Гоблени-32

  • 33 885
  • 460
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 803
гуди, накараме да се замисля  Embarassed и ето поправям се  Hug

момичета, коледа наближава. ето малко материал
http://picasaweb.google.com/jumperche/OcUpeJ#
http://picasaweb.google.com/jumperche/Koleda#
сега едно предложение, да си разменим подаръци за празниците. всички желаещи се записват, избират се двойките, които ще си разменят подаръци, като предварително се обяви на каква стойност да са подаръците, примерно 10 лева.

# 31
  • Мнения: 643
Какво да кажа   bouquet

Страхотни първа и втора страница !  Hug Очи пълни .
Мен така ме завъртя шайбата, че нямам време за нищо. На работа днес даже не можах да отворя да прочета какво става из форума.

# 32
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Кетри, би ли качила схемичките на малките кръгли снежковци и на свещта, дето ми прилича на ябълка?
Ето тук са снежковците.. ,ама свеща не знам къде съм я забутала,а и не помня от къде съм я взела.
Дано изкочи от някъде. Rolling Eyes

# 33
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 932
Много искам нещо коледно да започна.Ровейки се намерих това:
http://www.axioma.3clab.com/orchidea_jpg/koleda_08/6117-6117.jpg
Някой може ли да ми каже как се правят и евентуално схемичка на тези неща.
Благодаря  и  Hug Hug Hug

никой не ти е отговорил  Wink но то е защото сме се залисали в работа  Laughing
много такива малки моделчета е предложила Дъмпи, Кетри също е пуснала малка схемичка, аз ще се опитам да кача още довечера  Hug
избирай, ший, а после оформи като картичка и готово. тези, които си показала можеш да си купиш от Аксиома  Wink

 ooooh! а ти sunrise ли си, или сърничка с объркани буквички?  Blush

# 34
  • Мнения: 59
БРАВО МОМИЧЕТА!Много сте бързи аз едвам едвам шия Вълната, а започнах и още нещичко та си ги редувам.Кога ще покажа нещо готово незнам.Малкия човек не ме оставя на мира.Ще гледам вашите красотички. newsm74 сте!

# 35
  • Мнения: 45
Май повечето сте вече на коледна вълна.Аз пък съм на конска Joy
Тия първите странички винаги са много красиви.Поздравления на всички и най-вече на Кетри естествено- не забравя да пусне нова тема  bouquet
Дъмпи,аз цял ден си търся такива миниатюрки-ти да не четеш мисли #Shocked


Това от мен засега Hug

# 36
  • Мнения: 7 803
радвам се, ако ти свършат работа  Hug

# 37
  • Мнения: 470
сега едно предложение, да си разменим подаръци за празниците. всички желаещи се записват, избират се двойките, които ще си разменят подаръци, като предварително се обяви на каква стойност да са подаръците, примерно 10 лева.

Страхотна идея,аз съм за  Peace. Hug

# 38
  • Мнения: 643
Ние в нашето фемили имаме традиция на Коледа да сме на Пампорово, така че спретвам елхичка за почти Нова година. Много са хубави тези миниатюрки , но просто не сме си в къщи. Ходим на станцията на телевизията и там един артист се прави на дядо Коледа , децата са много щастливи. Мъжът ми там ми предложи и си е някак сантиментално за мен.Това си им е традиция.За подаръците няма проблем, както кажете... Hug Ще се запиша.Парите уточнете и как ще стане.

# 39
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880

сега едно предложение, да си разменим подаръци за празниците. всички желаещи се записват, избират се двойките, които ще си разменят подаръци, като предварително се обяви на каква стойност да са подаръците, примерно 10 лева.

Аз съм много ЗА!  Peace

# 40
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 932
сега на спокойствие проверих каво съм прпуснала и започвам да се допълвам още от първа страничка  Blush
здравче - що си прегънала гоблена уа  Wink виждам  му само долната половинка  Mr. Green
Гешче - туй коте е от моите  Wink бързи, лесни сръчни  Hug а за петела ти нищо не мога да кажа  Laughing като жив е (да не вземе да скокне в някоя тенджера?)
сисаче - тез билки лавандула ли са? много са нежни, ще чакам да видя как ще ги накъдриш  Blush и може и аз да им се пробвам  Blush видях, че си пуснала един пиян мишок  Laughing такава дребничка ли му е схемата или така излиза при мен?
Мими, иваничка Crazy любопитна съм бре  Mr. Green давайте ги тез снимки, че съм в тръпка  Heart Eyes
Александра - казах ли колко обичам китки  Heart Eyes Heart Eyes
Ех, хипи, хипи,   Confused така исках това златно бебе ....
Марулич - котките са страхотни  Crazy но не са за мен  Hug
ива - някои се перат, някои не, но точно този не го пери  Peace даже гладенето внимателно и без влажни кърпи и пара  Hug за да видиш всичко на ХАЕД май трябва да си контакт на ТДК  Confused
кетри, зори Crazy вас да не ви е хванала радиацията? сякаш имате по 8 ръце, като Шива  Hug
билкова - когато - тогава, но виждаш, че става добре  Hug
Таша - айде заедно да си подсмърчаме по кривите къщички  Confused но аз ще трябва да подсмърчам и по фара  Confused
веситооооо - тоз конЬ и аз шЪ гУ бодна, та ако ще да се разчуе  Crazy
ина - пак нова снимка на тоз убавец, ще ме вкараш в грях  Crazy
и накрая - черешката на тортата ДЖИ - изкусителке, как успя за 2 странички два пъти да ме вкараш в грях  Hug боднах се на страничката ти и още не мога да се изкарам от там, а твоята идея ме грабна, та ме отнесе като куцо пиле домат  Crazy. ЗА, ЗА, ЗА  Hug с двете ръце и по някой крак  Mr. Green
  bouquet хубаво е, че си се поправила, утешително е някак. изглежда, че всички ще научим правилата (все някога)  Heart Eyes Heart Eyes
е сега вече не трябва да има пропуснати и ще мога отново да седна на трибуквието и да шия, шия, шия   Whistling

инааааа - както казва мечо пух, колкото повече, толкова повече  Hug
а т'ва не е ли свещичката-ябълка на Кетрева  Thinking

Последна редакция: ср, 22 окт 2008, 20:55 от Goody

# 41
  • Мнения: 643
Гууденце -за тоз убавец даже снимка на децата не сколасвам да си сложа на аватар, свикнах му на картинката  hahaha

Предлагам коледни и новогодишни миниатюрки от форума, предоставен ни от Мимито и Светла- тя се загуби нещо-не че на Кетри и Джъмп са лоши , ама да има ....

http://handmade.idvz.ru/forum/forum_posts.asp?TID=539&PN=1

# 42
  • Мнения: 1 163
айде и аз в новата

# 43
  • Мнения: 7 803
да се броим тогава за подаръците
1. Ива_Николова
2. marulka_s
3. Goody
4. Дъмпер

# 44
  • Варна
  • Мнения: 3 227
да се броим тогава за подаръците
1. Ива_Николова
2. marulka_s
3. Goody
4. Дъмпер

И аз, само кажете "регламента"  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт