Върнах се обновена

  • 2 443
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 734
Добре дошла Тея!
Снимките са страхотни, възхитена съм от красотата на местата където сте били, а за качеството - нямам думи. Какъв фотоапарат имаш?Кажи марката че сме в процес на купуване на нов, нашата 5 годишна Минолта вече не иска да снима.

Ти изглеждаш супер, съвсем скоро ще си в предишната гимнастическа форма! "Спортът, за един мирен свят;)"
Пожелавам на теб и съпруга ти много любов, здраве и голям късмет във всичко!

# 16
  • Мнения: 1 399
Здравей Тея!
Наистина е чудесно това, че се опитвате да излезете от "дупката" и не си позволявате да затъвате в нея...Още повече сила и любов ви желая, за да преодолеете по-бързо нещастието.
Снимките са страхотни и ти наистина изглеждаш чудесно!  Heart Eyes
Обожавам пътуванията! Пожелавам ви още много подобни освежаващи почивки и щастливи моменти  Hug
 Да наминете и към Варна някой път, ей  Grinning

 

# 17
  • Мнения: 4 399
Добре дошла, Тея!
Радвам се Че се Чувстваш по-добре и Че мислиш за бъдещетото, правиш планове. Идеята със спорта е много добра. Това е идеален наЧин за възвръщане на душевното равновесие и психиЧеско разтоварване. Желая късмет на теб и семейството ти!

# 18
  • Мнения: 1 313
Тея, толкова се радвам, че си намерила сили да продължиш напред! Чудесна идея да отидете на почивка  smile3501 Големи красоти, направо да ти се напълни душата....

# 19
  • Мнения: 980
Добре доШла отново по форумските Ширини
Радвам се, че сте прекарали толкова добре и сте се откъснали от ежедневието
Прегръдка и успех Hug

# 20
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Добре дошла, Тея Heart Eyes
Сега разгледах снимките и с мъжа ми, който също е Ники, познахме две други хубавици на снимката: Лора и Таня. Те са от неговия клас, а конкретно аз тормозих Лора вкъщи на една среща на класа на мъжа ми миналия август, но то беше поради червено вино.
Поздрави и целувки Hug

Последна редакция: нд, 10 юли 2005, 23:40 от Всъщност съм Калина

# 21
  • Мнения: 2 381
Мила Тея,
очарователна си както винаги. Пожелавам ти много късмет.

# 22
  • Мнения: 130
Добре дошла Тея! Hug
Ти си страхотна жена,не го забравяй!Изглеждаш супер!
Желая ти хубаво и спокойно лято и много здраве и късмет на цялото ти семейство! Simple SmileЕй, и страхотни снимки,при следващата разходка наминете към нас,тук също има страхотни църкви,няма да съжаляваш! Wink

# 23
  • Мнения: 3 271
Добре дошла! Снимките са чудесни, посетили сте много красиви места. Радвам се, че слънцето отново изгрява над вас и нека занапред винаги да е така!

# 24
  • Мнения: 4 212
Много си ви оби4кам, да знаете, много ми помагате . И обещавам на следващата обиколка, надявам се, да изпия по една бира с поне няколко от Вас и дано да имам с какво да се похваля.

Калина,
ще предам поздрави на Лора и Таня от теб и съпругът ти.

# 25
  • Мнения: 1 072
Добре доШла, Тея, пак сред нас Hug Heart Eyes

Пожелавам ти само хубави моменти, да си здрава и спокойна, ти и семейството и ...много спортни постижения Grinning

# 26
  • MUC
  • Мнения: 571
Добре дошла отново, мила Тея welcome
Много се зарадвах да те видя усмихната на прекрасните снимки. Heart Eyes
Всичко добро и много щастие ви желая.

# 27
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Тея аз между другото доста се 4удих как си и къде си и бях решила за себе си 4е сте си отишли в Б-я .   А Ванина при баба ли я пратихте ?
 добре е 4е си се отърсила  ..вярно е 4е не се забравя ,но трябва да продължи6 напред  Peace
Какъв фотоапарат имаш?Кажи марката че сме в процес на купуване на нов, нашата 5 годишна Минолта вече не иска да снима.

извинява Тея 4е ще отговоря и аз  Wink ама много искам да си похваля новия фотоапарат - на 1 седмица е . супер съм доволна от него . отношение  -цена , възможности , изпълнение,ка4ество   са много добри . купихме го с още 512 МБ ,защото снима и видео със звук , е не е като камера , но е доста добре (вади резолюция 640 х480 - излиза към 30 мин запис). има си кабел към телето .аз направо го свързвам с видеото и записвам . може да си прави6 слаид 6оу , може клип4етата да ги хвърля6 на видеокасети . фотоапарата е Кодак 7430 (има вградена 16 МБ - около 50 снимки супер ка4ество )- излезе ни заедно с паметта   200 евро . разбира се има доста по прифесионални модели и . тънки , и с хиляди функции пове4е ..но на мен като любител не ми трябва пове4е ..затова съм и доволна от този (самия фотоапарата струва някъде 145-170 евро)

# 28
  • Мнения: 353
Здравей мила Тея, добре си се завърнала. Изглеждаш наистина добре след всички отрицателни емоции. Желая ти от сега нататък само усмивки и весели преживявания.
Поздрави!

# 29
  • Мнения: 2 825
Здравей миличка, толкова много се зарадвах като се обади в сыседния форум, а сега и като те видях на снимките... Радвам се 4е те виждам усмихната и обновена,....а за килограмите... не са чак толкова много, ще ги оправиш Simple Smile Simple Smile Simple Smile
 Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт