Иде есен,иде зима,но в Карнобат игри винаги ще има!

  • 23 513
  • 189
  •   1
Отговори
# 15
  • Карнобат
  • Мнения: 177
Честит рожден ден на Ева! Желая и много късмет и щастливо детство. newsm59  ura Tada

# 16
  • Мнения: 49
благодаря ви !!! Hug за поздравите.
днес бях за първи ден на работа  Rolling Eyes,нямам думи... Shocked

# 17
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!Ние вече сме на ясла от 2 дни.Тъжно ни е и на двамата но няма как.Ще се свиква.

# 18
  • Мнения: 0
Диди Благодаря за поздравите!!! Kissing Heart

# 19
Честит рожден ден на Ники! Желая му много щастие и безоблачно бъдеще. newsm59 nbirthday  ura

# 20
  • Мнения: 1 208
Никоооооооооооо , честит рожден слънце!
Да слушаш повече мама,че разногледа вече стана с теб.А какъвто си палав само ще те наказват на градината  Laughing
Невенка да ти е жив и здрав и скоро да стане батко на една малка принцеса- не се стискайте с Румо  Laughing Hug  bouquet

# 21
Честит рожден ден Ники!
Пожелаваме ти безгрижно детство изпълнено с много смях и игри!
Да ви е жив и здрав и много да ви радва!



          

# 22
  • Мнения: 49
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НИНИ...!!!
ДА ВИ Е ПЪЛНА КЪЩАТА С МНОГО УСМИВКИ,ДЕТСКИ СМЯХ,ПАКОСТИ И ЛУДОРИИ!!!

 newsm59  ura Tada  Party Time

# 23
  • Мнения: 0
Благодаря ви момичета за топлите пожелания!Диди това за сестричката.... Thinking

# 24
  • Мнения: 13
Честит рожден ден на НИКО на патерици.
Много здраве и щастливо детство

# 25
# 26
  • Мнения: 1 208
И аз го видях това преди няколко дни  Laughing
Искам да попитам нещо - малката ще я гледа майка ми в Карнобат 4м. Има ли лекари детски при които може да я води ако има нужда- на частно.Не искам да й сменям личния лекар и всеки месец ще я  водят тук в Бургас на консултации - но ако има проблем при кой лекар да я води и може ли изобщо ако не сме записани там.

# 27
  • Мнения: 49
didikar щом ще си плащаш всеки ще се съгласи да прегледа малката,но дано да не се налага да се разболява,нека да е здравичка.ние сме при атанасова /до стария съд/и съм доволна и така всичко да е наред на бабин дом Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 208
didikar щом ще си плащаш всеки ще се съгласи да прегледа малката,но дано да не се налага да се разболява,нека да е здравичка.ние сме при атанасова /до стария съд/и съм доволна и така всичко да е наред на бабин дом Simple Smile

Да тя майка ми живее до стария съд - ама дано не се налага както казваш.Иначе за консултациите ще си я водим в Бургас всеки месец.

# 29
  • Мнения: 133
Здравейте момичета!
Как сте?Пак никакви ви няма.Използвам,че Тина днес е на бабин дом та да драсна някой ред,то сега повече време ще имам,защото и мъжо замина пак  Sad.Ние сме добре ходим по цял ден в детския център-няма отърване от там.
Да ви се похваля какъв подарък получихме за апартамента.На мъжа ми сестра му /зълва ли беше незнам/ платила на поп да дойде да освети апартамента беше много интересно,дори и за Тина,която се чудеше откъде по-напред да му дръпне расото  LaughingТа така при нас сега изчезвам да плащам новите сметки.
Чао!

Общи условия

Активация на акаунт