Гоблени-32

  • 33 930
  • 460
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 902
Здравейте момичета.За първи път се разписвам във вашата темичка.Много обичам да шия гоблени,но напоследък нещо не ми остава време.
Може ли някой да ми пообясни малко как се работи с програмата PCStitch.Изтеглих я инсталирах я нещо не ми е много ясно как става номера да си направя гоблен по картинка или снимка.Предварително благодаря!

# 16
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Здравейте момичета.За първи път се разписвам във вашата темичка.Много обичам да шия гоблени,но напоследък нещо не ми остава време.
Може ли някой да ми пообясни малко как се работи с програмата PCStitch.Изтеглих я инсталирах я нещо не ми е много ясно как става номера да си направя гоблен по картинка или снимка.Предварително благодаря!
Здравей и добре дошла при нас.. Hug
Я виж това дали ще ти помогне: http://www.paraskeva.ru/pcstitch3.htm ,само ,че е на руски..

Работите усърдно,ей..спирка нямате,браво на всички.. smile3501
Да довърша едно малко и аз ще снимам да покажа,нещичко. Wink

# 17
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062

Хипи, душко, нЕма лошо, ние си знаем, че толкоз можеш  Hug и за да си полезна, а и за да отговориш на изискванията в първия пост, може ли да пуснеш пак схемичката за малкото бебенце? бебенцето спинка по коремче, пускала си го в предишна тема като идея за картичка (много отдавна и линка ти не работи)
не спи,  Blush ритка, ей това:


пими - добре дошла   bouquet правенето на гоблени със и без програма не  е  Confused лесно, който  и каквото и да ти каже  Hug най-добре ще е някой, който му разбира да ти направи схемата, но май и тогава резултата  няма да е гарантиран Hug

Последна редакция: ср, 22 окт 2008, 14:40 от Goody

# 18
  • Мнения: 200
Чета ви с голям интерес и ме зарибихте страшно с тези гоблени. Завършвам едно сладко бебче, вече съм на контурен бод и обмислям план за следващ. Много искам нещо коледно да започна.Ровейки се намерих това:
http://www.axioma.3clab.com/orchidea_jpg/koleda_08/6117-6117.jpg
Някой може ли да ми каже как се правят и евентуално схемичка на тези неща.
Благодаря  и  Hug Hug Hug

# 19
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Да ни е честита новата тема.

Кетревче, благодарско за темичката и не ги крий твоите произведения а ги мятай насам.

Здравчеее, напредваш бе кака, ще го доживея аз този гоблен, май  Hug

Дж, балеринката е много кифленска такава, много ми допадпна.

Алекс, ти обаче полека, полека и си напреднала доста по букета, с теб сме, давай да ги натопиш у вазата тия китки убави  Wink

Мими, аз да си призная не ти разбрах питането или поне не съм се сблъсквала с такова чудо и не зная какво имаш предвид.

Прасчо, разкошна е тази килната къщичка и аз съм им мераклийка, но някой дей и това може да стане.

Гешче, нема те, нема те и вземеш, че излезнеш с някоя хубост, браво!

Гудева, джуджовците са много празнични, искам да е Коледа вече и след това направо на лятото да отиваме.

Сигурно пропускам някой, но просто времето ме притиска, нали имам да бачкам и други забавления из къщи.

Иначе ей ги моите коледни котаци, много боцкане, много смяна има начи.  Tired



Как да не отбележа, че на Китето дечицата са невероятни, просто много добре ви се получава правето им, мастори сте ,признах ви!Страхотни чаровни деца, пу пу. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 2 924

Хипи, душко, нЕма лошо, ни те си знаем, че толкоз можеш  Hug и за да си полезна, а и за да отговориш на изискванията в първия пост, може ли да пуснеш пак схемичката за малкото бебенце? бебенцето спинка по коремче, пускала си го в предишна тема като идея за картичка (много отдавна и линка ти не работи)
не спи,  Blush ритка, ей това:





някой днес е много палав Mr. Green
Ами Гуди,
дай ми конкретният линк към темата в която съм пускала тази схема,
за да ми помогнеш да се ориентирам как да ти помогна  Wink

# 21
  • Мнения: 470
Кетри  благодарим ти отново за новата темичка  Hug.
Момичета чета ви аз и се наслаждавам на красотите ви,но не пиша,защото още нямам с какво да се похваля.За моята балеринка на Димейшън сега ще почвам сатениния бод,направо се изтормозвам с тези бодове,всички са ми за първи път,и за парви път шия върху щампа  #Crazy.Но ще покажа като я ушия.Но от няколко дена не мога да я подхвана,че дребната тръгна на ясла за по 2 часа  ,и в къщи после сме като в зверилник,какво ги правят тези деца там незнам,но тия сестри направо ми иде  #2gunfire.

И друго да попитам когато е готова трябва ли да се изпере както другите или не  Embarassed?
А тези балеринки малки сладки на ХАЕД са невероятни,искрено ще се възхитя на този който го ушие.Видях и още един любим мой - Тайната вечеря  Hug.И какви сладки котета,какви прекрасни цветя,изобщо само красоти.Но ви се чудя вие кога спите  newsm78
За всички едно голямо БРАВО   bouquet
Приятно боцкане на всички.

# 22
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Ива - ето линк към джуджетата
Хипи - провери си постовете (търси след "почти Пикасо" и "Дългокърмещите майки"  Wink ) не е толкова важно, просто ти дадох възможност да се поправиш  Hug
прасчоооо -  и аз искам крива къщичкаааа  Crazy
спинки - не искам да чета такива съобщения  Sad и на малчо все нещо му има и все никой не знае какво точно. оправяйте се бързичко и да се видим в Софето  Party

# 23
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Ето нещо и от мен за базара,ще има и още.. Wink


а тези са за мойта елха,от миналата година ми бяха останали рамки..много е голяма снимката затова така

# 24
  • Мнения: 7 106
Прекрасни творения на всички   bouquet! Харесвам началото на тази тема, защото се кефя на всичко показано.

Ето и аз докъде я добутах моята зима :



# 25
  • Мнения: 470
Goody  Hug 
Кетри  много са хубави пупу
Зори много добре я буташ тази зима  Grinning

# 26
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Какво ти бутане, тя направо ни връхлита. Grinning
Зори, много бързо напредваш, браво.

Кетри, би ли качила схемичките на малките кръгли снежковци и на свещта, дето ми прилича на ябълка?

# 27
  • Мнения: 470
http://tetty71.mylivepage.com/image/890_%D0%B3%D0%BE%D0%B1%D0%BB … %D0%BD%D0%B0_HAED

Ей това намерих аз за ХАЕД,но нямах много време да го разгледам,че малката се събуди.Дано намерите нещо интересно. Hug

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 12
Хайде и аз да се разпиша в новата темичка  Hug не че мога да се сравнявам с вашите красоти  Blush - страхотни работи правите    bouquet
Ето аз докъде го докарах моето елфче (то още не съм стигнала до него, де  Embarassed ) - нещо не мога да го бързам, че малката е вече пети ден с  температура  Cry, май наистина ще стане за Коледа  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 3 622
Прасчо много ми харесва гоблена който си ушила с тези кривите къщички  Peace
От кога се каня да си комплектувам един, но кога ли ще ми остане време с този фар който съм се хванала да шия, а още съм до никъде  Thinking  http://www.lamur.snimka.bg/album.php?album_id=164734&pid=8436426

Общи условия

Активация на акаунт