МИНИ РОБОТ Кърби

  • 12 079
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 491
Здравейте и от мен. Дълго търсих нещо за Къри в български сайт, но само тук намерих. Не за друго, но искаха да правят демонстрация у нас. Викнах ги, дойде едно много симпатично момче, направи една учудващо хубаво и интересна демонстрация. С мъжа ми не се колебахме дълго и решихме да я закупим чрез кредитиране, защото наистина е изгодно. Можеш да я изплащаш 60 месеца и месечната ни вноска за професионалната е супер малка, което си е наистина изгодно, съдейки по това, че последния път изплащах телевизор и месечната ми вноска беше по голяма, но за същия период. Flutter .
А мини роботчето е направо супер, малко и подвищно, щом и мъжа ми го използва, за да си полира колата а и  отвреме на време чак в къщи чисти  Party
Така че момичета не се колебайте  а вижте демонстрацията, наистина си заслужава.  Peace
Ако имате въпроси питайте както и рени55 ви каза, заслужава си !!!
Може ли по-конкретно и направо да ни споделиш размера на вноската Simple Smile Peace.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 341







За най-малкият пакет от робота,т.е. най-необходимите части при мен беше 76лв. за 60 месеца.
Лихвата е голяма,а има изгледи да се повишава с тази икономическа криза!

# 32
  • Мнения: 5
Аз пак се намесвам в темата, тъй като вчера се почиства вкъщи с Кърбито.
Значи реално погледнато Кърбито се използва на 2 месеца веднъж примерно- за дълбоко почистване, за пране на килими и мебели, за почистване на матраци....абе за едно по основно почистване като цяло.
Аз разсъждавам така ако правя почистване на 2 месеца-излиза ми около 90 лв./без изпиране/ и 160 лв. с изпиране, но не е необходимо да се пере на всеки 2 месеца-поне според мен де Simple Smile.
Та мисълта ми е не е ли по - изгодно да идват професионалисти и да ти почистят с препарати, които са също на Кърби/имайте впредвид, че са доста скъпи. Аз питах за препарата за пране и ми казаха , че 500мл. е 48 лв.  Shocked/, отколкото да плащаш безумни пари за вноската на машината като я закупиш и да переш или полираш или... с препарати които са пълна измислица и дори не стават за пране с такава машина, защото са пенливи.
С това почистване планирах да зазимя както се казва вкъщи:: да почистя прозорците с дом. помощница да изпера пердетата и да се почисти с кърбито. Когато хората дойдоха да чистят ния бяхме свършили прозорците и трябваше да чистим хоризонталните щори-знаете какъв ужас са те. Момчетата ми предложиха с кържито да почистят щорите-има една четка специално за щори,клавиатъри и т.н. ГРЕЙНАХА!!! Sunglasses.
не знам за вас момичета, но идеята ми е, че почистване с кърби трябва да се прави, имйки впредвид "чистия" въздух в София. Просто тази машина найстина убива всични вредни организни вкъщи. не е лошо да я имаш в дома си, но като се замисля защо да я купя като си има хора,които си боравят перфектно снея и + тва е най-професионалната, със всичките си приставки, както в случея с щорите ми-тази приставка не се включва в евтината серия която се продава масово.По добре ми е да си идват хората в удобно за мен време да си ми почистят и така. Аааа, а да не забравяме, че е машина и остарява за 2-3 години,т.е излиза по-нов модел от този сега...и какво аз няма да съм я изплатила и ще е излязла вече по-добра  и по-мощна/примерно/ а аз ще си чистя с тази, и ще продължавам да си я изплащам  Thinking .
Виждам, че имате наистина интерес към роботчето, ако сте на моето мнение, никакъв проблем не ми е да ви дам кординати за ползване на услугата с кърби, найстина не е скъпо и хората работят перфектно-пак го доказаха вчера и още съм възбудена от свършената работа!

# 33
  • София
  • Мнения: 1 341








Аз за това се отказах да го взема на изплащане...
По-евтино ше ми излезне да идват и да чистят специалисти.
Ако разполагам с мнооооооого пари - тогава бих си го купила,но да тегля кредит - не!
Това е моето мнение!

# 34
  • Мнения: 2
http://www.kirby.com/Portals/0/howtobuy.html    това е официалния сайт на кърби.Наложи се да се регистрирам с бг. мама,че да мога да пусна коментар.

# 35
  • Мнения: 2
   Ако на сайта попълниш за демо ще ти го пратят.Аз самия кандидатствах днес при тях за работа като търговски представител.Одобриха ме и сега ме чака 3 дена обучение за да мога да правя презентаций.В момента се опитвам и аз да издиря повече информация за това чуди кърби и дали са доволни хората от него.Аз самия съм със много висок морал и не обичам да лъжа хората и ако сметна,че това чудо не си заслужава и мамят хората ще го разберат доста хора,че е така.

# 36
  • Мнения: 3 634
У нас правиха демонстрация по тяхно желание. От машинката съм очарована, но не и от цената.  Tired
Това дето е на НАСА е малко пресилено. Създателя (Кърби) е бил инжинер там, но нали не мислите, че в НАСА конструират прахосмукачки за бита.

# 37
  • Мнения: 5 173
Това дето е на НАСА е малко пресилено. Създателя (Кърби) е бил инжинер там, но нали не мислите, че в НАСА конструират прахосмукачки за бита.
Прахосмукачка за космически кореб ми звучи по-достоверно, ама тук като сме тегловни, едва ли ще може да й се ползва цялата гама от екстри.

Общи условия

Активация на акаунт