Зацапване?

  • 2 390
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 070
Аз имах зацапване 1 месец-заради киста, а на др. месец-заради бременност вече Grinning Grinning
Тук девойките понякога забравят ,че и те са били " нови" и незнаещи

# 16
  • Мнения: 2 926
Не,не разбрах.
Прадполагам,че е от кистата, която имам.
gundie първо да кажа, че никой нищо не забравя, просто е тъпо да четеш всеки ден едни и същи теми и то такива по които сме писали многократно и второ да те попитам - правилно ли разбрах - С киста ли си забременяла?

# 17
  • Мнения: 4 070
Карамел` , Знам, че е тъпо да се пише и чете едно и също нещо, ама момичето е притеснено вероятно, а е получила доста нападки- просто не е нужно чак толкова грубо.
Не съм забременяла с киста (съжалявам ако така е прозвучало), но просто с едни и същи симптоми 2 месеца по ред (въпросното зацапване) първо беше киста, пих дуфастон, на следващия месец пак зацапване (е в малко по-ранен етап, но аз мислех, че пак е киста)-беше вече бременност  за наше щастие.

# 18
  • Мнения: 29
Никой не е открил топлата вода, въпросите и проблемите сигурно се повтарят хиляди пъти във форум, като този. Няма нужда с лошо да се гледа на повторенията, ако модераторите решат нека трият, но всеки има право да си мисли, че неговия проблем е уникален и да пуска своя тема. Ако няма какво да се каже по нея по-добре да се подмине от колкото нахока  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 3 675
Съгласна съм с Тихери, който не иска да пише в темата, да не пише.Не е хубаво да се хокат младоците в този подфорум, и аз бях такава неориентирана, когато се появих в него, и мен са ме засипвали с критики.За да се повтарят темите предлагам, ако някой спешно се нуждае от отговор нека пише в седмичната тема, отколкото на пуска отделна такава.Така повече потребителки ще прочетат въпроса му и респективно ще му отговорят.Права ли съм?

# 20
  • велико търново
  • Мнения: 139
Аз пък мисля, че е супер гадно да отговаряш по този начин, на човек, който е попитал нещо. Не може всички да са "експерти" и не всеки има време по цял ден да  се рови във форумите, макар че самата аз обикновено първо проверявам дали има нещо писано по въпроса, който ме интересува. В крайна сметка, който се дразни от въпросите не е длъжен да отговаря и да оставя заядливи коментари. А и колкото и да е чел човек винаги има нужда от малко окуражаване и подрепа. Това мисля аз.

# 21
  • Мнения: 9 094
Айде сега напълнете темата със жалване, кое било супер гадно и как не ги е срам онези да отговарят така...
Ами, искате ли никой, ама наистина никой да не пише в такива теми?
Освен закованите теми, Библиотеката...не знам какво още трябва да подсказва на потребителите да четат, преди да пускат тема!

# 22
  • велико търново
  • Мнения: 139
Абе дрън-дрън та пляс:) Това не ми се вярва да стане ама да не задълбаваме повече.

# 23
  • Мнения: 9 094
Като е дрън та пляс, защо не отделиш време от своето и не потърсиш с търсачка теми, където се говори за зацапване?
Нали ползваш търсачка - за което браво - свършИ работата на момичето, щото тя не може да ползва търсачка, но пък може да пусне тема и да чака някой наготово да й го каже...

Пак казвам - уважавайте труда на модераторите, а и на списващите тук - никой няма свободно време, но пък е отделил малко, за да събере информация на едно място, админите на сайта пък са се погрижили да има страхотна търсачка - ползвайте ги, те затова са направени.

# 24
  • велико търново
  • Мнения: 139
Eeee, много се докачи значи!

# 25
  • Мнения: 9 094
Не, не съм, съжалявам ако така изглежда Hug
Просто не се случва за първи път и наистина трябва да има някаква съвест от страна на новите потребители.
Честно казано, много повече отговори биха получили ако първо ползват търсачката - защото излизат теми, кито надълго и широко са били коментирани. А като се пусне поредната такава тема и много хора хич дори не я отварят...което значи и по-малко отговори на въпроса.
Та би било добре за всички да се спазват правилата.
Но нали затова са правила - за да се нарушават Laughing

# 26
  • велико търново
  • Мнения: 139
Добре съгласих се донякъде, мир! Peace

# 27
  • Мнения: 72
Ще ползвам и аз темата да ви задам въпрос. Получавам зацапване последните два цикъла - много леки кръвнисти петна, в продължение на около 3-4 дни, след което спират. Цикъла ми идва нормално. Не очаквам сега да ми хвърлите един боб, да ми кажете какво е. Снощи бях при личния лекар, за да ми даде направление за гинеколог /не съм в България/. Първо ми направи тест, от тези на лентичките, за да отхвърли евентуална бременност, а до цикъл имам 1 седмица. След това получих направлението. Та, проблема е, че въпросният час е след 2 месеца. ooooh! Всъщност, питането ми е, дали да изчакам и да отида както ми е казано, или да ползвам услугите на частна клиника. Прочетох информацията, която ми извади търсачката - кисти, прогестерон, ранички и т.н. но не знам какви биха били последствията от това отлагане във времето. Благодаря на всички отговорили.

# 28
  • Мнения: 9 094
А в кой период от цикъла получаваш зацапването?

# 29
  • Мнения: 332
Моят съвет е да не чакаш Naughty

Общи условия

Активация на акаунт