Размяна на парфюми - VІІІ

  • 22 248
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • при морето
  • Мнения: 911
Аз вече нищо не търся...освен може би Поем,Миднайт пойзън,и Будоар newsm78
Мисля да се оттегля от полето на размените,до Коледа примерно...
Обещавам си да издържа!За да не се изкушавам обаче ще трябва да не чета кои са предлаганите парфюми,а това незнам дали ще го мога.Всъщност ,май трябва като видя думата
"парфюми" да бягам като дявол от тамян...иначе няма да издържа.Ох,защо ли въобще давам такива обещания #Cussing out
Междувременно,ако някой има посочените по-горе от мен 3 парфюма,моля да ми пише,ако иска да се отърве от тях,разбира се...аз кротко,търпеливо и усмихнато ще си чакам baby_neutral

Последна редакция: чт, 23 окт 2008, 01:29 от Burq1962

# 16
  • Мнения: 594
Разменям Bvlgari Blv Notte - 40 мл, Eau de Parfum. Тестер (без капачка), купен от FragranceX. Липсват не повече от 1-2 мл (пръснато само за проба).

Обявата вече не е актуална.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 732
Привет на всички!
Току-що получих подарък за РД - Mexx Ice Touch, 40 ml.
С опаковка - само пръснах, за да видя за какво иде реч.
Твърде свеж за моя вкус.
Тъй че чака нов притежател:)

# 18
  • Мнения: 17 546
Привет и от мен! Grinning
Аз пък току що получих BVLGARI Jasmin noir, който е най-новият им аромат и е божествен просто! Не го разменям, но "запис" ми се видя много банално Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 650
Продължавам да разменям:
- Лолита ЕДП - 100 мл - изпръскани ок 5 мл
и
Кингдъм ЕДП- 50 мл - изпръскани ок 5 мл

# 20
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Привет на всички!
Току-що получих подарък за РД - Mexx Ice Touch, 40 ml.
С опаковка - само пръснах, за да видя за какво иде реч.
Твърде свеж за моя вкус.
Тъй че чака нов притежател:)


Ще го помириша, добре ми звучи по описание. Peace Мога да предложа:
- 30 мл., пръскано е 1-2 пъти.

# 21
  • Мнения: 27
Заменям за нещо дубайски NOA Perle на Cacharel купен от тук. Около 85 от 100 мл са, не можах да го харесам. Аромата е идентичен с този на оригинала и е достатъчно траен.

# 22
  • Мнения: 1 306
Здравейте, търся ето този мъжки аромат. Много трудно се намира. Мисля, че вече е спрян от производство, а е страхотен! Моля, ако на някого от вашите съпрузи и приятели е омръзнал, да направим размяна, или евентуална покупка Simple Smile

Заповядай  Grinning , ето го
http://www.fragrancex.com/products/_cid_cologne-am-lid_P-am-pid_ … 3M__products.html
 Peace

# 23
  • Мнения: 331
Здравейте!

# 24
  • Мнения: 1
Разменям Crystal aura на Avon - останали 40 мл от 50 и Rare pearls на Avon - 50 мл, съвсем нов.
Не знам какво търся.

# 25
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
Предлагам Into The Blue на Escada, изпръскани 10мл от 30мл. Принципно си търся Ange ou Demon на Givenchy, но приемам и други предложения.

# 26
  • Мнения: 142
Привет и от мен! Grinning
Аз пък току що получих BVLGARI Jasmin noir, който е най-новият им аромат и е божествен просто! Не го разменям, но "запис" ми се видя много банално Laughing

e точно заради него си дадох някой от моите парфюми,че полудях по него а не исках да се затрупвам.Уникален е !!!!Страхотен!

# 27
  • Мнения: 142
Заменям за нещо дубайски NOA Perle на Cacharel купен от тук. Около 85 от 100 мл са, не можах да го харесам. Аромата е идентичен с този на оригинала и е достатъчно траен.

Искам да попитам тези които са пазарували от там -как са нещата-стават ли за тия цени?!Странно ми се вижда? newsm78

# 28
  • Мнения: 594
Заменям за нещо дубайски NOA Perle на Cacharel купен от тук.

Искам да попитам тези които са пазарували от там -как са нещата-стават ли за тия цени?!Странно ми се вижда? newsm78

Предполагам са същите като имитациите които продават лятото на сергии по морето (а вероятно и по магазини в по-големите градове). Аз това лято гледах - имаше два варианта на имитации... По "евтините" бяха 20 лв парчето, а по-скъпите вървяха по 50-70 лв... Ами тези от 20 лв бяха просто абсурдни - от един мъжки който пръснахме точно след 5 минути вече нямаше никой. А относно аромата... горе долу нищо общо с аромата (някакви откъслечни нотки се доближават... може би доминиращия аромат на оригинала и нищо повече)

# 29
  • Мнения: 35 964
Ако някой желае да се раздели със своята Хабанита, моля да драсне една лична  Wink

http://www.fragrantica.com/images/perfume/nd.3934.jpg

Общи условия

Активация на акаунт