46 656
Мда, знам за шампионската лига, разбрах снощи, когато мъжът ми ги изпсува и смени канала Laughing

Вечер не сме по плетенето, пием ракия със зелева салатка и си говорим  Grinning а през деня си е с мен, работим заедно Wink

Какво стана с нашата и вашата работа, така и не ми каза коя е "наша" Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 9
пич кефиш ме
егати разбута змиярника
ссссссссссссс

# 41
  • Мнения: 2 202
Така ми лъха на елементарност, че ако си изразя мнението ще навлезем в такива безсмислени спорове, че думи нямам...

Последна редакция: ср, 22 окт 2008, 16:55 от Захир

# 42
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 621
ivan  и mariq1234 не са ли едно и също лице  newsm78  

# 43
  • Мнения: 2 202
Ако съдим по правописа и просташките разсъждения, да - един и същ човек е - с раздвоение на личноста Peace

# 44
o ima i drugi hora osvem vas
da ima i jivot osvem vav foruma

Общи условия

Активация на акаунт