Често прилошаване

  • 12 870
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 466
Излязоха резултатите от кръвния профил - всичко е в нормата. НЕ е диабет.
Оплакванията значително намаляха2 пъти за 3 дни ( от три пъти дневно. Може би вече действа хомопатичното лекарство. Но все пак ще отидем и на невролог в четвъртък, защото главата все още я боли.
Много съм щастливааааа.
Благодаря ви за подкрепата. Ще пиша след невролога

# 16
  • Мнения: 5 682
Излязоха резултатите от кръвния профил - всичко е в нормата. НЕ е диабет.
Оплакванията значително намаляха2 пъти за 3 дни ( от три пъти дневно.
Ето, макар и само за това са си стрували изследванията. Непременно пиши след невролога...

# 17
  • Мнения: 779
браво!Дано и при невролога всичко е ОК . PeaceЩе стискаме палци!

# 18
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Давам идея, че прилошаването може да идва от неправилното хранене. Например при консумация на шоколад, на мен лично ми се случвало треперене, безсилие, подобни симптоми.

# 19
  • Мнения: 1 466
Не можахме да отидем на невролог в четвъртък, защото ни хвана някакво вирусче и бяхме зле. Утре, ако всичко е ОК ще отидем. Благодаря Ви за подкрепата

# 20
  • Мнения: 1 466
Е, минахме и през детски невролог - д-р Литвиненко, направихме ЕЕГ и скенер - нищо особено. Детето е добре. По препоръка на доктора трябва да неглежирам проблема, да не се притеснявам и да водя календар на оплакванията. Всичко е на база емоции.
С хомеопатията продължаваме от понеделник, още една серия от 7 дни, защото след една седмица затише, вчера пак се оплака от главоболие, болка в корема и краката. Изтръпнах цялата, защото невролога сподели, че при главоболие, гадене и изтръпване на крака, задължително иска скенер. Да, но ние направихме скенер и нямаше нищо обезпокоително. Стискам палци да е само емоция.
НО оставаме без диагноза и установена причина. Това е обезпокоителното и друго, от тази сутрин, събуди се много променена, не искаше да става, рева, не й се ходеше на детска - нещо, което за нея е нетипично. Винаги се е будила бодра и тръгвала с желание на детска. Ще наблюдавам и ще водя календар. Това е положението, макар, че не ме удовлетворява

# 21
  • Мнения: 4 451
Kaси, според мен трябва да се успокоиш. След като сте минали всички необходими изследвания и всичко е в норма, най-вероятно проблемът е емоционален.

# 22
  • Мнения: 779
Kaси, според мен трябва да се успокоиш. След като сте минали всички необходими изследвания и всичко е в норма, най-вероятно проблемът е емоционален.

споделям мнението. Peace
Ще следиш ситуацията и така..Все пак важното е ,че изследванията са ОК ,което е една прекрасна новина всъщност,нали ? Hug
..детенце на мой роднина например (ако с това мога да те успокоя де), правеше такива афективно -респираторни припадъци ,че няма на къде.Техните се бяха побъркали направо докато в един прекрасен ден ,просто го израстна ...
чудесно е ,че Литвиненко не е открил проблем.Доколкото знам е много добър невролог. Peace

# 23
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ОЧИТЕ
прилошаване и главоболие - бих прегледала очите на детето, но при много добър очен
аз имам главоболи от проблеми с очите - когато е зле след преумора на очите - стигам до прилошаване

# 24
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Аз сьЩто сложих очила след главоболие.
Сестра ми е на 16г и тя с често главоболие и прилоШаванв,сложи и тя очила,но главоболието при нея продьлжава,а и тя като твоята дьЩтеря се храни малко и лоШто,яде точно 5 неЩта. И на нея и правиха какви ло не изледвания и всичко показва ,че е добре.
Незнам какво да те посьветвам,дано откиете причината и да се оправите. Hug

# 25
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Хомеопатията  дава странни реакции. Идвало ли ти е на ум, че може да е от нея? Аз заради това я спрях, понякога реакциите никак не ми харесваха newsm78

# 26
  • Мнения: 779
ОЧИТЕ
прилошаване и главоболие - бих прегледала очите на детето, но при много добър очен
аз имам главоболи от проблеми с очите - когато е зле след преумора на очите - стигам до прилошаване

Виж ,това,което казва Катнадиин е важно наистина!Не се бях сетила. Rolling EyesИ моето дете голямото е с очила,но понеже не е имала такива симптоми и хич не ми мина през акъла...Верно,прегледайте очите. Peaceдобър съвет е това.

# 27
  • Мнения: 1 466
Прегледали сме и очите. Тя носи корекция (с очила е) и лекарката беше категорична, че не е от това. Още повече невролога каза, че сутрешното главоболие е малко вероятно да се провокира от очни проблеми. В края на деня - да, но не и сутрин.
А какво имаш предвид като казваш, че хомеопатията дава странни реакции? Аз за сега съм доволна, но знае ли човек?

# 28
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ако си права че яде много малко неща - като разнообразие - може да е това
давай цинк магнезий и калций - аз правя диета и ядях пиле, краставици, домати и получих постоянно главоболие и много др проблеми вкл с паметта
не е шега липсата на минерали и витамини в организма - опитай да й даваш горните минерали и вкл и витамини и виж дали ще има подобрение - но не веднага

# 29
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Хомеопатът би трябвало да ви е обяснил (класически хомеопат). Някаква неспецифична реакция означава, че лекарството действа. Според това, каква е реакцията се съди и дали действа правилно и дали не трябва да се добави друго лекарство. Изобщо принципа е при всяко изменение в състоянието да се консултираш с хомеопата.

Общи условия

Активация на акаунт