Тефлонов тиган

  • 6 969
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 993
Abs, точно такъв е и моят и от съвсем същото място го купихме! Grinning
Само че бях виждала само немския сайт.

# 16
  • Мнения: 147
ами аз в този сайт никакви цени не видях, много по-скъпи ли са от тефлоновите ?

# 17
  • Мнения: 6 993
Моето е вид тавичка, беше 140 и нещо  Crazy с Капака общо 160 и нещо.
Не знам колко са тефлоновите, моят, дето вече за нищо не става, ми беше подарък.

# 18
  • Мнения: 2 169

И аз ги ползвам. Много съм доволна и за нищо не бих ги сменила! И Тефал имам, но място за сравнение нямат Peace

# 19
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Аз имам Тефал и Леонардо, нищо им няма, а си ги ползвам  Thinking Но мисля да минавам изцяло на чугун и титан, само да се опарича  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 4 380
Моето е вид тавичка, беше 140 и нещо  Crazy с Капака общо 160 и нещо.
Не знам колко са тефлоновите, моят, дето вече за нищо не става, ми беше подарък.

 Shocked Да не бъркаш с някоя чугунена тенжера? Всъщност и най-скъпите марки чугун не струват чак толкова.

Титана е по-скъп от тефлона, но малко по-скъп. Моите тигани са в пределите на 40-50 някъде.

# 21
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Аз ползвам тефлоновите на Тефал-доволна съм.....ще погледна "на живо" тези за които пише АБС  Peace

# 22
  • Мнения: 6 993
Моето е вид тавичка, беше 140 и нещо  Crazy с Капака общо 160 и нещо.
Не знам колко са тефлоновите, моят, дето вече за нищо не става, ми беше подарък.

 Shocked Да не бъркаш с някоя чугунена тенжера? Всъщност и най-скъпите марки чугун не струват чак толкова.

Титана е по-скъп от тефлона, но малко по-скъп. Моите тигани са в пределите на 40-50 някъде.
40 -50 какво - аз меря в лева  Laughing
Не знам от какво е направена, но фирмата и марката е същата като от сайта на Abs. Тя продавачката обясни как и от какво са направени, но не помня вече. newsm78

# 23
  • Мнения: 3 146
160 лв за тиган  #Crazy

# 24
  • Мнения: 2 169
Мда, аз също имам спомен, че платих толкова.  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 8 999
Отдавна се отказах от тефлоновите тигани. Сега си купувам едни с незалепващо покритие, за жалост все им забравям марката, но ги продават почти във всеки магазин за домашни потреби. Цената за средно голям /около 25 см. диаметър/ е около 20 лева. Не се драска, не залепва нищо /независимо дали го ползвам с мазнина или без/, а и хич не ми е жал да давам всяка година по 20 лева за нов. Просто трябва да гледаш да е тежък и дебелината на стената му да е около 4-5 мм.

# 26
  • Мнения: 6 993
Тавичка, моля, тавичка. При това със стъклен нечупещ се капак  Mr. Green
Все пак бях получила 3месечен бонус...иначе не мога да си позволя толкоз пари  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 4 187
Тавичка, моля, тавичка. При това със стъклен нечупещ се капак  Mr. Green
Все пак бях получила 3месечен бонус...иначе не мога да си позволя толкоз пари  Rolling Eyes

Моите от същия тип са 200лв, едното е грил тиган, другото е микс -тенджеротавотиган  Mr. Green.

ТИГАНА
ДРУГОТО

Заслужават си парите!

Ео, моите капаци са чупливи  Crazy, допълнително съм купувала 2 !

Сега видях, че на сертификатите пише 10г. гаранция  Peace!

Последна редакция: ср, 22 окт 2008, 13:38 от star

# 28
  • Мнения: 3 146
Заслужават си парите!


Да, със сигурност са страхотни, изглеждат супер! И на мен ми се искат, но... Confused

# 29
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
ПП: Имам и един Икейски, но него още не съм го ползвала.
Е аз имах 3 икейски - скара, тигани  и Уок...изпопада им покритието за отрицателно верме и повече от там не си купих  Peace

Общи условия

Активация на акаунт