Злато

  • 23 496
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 300
Нося много малко и семпли бижута, почти не ги сменям. Всъщност сменям само обеците, имам няколко чифта, но са изчистени, семпли и биха подхождали на всичко. Освен тях ежедневно нося само халката.
Чат пат слагам гривна, също съвсем гладка и изчистена и това е май. Други бижута просто не обичам, нямам навик, а и не ми отиват на стила на обличане.

# 16
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 783
Не сменям бижутата, само добавям нови. Всяко от тях ми носи определена емоция. Постоянно нося годежния си пръстен и халката, другото е допълнение в зависимост от ситуацията, настроението ми. (годежния ми пръстен и халката са така направени, че а могат да се комбинират и с злато, и със сребро). Част от бижутата които нося са си семейна ценност(предавана от поколение на поколение) и трябва да съм луда ако ги сменя.

# 17
  • Мнения: 17 407
Мюриело, възможно ли е  да споделиш координатите на този златарин. Мерси!

# 18
  • Мнения: 142
Въпреки че до скоро не харесвах златото, сега си нося отвреме-навреме. Но при мен това е лошото Crazy ,че много бързо ми омръзват бижутата. Мога много бързо да си харесам определен модел, но също така бързо ми минава еуфорията. За златото процедирам така-заменям с доплащане. Мисля си обаче и за варианта златар, на които да му дам дадено бижу ,а той да изработи ново. Не съм се интересувала дали този избор е по-изгоден, но ще трябва да се търсят алтернативи, защото от замяната определено сме в загуба.

# 19
  • Мнения: 2 035
Преди да родя си бях подменила всичкото злато  с нови модели - доплащах само за изработката. Но след като родих спрях да нося злато вече не ми харесва толкова както преди...сега новите модели стоят прибрани, а аз си нося среброто  Crazy

# 20
  • Мнения: 1 629
Дренкс, от Валентина тръгваш не към гарата, а по левия ръкав, където са Хъш пъпис и ComeAsYouAre. От лявата страна има барачки, златрят е точно преди закусвалнята.
пп 13 лв е миналогодишна оферта, сподели, ако ходиш, колко е инфлацията.

# 21
  • София, център
  • Мнения: 3 455
След дълго купуване, заменяне и поръчване най-накрая се сдобих с оптималния вариант за себе си и от поне 5 години не се заглеждам по витрините, защото едва ли бих видяла нещо, което ще ми допадне повече от това, което имам.

Е да обаче сега пък спрях да нося. Няма угодия!

# 22
  • Мнения: 17 407
Благодаря, Мю! Знам го, ще посетя, но в близкия месец имам други дертове. Ще пиша.

# 23
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Когато преценя, че на нещо му е минало времето го прибирам, не го нося повече, то и бижутата си носят тенденцията. По принцип халката ми е от три различни на цвят злата и акцент поставят обеците.Не заменям злато. Даже няма желание да си стесня годежния пръстен, който ми е голям, защото едва ли някога ще го нося активно - просто не виждам на какво би ми подхождал.

# 24
  • Мнения: 121
Много обичам да нося златни бижута. Но само за един кратък миг изгубих всичко . Бившата ми свекърва ги открадна и ми се обади да каже къде ги е продала .

# 25
  • Мнения: 1 557
Малееее  Shocked ужаст ! Много тъжно  Sad Съжалявам....Е, как тъй ти ги открадна ?  newsm78  Embarassed

# 26
  • Мнения: 1 322
Когато нещо ми омръзне го прибирам. Не заменям, защото няма сметка.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Много обичам да нося златни бижута. Но само за един кратък миг изгубих всичко . Бившата ми свекърва ги открадна и ми се обади да каже къде ги е продала .

Честно да ти кажа това е неин проблем, не твой. Нали знаеш за проклятията и златото. Не съжалявай, по-скоро тя ще бере ядове.

# 28
  • Мнения: 802
Много обичам злато Heart Eyesособено обеци Heart Eyes,но като цяло харесвам бяло и жълто в едно,преплетено и т.н.може и розово Grinning.Харесва ми да е нежно не натрупано в стил"да има".

# 29
  • Мнения: 1 322
А какви са проклятията на златото?

Общи условия

Активация на акаунт