Бихте ли направили ин витро

  • 1 794
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 010
Давайте, ще видиш колко е вълнуващо, до деня след трансфера  Wink

# 16
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Аз също напоследък много мисля за това. Смятам, че да бих, трябва обаче да убедя и съпруга ми.

# 17
   Аз също съм "за" и Ви подкрепям! Дай Боже да се осъществи поемането на до3 процедури от НЗОК от 2009г,
както тръбят по медиите от скоро.
 Също смятам да опитам.

                                                                             url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=zveta_76][/url]

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Определено отговорът ми е ДА.  В момента съм след инсеминация със стимулация. Ако няма резултат, ще направим още едно стимулирано инсе и след това смело към ИКСИ, защото нашият проблем е мъжки фактор. И въпреки че успеваемостта с инсеминация е малка, и е малко вероятно едно инсе да пребори мъжкия фактор, аз пак реших да пробвам.
Готова съм на всичко и изобщо не мисля да чакам.
А ин витрото бори точно неизяснения стерилитет, защото докторите иначе незнаят как да дестват и какво да лекуват.
Успех!  bouquet

# 19
  • Мнения: 3 453
Теди , миличка , разбира се че бих направила ин витро и моят съвет е право напред , достатъчно сте чакали , пусни генетични и имунологични и давай смело към твоето бебче  Hug Hug
Peace
Ако не си пускала тези изследвания, направи го. Ако и тогава не откриете проблем, може да опитате с инсеминация! Успех!  bouquet

# 20
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Теди,и аз мисля ,че трябва да опитате.На същия хал съм и аз,само дето мъжа и сега взе да се дърпа ,и ние да сме чакали още.... Щом тръбите ти са ок,доколкото помня, и аз мисля ,че можете с едно инсе първо да пробвате,може да не се стигне до ин витро Praynig Peace

# 21
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Аз съм ЗА  Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 53
Без колебание - Да! На нас ни трябваше съвсем малко помощ за да се случат нещата, не се наложи инвитро, бебка стана при втората инсеминация. Колкото повече време минава, толкова психическата бариера ще е по-голяма. Така че няма какво да се чака Peace Желая ти успех Hug

# 23
  • Мнения: 218
Благодаря Ви,мили момичета,че споделихте мнението си! Помогнахте ми много в дилемата! Сега смятам да поизчакам да видим дали дядо Коледа не ми подготвил някоя изненада preggo, каквато пожелавам на всички ,  и ще действаме.

# 24
  • Мнения: 2 422
Тединце  Praynig Praynig Praynig   Hug

Общи условия

Активация на акаунт