Кой готви по-добре - вие или свекървата или майка ви?

  • 8 881
  • 177
  •   1
Отговори
# 75
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Определено аз. Друга храна не поглежда. Ама сама си се накиснах, иначе сега да имах помощ от свеки или майка ми. Винаги съм му готвила така, както той си обича храната, а майка му все гледа да е здравословно (съответно му пробутва неща като спанак например, а той неможе да го гледа), а пък майка ми готви мазно (той не хапва нищо мазно). Та както казах, сама се насадих  Crazy

# 76
  • Мнения: 384
Майка!беше ненедмината,а и винаги с удоволствие се е отнасяла към кулинарията,много пъти се събуждам с вкуса на спомените за нейните шедьоври CryБог да я прости,ако изобщо има какво! Cry

# 77
  • Мнения: 16
Майка ми готви най-хубаво от изброените. Надявам се някой ден и аз да мога да готвя толкова вкусно. Но пък аз готвя по-добре от свекърва ми, което си е голям напредък. А досега мъжът ми никога не ме е сравнявал с майка си, дано не направи грешката да го стори някога.  #2gunfire

# 78
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 246
Със сигурност свекърва ми Simple Smile))
Peace И при нас е така!

# 79
  • Мнения: 196
Аз Grinning,майка ми не готви,а на свекито всички манджи миришат на едно и също.... Thinkingне знам какво им слага ама не ме кефи

# 80
  • Мнения: 6 889
Вече аз държа първенството. Майка ми готви сравнително добре или поне харесваме манджите й. Свеки на готвеше. Тя беше прекалено модерна жена, за да се занимава с такива неща, така че сравняване с нейните манджи не е възможно за мое щастие.

# 81
  • София
  • Мнения: 62 595
Не зная за по-добре, но аз готвя по-здравословно. На тях все им е безсолно или без достатъчно мазнина, без пържене..., абе скука. Ама децата ядат, къде ще отидат.  Laughing
Мъжът ми отдавна не ме сравнява с майка си, защото сме отделно от самото начало. Дори ме хвали пред нея. bowuu

# 82
  • Мнения: 5 940
Мъжът ми най-добре от всички готви.

# 83
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Според мъжа ми аз готвя най-вкусните ястия, а майка ми прави най-хубавите питки Crazy В свекърва ми съм яла точно две готвени ястия, дори няколко пъти съм го питала винаги ли са яли само кюфтета, пържоли и печена луканка, и майка му готвила ли е някога newsm78

# 84
  • Мнения: 337
Гласувах за ТЯ, не че майка ми, не готви добре, напротив, но на вкуса съм и свикнала и вече не ми прави впечатление, докато свеки квото и да направи, все ми е вкусно, аз нямам място в тази класация изобщо, признавам  ooooh!

# 85
  • Мнения: 4 303
Майка ми не готви кой знае колко впечатляващо. Свекървата е царица на традиционните български манджи. Аз се справям страхотно с по-изчанчените ястия и сладкишите. Там и двете не могат да се сравняват с мен.

# 86
  • Мнения: 1 271
И двете готвят по-добре от мен.В интерес на истината, не си давам много зор, с традиционните български ястия, но пък обожавам да готвя нещо по-изчанчено.Естествено с декорацията.
Нооооо, в сладкарството не могат да ми стъпят и на малкият пръст  Mr. Green

# 87
  • Мнения: 1 479
Учила сьм се от майка ми и баба ми на готварство.Майка напоследьк няма желание,а свекьрва ми готви на принципа "да има нещо в стомаха" т.е. буламачи Mr. GreenАз готвя по-добре,защото обичам храната да е вкусна и да се изяжда с удоволствие Laughing

# 88
  • София
  • Мнения: 13 230
как бихте отговорили на този въпрос?
а мъжът ви?
и сърдите ли се когато мъжът ви, ви сравнява с майка си?

Майка ми готви най-добре от трите посочени в анкетата.
Мъжа ми не знам какво ще отговори. Той консумира каквото му се сложи в чинията и не е претенциозен  Crazy
Никога не ме сравнява с майка си. По никакви показатели. Виж, обаче ме сравнява с баба си понякога... по водолейска линия  Twisted Evil

# 89
  • Мнения: 2 161
Свекърва ми готви перфектно,майка му долу-горе,аз изобщо.

Общи условия

Активация на акаунт