Къде в София има 3D ехограф?

  • 12 883
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 51
Diana,
преди година знам, че е можело, но сега не е така. Освен ако госпожата не е в специално настроение. Според мен няма нужда някой да разчита на късмета си в такива случаи. Присъствах на един такъв момент. Бременна с таткото се запътиха към кабинета й, а Мазнейкова само посочи със строг поглед табелата, на която пишеше нещо от сорта "само за жени".
Нямам желание да оспамвам темата или да плюя по някой (макар да е очевидно, че недолюбвам тази жена), искам само да спестя излишни нерви на хората.
А относно доц. Томова - приема на 4! места, на три от които има 3D. Ako по телефона при записване на часа се настоява за 3D, прегледа ще си бъде на такъв ехограф.

# 16
  • Мнения: 4
Аз да вмъкна нещо от собствен опит.
При Мазнейкова татковците НЕ се допускат. Ако и той иска да гледа изберете си друг доктор и друга клиника.
Аз препоръчвам д-р Марков или доц. Томова.
Нашият татко влезна при Мазнейкова без проблем, но аз също препоръчвам Д-р. Марков за 3Д, а за ФМ д-р Марков или доц. Томова.
Доц. Томова няма 3Д, поне в клиниката в която ме гледа. Знам, че тя приема на 2 места.

И аз бих ти препоръчала д-р Марков. Ходих 2 пъти при него, защото бях в група с голяма вероятност за синдрома на Даун. Той каза, че не вижда проблем и Слава Богу наистина бебчо се роди жив и здрав  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 3 993
Аз да вмъкна нещо от собствен опит.
При Мазнейкова татковците НЕ се допускат. Ако и той иска да гледа изберете си друг доктор и друга клиника.
И аз пак се включвам, за да кажа, че горното НЕ Е ВЯРНО!!! Аз нямам специално отношение към Мазнейкова, не я познавам, освен двата ми ехографски прегледа при нея, не съм имала друго "вземане-даване" нито с нея, нито с клиниката й. ТАТКОВЦИТЕ СЕ ДОПУСКАТ на прегледа. Всички чакащи в чакалнята на Мазнейкова бяха двойки родители и двата пъти, когато ходихме, а то беше в разстояние на 3 месеца тази година. Ходихме през януари и после през април. Аз такава табела с надпис "само за жени" там не съм виждала! Всички, които имаха ред преди нас, влязоха по двама, включително таткото. Никой не беше върнат, на никого изобщо не му е правила на въпрос!  Hug  Защо не се обадите по телефона да уточните това предварително?!  Peace

# 18
  • Мнения: 2 592
Апаратът в МЦ Фемина е много добър, препоръчвам го. А и лекарите там са много внимателни. Ходих там на ранна ФМ, както и на още 3 по-късно, защото много обичам да гледам бебка, чудесно се вижда  Embarassed

# 19
  • Мнения: 432
Записах си час за петък за МЦ Фемина при д-р Цолова (не съм посочвала конкретно лекар). Помолих за ранен скрининг и за 3D, но дамата ми отговори, че на момента, ако лекарката прецени, ще ме види и на 3D. Било много рано и нищо нямало да се види...т.н. За таткото също на момента щяла да отговори докторката. Дано да може да влезе с мен, щото това ми беше първоначалната идея.

# 20
 #Crazy здравейте, аз съм на 3D ПРИ ДОЦ.ТОМОВА НА БОРИС III №54. МОЖЕ ЛИ НЯКОИ ДА МИ КАЖЕ КЪДЕ ТОЧНО СЕ НАМИРА. БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

# 21
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
#Crazy здравейте, аз съм на 3D ПРИ ДОЦ.ТОМОВА НА БОРИС III №54. МОЖЕ ЛИ НЯКОИ ДА МИ КАЖЕ КЪДЕ ТОЧНО СЕ НАМИРА. БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО
Това е сградата на ГУСВ, беше и данъчна служба Красно Село- една голяма, тъмно червена, но там до скоро нямаше 3Д

# 22
Здравейте!Чета чета и нищичко не разбирам моля помогнете. Интересува ме в 17г.с. сам мога ли да ходя на 3д ,каде в софия, колко струва, как се зарисва и всякаква инфо за това Благодаря предварително  Embarassed Simple Smile

# 23
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Между 18-22 г.с се прави фетална морфология и е хубаво на нея да отидеш.Лекарят задължително ще ти пусне 3 и 4 D режима да гледаш.Аз ходих при доктор Марков и останах много доволна.Прегледа струва 80лв. и ако искаш запис на диск струва 20лв.
не е лошо да използваш бутона проверка правопис

# 24
  • София
  • Мнения: 137
Здравей, сигурно пиша доста късно, но и аз ходих при доктор Марков. Пуска придружители без проблеми - къзвам придружители, защото съм била свидетел да влизат не само бащите, а и други роднини. Прегледа струва 80- лв., единствено по-важно е, че графика му е пълен месеци напред - ако се обадиш сега ще те запишат след 2-3 месеца. Ето сайта www.mc-markovs.com

# 25
  • Мнения: 793
Мен от Пловдив ме изпратиха в София и ми казаха че "най-добрите" били д-р Димитрова и д-р Димитров и Мазнейкова разбира се (но от нея не съм доволна,много ме претупа). А за останалите двама слушам добри отзиви и други познати от Пловдив ходиха във Фемина при тях и са много доволни и от вниманието най вече.

# 26
  • Мнения: 191
Благодаря ви!А може ли да ми кажете има ли нещо болезнено някой от изследванията защото сам голяма бъзла?  Embarassed  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 793
Моето изследване включваше: 4D ехография-Ехографски скрининг за аномалии на плода, генетична
консултация; Доплерово изследване на кръвотока на плода и плацентата. Всичко това се гледа през корема както на обикновен ехограф. Мен специално не ме боли като ми "пипат" корема. Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 12 554
Благодаря ви!А може ли да ми кажете има ли нещо болезнено някой от изследванията защото сам голяма бъзла?  Embarassed  Simple Smile

Прегледът на 3Д е обикновен преглед с ехограф. Не боли.

# 29
  • Мнения: 191
Мами Благодаря ви даите някакав тел да си запазя чес и при кой доктор да отида  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт