трайност на инстантна каша

  • 3 357
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 490
на кутията би трябвало да пише.
тази, която аз давам пише 1 час, но тя е безмлечна, може би защото МК трябва да се изяжда до час от приготвянето му

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
До един час

# 17
  • Мнения: 1 596
Става и готова каша в бурканче от магазин. Аз така правех и много я харесваше бебка.

Много ми е интересно,как темата е приключена отдавна,но.....

Аз писах,че нямам в наличност готова каша в бурканче Wink

# 18
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Аз си нося кутията с каша, стоплена вода в шише на Авент и лъжица. Сипвам и разбивам кашата в шишето и го храня. Шишетата на Авент са достатъчно широки, но ако нямаш такива може да си носиш водата в буркан с широк отвор.
и аз така си я нося Wink или пък я правиш по-рядка и я даваш с биба

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Аз давам каша навън. Стоплям водата и я слагам в термобокс. Взимам пакета с кашата и едно чисто бурканче от пюре  Peace . Аламинута е готов  Laughing

# 20
  • Мнения: 27 524
Много ми е интересно,как темата е приключена отдавна,но.....
Аз писах,че нямам в наличност готова каша в бурканче Wink

Ами, купи си  Peace  Rolling Eyes
Пускаш и приключваш теми за щяло и нещяло  Tired

# 21
  • Мнения: 1 596
Много си нахална Блонди и досадна Simple Smile
Що не си намериш някаква работа,ами си на всяка манджа меродия? newsm78
Сигурна съм,че и други майки мислят като мен Flutter

# 22
  • Мнения: 3 993

Ами, купи си  Peace  Rolling Eyes
Пускаш и приключваш теми за щяло и нещяло  Tired

Блонди, мисля че, това е ненужно грубо и заядливо! В крайна сметка авторката може да пуска теми за каквото си иска, както и всяка една(един) от нас, включително и ти самата!
Между другото аз се зарадвах на тази тема, защото мислех да питам същото, понеже от утре започвам да давам каша следобяд по време когато всеки ден сме навън, та се чудех как да го изиграя технологично Simple Smile Благодаря на всички, които са писали в тази тема!  Peace

# 23
  • Мнения: 4 784
Приготвена каша е добре до един час да се консумира.
След като искаш навън да се храните, вземаш вода в термос, ако искаш да се запази топла, дозата каша и лъжичка. Аз използвах контейнерчетата на авент за разходка и приготвяне на храна.

# 24
  • Мнения: 27 524
Little wingels, принципно си права, ама...   Simple Smile Както и да е  Peace

Последна редакция: пт, 24 окт 2008, 06:10 от Блонди

# 25
  • Мнения: 3 993
Блонди, нищо лично! Мир и любов!  Simple Smile Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 3 754
Страшни сте! smile3521Помислих си,че темата е за трайността на кашите след като се отворят и да споделя,че преди 8 години на дъщеря ми и бях купила 5-6 каши за разнообразие и така един ден и приготвям кашичката и бъркам-бъркам и червейче,а то си пишело на кутията да се използва до 3 седмици след отварянето.Та от тогава чета какво пише.

# 27
  • Мнения: 3 993
Страшни сте! smile3521Помислих си,че темата е за трайността на кашите след като се отворят и да споделя,че преди 8 години на дъщеря ми и бях купила 5-6 каши за разнообразие и така един ден и приготвям кашичката и бъркам-бъркам и червейче,а то си пишело на кутията да се използва до 3 седмици след отварянето.Та от тогава чета какво пише.
А това много ми хареса!  Joy Joy Joy

# 28
  • Мнения: 27 524

 Hug

един ден и приготвям кашичката и бъркам-бъркам и червейче...

 Sick Joy

# 29
  • Мнения: 1 596
Няма страшно,тя Блонди си ме е харесала Laughing
Ма то и аз започвам да я харесвам Mr. Green
Коя ли зодия е???? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт