Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 384
А проблемът със стомаха е по скоро заради лекарствата.Получава се някакъв порочен кръг.

нормално е,толкова много антибиотици си изпила Tired

# 31
  • Мнения: 37
А проблемът със стомаха е по скоро заради лекарствата.Получава се някакъв порочен кръг.

нормално е,толкова много антибиотици си изпила Tired

И си мисля как ние,които не сме с медицинско образование (извинявам се ако някой тук е с такова,но повечето не сме)се сещаме,че причината трябва да се търси по задълбочено,че трябва да кажем да се посети и имунолог както е в моя случай,да се направят и още други изследвания,а самите лекари - които ни виждат в какво състояние сме - си предписват и предписват антибиотици и въобще не поглеждат назад в историята на заболяването,че са предписавали още десетки пъти антибиотици и проблема не се е оправил.
При който и лекар да отида му разказвам цялата история на моите проблеми - и какво - айде да пуснем сега микробиология - а ето бактерия - ето антибиограмата - пий този антибиотик и ела следващия месец пак!

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 384
така е,имам чувството,че гледат да замаскират проблема с една микробиология+антибиотик! а пък,че продължава доста време Twisted Evil

# 33
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
Днес като бях във ВМИ-то гледам студентите по медицина.Ама всичките издокарани направени наконтени масовите коли на студентите са мерцедеси и бмв-ета.Направи си сметката как са влезли да учат медицина, как ще я завършат и как ще ни лекуват.За съжаление голямия процент са точно такива връзкари, а децата които имат хъс да учат биват изместени от тях.Значи направете сметка какви хора ще лекуват нас и нашите деца.Като незнаят други методи на лечение праскат антибиотиците и това е.Кихнеш два пъти и айде антибиотик.И аз не мога да разбера какво е това безхаберие от тяхна страна ми като не могат да ти помогнат да си признаят и да те пратят при някой по-компетентен.Но не неможе да си признаят такова нещо и затова продължават да тъпчат с антибиотици.Толкова съм им ядосана на всичките доктори, че нямам думи  smile3515

Общи условия

Активация на акаунт